Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Nominacje w kategorii "Cytat roku"
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » Oskary » Oskary 2017 (nominacje)
 Drukuj temat
Nominacje w kategorii "Cytat roku"
Shade
Możemy nominować maksymalnie trzy cytaty, dalej przechodzi taka sama ich liczba.
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Azzy
„Azzy” ~Azzy
1st place EC#17
3rd place MoC#3 - Firen Edition
 
Com
DAMAGE OF PANICE ~ As098

[img]https://puu.sh/yQsZA.png[/img] is not a valid Image.

[img]https://puu.sh/yQtkO.jpg[/img] is not a valid Image.

dodatkowy cytat jesli obrazki nie sa liczone:

[img]https://puu.sh/yQtkH.png[/img] is not a valid Image.
[ Twitch ] [ Youtube ]
x1
 
Shade
"Verleo 0:5 Pudzian chciałbym zgłosić, że mój rywal grał Pudzianem a to chyba niedozwolone. " ~ Verleo

"dobre tatyki mieli tyle"

"Damage of panice" ~ As098

i cały Stage 6-15 As to jeden wielki cytat roku
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Mefju
"dfgafgadafgaa nie wolaj mnie" - as098 do mamy

"jestem as znany wszystkim gracz maniak gry lfa no może opowiem najpierw jak zaczela sie moja przygoda z lfem początkowo lfa zn znalazłem na" - as098

"ja nie rozumiem fenomenu w ogole gracza ktory sie nazywa mefju no nie rozumiem tego goscia totalnie bo to jest gosc ktory gra bardzo prostacko w tego elefa i dochodzi co sezon tak daleko ale to swiadczy o tym ze nasza scena jest jakas ograniczona umyslowo no tak bo to jest gosc ktory ktory popatrz on tylko na dystans daszem do zwarcia idzie byle do kiwania kogos sprowadzic najprostsze kombo odejscie i caly czas gra to samo to jest taki schemat zee nie wiem to jest gosc ktory naprawde tak siermieznie gra w tego elefa ze to sie w pale nie miesci ze on tak daleko zachodzi zawsze takze panie mefju teraz ta szkolka ruszyla zapisz sie pan tam to moze technike jakas dfgafga bo to jest kurła katorga totalna ogladanie tego" - dark
 
Alladyn
"wygrali bo mieli dobre taktyki"- Ja
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
KINGAdijanko
"dfgafgadafgaa nie wolaj mnie" - as098 do mamy

"jestem as znany wszystkim gracz maniak gry lfa no może opowiem najpierw jak zaczela sie moja przygoda z lfem początkowo lfa zn znalazłem na" - as098

"ja nie rozumiem fenomenu w ogole gracza ktory sie nazywa mefju no nie rozumiem tego goscia totalnie bo to jest gosc ktory gra bardzo prostacko w tego elefa i dochodzi co sezon tak daleko ale to swiadczy o tym ze nasza scena jest jakas ograniczona umyslowo no tak bo to jest gosc ktory ktory popatrz on tylko na dystans daszem do zwarcia idzie byle do kiwania kogos sprowadzic najprostsze kombo odejscie i caly czas gra to samo to jest taki schemat zee nie wiem to jest gosc ktory naprawde tak siermieznie gra w tego elefa ze to sie w pale nie miesci ze on tak daleko zachodzi zawsze takze panie mefju teraz ta szkolka ruszyla zapisz sie pan tam to moze technike jakas dfgafga bo to jest kurła katorga totalna ogladanie tego" - dark
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Verleo
'damage of penice'
 
Fioletix
Damage of penice - As, wiadomo

Ja nie rozumiem fenomenu w ogole gracza ktory sie nazywa mefju no nie rozumiem tego goscia totalnie bo to jest gosc ktory gra bardzo prostacko w tego elefa i dochodzi co sezon tak daleko ale to swiadczy o tym ze nasza scena jest jakas ograniczona umyslowo no tak bo to jest gosc ktory ktory popatrz on tylko na dystans daszem do zwarcia idzie byle do kiwania kogos sprowadzic najprostsze kombo odejscie i caly czas gra to samo to jest taki schemat zee nie wiem to jest gosc ktory naprawde tak siermieznie gra w tego elefa ze to sie w pale nie miesci ze on tak daleko zachodzi zawsze takze panie mefju teraz ta szkolka ruszyla zapisz sie pan tam to moze technike jakas dfgafga bo to jest kurła katorga totalna ogladanie tego - Dark, długie, ale życiowe

Aaaa jest siermiężnie!!! - Dark gdy Mefju urwał punkt Pudzianowi ;D
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywając mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorącą epidemią,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermią,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018