Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Półfinał
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Master of Characters - season 3 » Master of Characters: season 3 - Firen edition
 Drukuj temat
Półfinał
Com
Verleo vs Mefju

yBanan vs Pudzian

Biyori vs Azzy
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Com
Biyori 3-2 Azzy
Edytowane przez Com dnia 20-04-2017 15:58:06
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Azzy
Azzy 3:2 Bjori
Bjori twierdzi, że robiłem pp z czym się nie zgadzam. Co prawda w jego interesie leży dostarczenie repków do analizy przez administrację ale i tak je wrzucam. Co więcej prosiłbym aby repy rozpatrzył nie Bjori (jako organizator), ale osoba neutralna z administracji.

Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Jednego repa (w którym wygrywam) brak, bo bjori kliknął f4.
Edytowane przez Azzy dnia 20-04-2017 19:22:45
1st place EC#17
3rd place MoC#3 - Firen Edition
 
Pudzian
Jako, że Azzy zwrócił się bezpośrednio do mnie na gg, jestem zobowiązany się wypowiedzieć.

Po pierwsze, Biyori nieładnie się zachował, że wpisał wynik niezgodnie z prawdą nie informując, że bezprawnie przygarnął sobie jeden punkt.
Należało napisać, że jest 3-2 Dla Azzy'ego i wnieść o przyznanie punktu za walkę x z powodu PP.

Z tego co pisał mi Azzy chodzi o walkę ostatnią. Obejrzałem. Według mnie PP nie ma. Nikt nie jest nieomylny dlatego proszę o wypowiedzenie się pozostałych adminów.
 
Com
Nie będę się na ten temat wypowiadał i wszystkich proszę o to samo. Nie uważam dyskusji na ten temat za niezbędną w tym wątku.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
ybnn
Zgadzam się z Pudzianem, nie ma mowy o złamaniu regulaminu - w związku z tym wynik zostaje 3:2 dla Azziego.
 
Verleo
Verleo 3:2 Mefju elo
 
Pudzian
Pudzian 3-2 Ybnn, gg
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018