Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: |MT| vs |MS|!
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Archiwum turniejów » Mietki vs Mariany
 Drukuj temat
|MT| vs |MS|!
Caesar
Jako iż cholernie mocno wzięło mnie na reminiscencje, to nie mogłem się aż powstrzymać, by reaktywować ten zacny projekt.
Niewielu z Was grało tak dawno, więc przybliżę sprawę.
Dawno temu na forum BF zrodził się głupi pomysł, by zorganizować walkę Mietków i Marianów... i okazało się to fenomenem! xD

Jako iż miałem zaszczyt być w przegranej drużynie Mietków, od razu mianuję się CL-em, a co!
Każdy kto ma ochotę zagrać w turnieju, wyłącznie dla zabawy, niech się zapisuję. Wybierajcie rozsądnie grupy, Mietków bądźMarianów i bardzo, ale to bardzo mocno Was proszę, nie dołączajcie tam gdzie jest więcej dobrych graczy. Idźcie za głosem serca, to ma być zabawa!

Obowiązkowo dla Mietków i Marianów, wrzucać ubka do podpisów!

Mietki:
Caesar
yBanan
Shiryu
Dark
Sbagers
eXtrH
Koczko
Ramper
Bleeq
frecel

Mariany:
Megatron
p0wned
Lebron
Riki
Michaello
plef
Sirrah
Oko
Fioletix
Ribben

ubki:
images6.fotosik.pl/42/ec5cc6881015df47.png
[img]http://img404.imageshack.us/img404/6381/mariany1gh4.png[/img] is not a valid Image.

Mietek Team vs Marian Squad!
Let's get rumble!!!


Dla tych, którzy chcą zobaczyć jak to komicznie wyglądało, zapraszam do poczytania:
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.


I jeszcze to:


Każda grupa (Mariany i Mietki), powinna zdobyc 10 czlonkow. Nastepnie Ustalane sa 3 druzyny w kazdym teamie/squadzie (xD). Druzyna A (3 osoby), Druzyna B (3 osoby), Druzna C (4 osoby). Kazdy z zalozycieli druzyn ma obowiazek ustalic skład
kazdej z druzyn. Nastepnie zalozyciele obu grup (w tym wypadku Gri i Risse), na gg wysylaja mniej wiecej w tym samym czasie (roznica 5 sekund miedzy wyslanymi wiadomosciami xD) sklady swoich druzyn. I wtedy Druzyna A Marianow, gra na przeciw druzynie A Mietkow, Druzyna B, na druzyna B etc. Oczywiscie Mariany nie wiedza, jakie sa sklady druzyn Mietkow przed ogloszeniem składow na gg, natomiast Mietki nie wiedza o skladach Marianow ;) Dzieki temu, trzeba bedzie ustalic Druzyny dośc rownomierne pod wzgledem skilla, nie bedzie wystawienie tylko samych najlepszych.
Za wygrany pojedynek dostaje siÄ™ 2 pkt, za remis 1, za przegranÄ… 0. Dodatkowo druzyna za wygrana z druga druzyna dostaje dodatkowe 2 pkt. Na koncu sumuje siÄ™ wyniki wszystkich druzyn i mamy zwyciesce!!
Uwazamy z Risse, ze to dosc ciekawe rozwiazanie, gdyz ciezko uwierzyc, ze udalo by sie przeprowadzic w pelni walke 10 vs 10 ;)

Ilość walk: 7
Ilość DP: 2
I reszta jak w OPC ;)

Edytowane przez Caesar dnia 05-11-2011 20:13:06


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
ybnn
Mietek Team po raz 3 ! I'm with you bro !
 
Megatron
Marian szykuje siÄ™ do bitwy!
Edytowane przez Megatron dnia 03-11-2011 23:24:41
Twój podpis został usunięty, gdyż był niezgodny z regulaminem. Zapoznaj się z zasadami obowiązującymi na forum w dziale "Regulamin".
 
www.sor.xn.pl
Caesar
Zapisany!
Jeszcze 17 osób :D


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
brejnless
jeszcze 16 bo znalazl sie zaginiony marian
Edytowane przez brejnless dnia 04-11-2011 00:12:01
 
Mefju
Grałem w drugiej edycji, byłem Mietkiem, teraz też chcę!
Edytowane przez Mefju dnia 04-11-2011 06:06:51
 
Dark SoR
a zagram jako Mietek :D
 
Caesar
Dwóch nowych Mietków - dopisani!
Pamiętajcie, żeby składy były równe :)


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Lebron
Kolejny Marian się zgłasza.
 
Riki
Zgłaszam sie jako Marian :D
Edytowane przez Riki dnia 05-11-2011 15:17:46
 
Sbagers
zgłaszam się jako Mietek, za bardzo już wykoksany skłąd mają to muszę wyrównać :D
 
Hubi
Mieetek <3
 
Son Koczko
mietek
 
Caesar
Ok przyjęty, proszę jednak o równowagę, bo potem będzie płacz, że nie ma już miejsca. Pamiętajcie, po 10 osób w grupie :)


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Michaello
Marian is the best :)
 
http://www.lf2.lt.pl
plef
Czuję, że jestem marianem : D
ProszÄ™ o zapisanie.
 
Caesar
Jeszcze 3 Mietków i 4 Marianów :)


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Sirrah
Marian Power
Z góry dzięki za zapis :D
 
Ramper
Mietki majÄ… lepszu userbar :<
więc mietek
Edytowane przez Ramper dnia 04-11-2011 15:14:54
 
bleeq
Mietek! =)

( Marian to brzydkie imiÄ™. =( )
Edytowane przez bleeq dnia 04-11-2011 15:23:46
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018