Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: SWAT 4
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » Gry
 Drukuj temat
SWAT 4
Verleo
SWAT 4 to taktyczna gra akcji przedstawiająca działania policyjnych oddziałów SWAT. Tyle w ramach informacji wystarczy. Ostatnio powróciła do mojej głowy we wspomnieniach i zdecydowałem się pograć. Niestety oficjalne serwery do gry multiplayer już dawno nie działają więc coraz ciężej zagrać z żywymi graczami. W związku z tym, myślę, że moje pytanie jest oczywiste: Czy ktoś z obecnych kojarzy grę? Może grał i chciałby dołączyć do zmagań multiplayer? Może pierwszy raz słyszysz o tej grze ale interesuje Cię taka tematyka i chciałbyś spróbować? Bez względu na motywy poszukuję wszystkich chętnych do gry multiplayer.

Wymagania:
Internet (taki z lodówki się nie liczy),
Poza tym gra jest na tyle stara, że praktycznie każdemu powinna działać. (Rok premiery: 2005)
 
grkz
Tak sobie patrząc na grafiki, to gra wygląda na całkiem fajną. Generalnie, zawsze wolałem grać w starsze gierki, niż w te nowe (ale nowymi też nie pogardzę :D). Grafiką przypomina Mi trochę Postala 2 (<3). Tak czy siak, gierka wygląda na fajną i chyba ją ściągnę. Jeżeli będę chciał zagrać online, to napiszę. :D
siema cotam u was sychac ziomeczki bo ja pale szluga pale szluga i nie dorastasz mi do piet zlamasie i to jest moja nawinka pis jol
 
http://google.pl
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018