Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: LF2 Speed Run
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » OFF Topic
 Drukuj temat
LF2 Speed Run
bleeq
Cześć,

Oglądając ostatni dodany rekord Pudziana w survival stage stwierdziłem, że mamy fajnie rozwiniętą strukturę tego trybu gry, a Polish Survival Rank wraz z rekordami w nim zapisanymi jest tego najlepszym przykładem.

Pomyślałem sobie jednak, że poza Survival Mode istnieje również podstawowy Stage Mode. I tak jak w survie przechodzi się do jak najdalszych poziomów, tak w Stage mode celem jest jak najszybsze przejście gry. Jednym słowem - speedun.

W temat speedrunu LF2 nie zagłębiałem się szczegółowo na forach o LF2, ale nie za bardzo kojarzę aby coś takiego było praktykowane, przynajmniej u nas w Polsce.

Jest jednak taka strona jak www.speedrun.com (pewnie część z was kojarzy) - wrzucane tam są rekordy z jak najszybszego przechodzenia gier i wlaściwie ze wszystkich gier jakie tylko istnieją i się do tego nadają - GTA, Half Lfe, Contra itd.. Jest też stworzona tam podstrona dla LF2 - https://www.speedrun.com/lf2
Na dzień dzisiejszy znajduje się tam tylko jeden rekord - osoba, która założyła tą podstronę w 2016 roku dodała po prostu swój wynik i tyle.

No i tak sobie pomyślałem żeby poruszyć ten temat na forum - może ktoś z Polskiej sceny LFa by podchwycił temat i pobił rekord świata w speedrun LF2. :P

Zawsze też możnaby ewentualnie stworzyć tego typu ranking na LF2.PL, na wzór PSR.

Temat zostawiam do dyskusji.
 
Indiger
Ten wynik jest do pobicia z palcem w nosie *patrzy w stronÄ™ Pudziana

Sam bym zabrał się za pobijanie go, jednak nigdy nie byłem dobry w grze na boty ( przeciwko żywym graczom też) ale miło że powstał taki temat
 
Com
przeciez ziomeczki od surva nie potrafia grac na boty bez fpsa lol
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
As098
przecież ziomeczki od surva nie potrafia grac na boty bez fpsa lol

Musiałbym zmodować lf2 aby włączenie fpsa nie było możliwe wystarczy 2.0a i zmiana paru cyferek w kodzie aby nie można było się online połączyć.
 
Pudzian
Temat speedrunów ogólnie jest ciekawy. I myślałem nad nim dużo wcześniej. Stąd w Challenge Cupach dałem kiedyś zadanie przejścia do stage 10 w Survival Stage (w jak najkrótszym czasie) i zginięciu, a liczył się czas z repka.

Ale ogólnie lubię grać na jakość a nie na szybkość stąd nigdy speedrunów nie grałem. Na chwilę obecną z survmaniaków oprócz mnie jest tylko As. Nie wiem czy Fiol jest zainteresowany grą. O Verleo i Sirrahu nic nie wiem ostatnim czasem. O Skibie słuch zaginął. Więc nie wiem czy będzie ktokolwiek chciał w speedruny u nas grać.

Jeszcze nawiązując do gościa, który wrzucił swój rekord. Jego inny nick to T@l i być może niektórym coś ten nick mówi. Ja spotkałem się z nim już nie raz i jest to jeden z najlepszych graczy surva na świecie. Niestety obecnie strone lf2empire nie działa, więc nie jestem w stanie sprawdzić jego rekordów. Ale krótki rekonesans na youtube pokazuje że gość specjalizuje się w speedrunach: https://www.youtube.com/watch?v=Px3Xv6vwvjo
Gra bardzo dobrze, a jego wynik może być bardzo ciężko pobić. Nie wiem czy będę miał czas i siły aby się za to brać.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018