Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Lepszy, ładniejszy i nowocześniejszy Marian room.
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Archiwum turniejów » Mietki vs Mariany
 Drukuj temat
Lepszy, ładniejszy i nowocześniejszy Marian room.
Gri
Okey, trzeba jakiś temacik założyć. Podejmę się tego, a co ;P

Widzę, że Mariany się zaczynają rozkręcać. U Mietków już niezła panika. Przechodząc koło ich pokoju usłyszałem jakiś lament, że nie chcą po raz kolejny przegrać i coś tam coś tam. W ogóle ich nie rozumiem. Przecież od początku jest oczywiste, że ich rola ogranicza się do dostania wpie*dolu od Marianów, co by się Mariany mogły zrelaksować.

Znalazłem na starym forum BF jeszcze jednego ubka:
http://img297.imageshack.us/img297/4893/mariansquad1fg4.png ; D

Ciśnijcie ich dalej. Jakby co tutaj w rogu leżą Leśne Dzbany, pijcie ile chcecie.
 
brejnless
wlasnie pociagnelem lyka z mojego usmiechu traktorzysty czytajac tego posta
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
ybnn
Nie żebym coś, czy coś... ale ->
grupa A
Mietki 37:33 mariany
Grupa B
Mietki 18:10 mariany
Grupa C
Mietki 22:6 mariany

jednym słowem MIETKI kopią wam dupy !

btw, brzydki ten wasz room
Edytowane przez ybnn dnia 06-11-2011 18:54:42
 
Gri
Nie żeby coś, ale w zasadach turnieju jest napisane:
"Za wygrany pojedynek dostaje się 2 pkt, za remis 1, za przegraną 0. Dodatkowo druzyna za wygrana z druga druzyna dostaje dodatkowe 2 pkt. Na koncu sumuje się wyniki wszystkich druzyn i mamy zwycięzce!! "

A więc lecimy:
Grupa A
Mietki: 8pkt
Mariany: 8 pkt.

I został jeszcze jeden pojedynek : )

W grupie B i C może faktycznie na razie nieco gorzej, ale to Mariany odrobią, nie martw się ; ) W ogóle to tylko taka podpucha, żebyście pomyśleli "o cholera, uda nam się wygrać'. A tu nagle jeb jeb i znowu musicie płakać : >

 
Megatron
Będą płakać, oj będą.


Mariany, zmiażdżcie ich!
Twój podpis został usunięty, gdyż był niezgodny z regulaminem. Zapoznaj się z zasadami obowiązującymi na forum w dziale "Regulamin".
 
www.sor.xn.pl
Sirrah
CzujÄ™ siÄ™ wyrzucony na zbity pysk
 
Megatron
Przygarniemy Cię biedny Marianku. Jeszcze masz tam jedną walkę z Mietkiem Ramperem z tego co widziałem, więc możesz się im odpłacić! :D
Twój podpis został usunięty, gdyż był niezgodny z regulaminem. Zapoznaj się z zasadami obowiązującymi na forum w dziale "Regulamin".
 
www.sor.xn.pl
Caesar
Tak sobie teraz pomyślałem, jak może być remis w pojedynku, jak gra się 7 walk? xD


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Megatron
O matko xD

Zawsze było 7walk?
Twój podpis został usunięty, gdyż był niezgodny z regulaminem. Zapoznaj się z zasadami obowiązującymi na forum w dziale "Regulamin".
 
www.sor.xn.pl
Caesar
No tak :D


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Sirrah
Buahahahhaaahah :D

Sorki, to nie było śmieszne
 
Gri
Caesar - no przecież może być. 3;3 i remis w ostatniej walce ; P Zdarza się : D
 
Caesar
Hmm no tak, ale wtedy zazwyczaj stosuje siÄ™ dogrywkÄ™ tej ostatniej walki :]


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Gri
A u nas siÄ™ nie stosuje, tylko jest remis ; D
Ale to i tak kwestia umowna ; )

Baj de Å‚ej, popatrzcie na to:
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2011/11/536a5af957f1d327fe059f166b4ba28b.jpg?1320849697

Racja, nieco nas ten ksiądz wkurzył. Może trochę przesadziliśmy. Ogłaszamy, że prawdopodobnie NIE BĘDZIE wprowadzonego zakazu na oddychanie dla ks. Bonieckiego.

Natomiast najbliższy zakaz czeka prawdopodobnie Mietka. Na początek jebniemy zakaz używania lewej gałki ocznej.

Jak głosi artykuł ze strony drugiej "Nie zadzieraj z Marianami".


Tylko nieco irytuje nas sprawa, że to kolejny artykuł o nas w gazecie. Sława bywa męcząca.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018