Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Dzięki Za Wszystko
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Little Fighter 2 » Dyskusje
 Drukuj temat
Dzięki Za Wszystko
Dark SoR
Witam, zwlekałem z tą chwilą bardzo długi czas z sentymentu do LF2, ale postanowiłem ostatecznie że wraz z końcem mojej przygody w LFC kończy się era Darka. I tak od jakiegoś czasu to było już tylko przedłużanie mojej agonii jako gracza który skończył się ponad rok temu. Decyzje tę przyśpieszył fakt fatalnych wyników w ostatnim czasie, oraz jak wszystkim wiadomo uprzedzenie do nowego regulaminu dzięki któremu kompletnie się wypaliłem, bo zamiast grać swoje to w głowie miałem fobie tego czy nie robię PP itp faule z mojej strony. Próbowałem się przestawić na nieco agresywniejszy styl walki ale niestety to nie leży w mojej naturze i tylko przez owe dążenie rozregulowałem swój skill do tego stopnia że walka ze mną nie jest już wyzwaniem a swobodnym punktowaniem. Nie chce się rozpisywać jakoś bardzo bo wy musicie się nadal rozwijać jako scena a ja od dziś jestem tylko historią tej sceny :) Nadal będę komentatorem walk wraz z ybananem oraz trenerem jeżeli ktoś będzie się chciał się czegoś podszkolić, ale definitywnie kończę z walkami we wszelakich turniejach.

I tu powinno być miejsce na jakieś podziękowania, ale nie będzie z racji tego że wszystko co udało mi się osiągnąć na scenie to zasługa tylko i wyłącznie własnej determinacji i analizowania repów godzinami :)
Jeżeli kogoś obraziłem albo ktoś ma jakiś uraz do mnie to szczerze przepraszam za wszystkie winy.

Pozdrawiam Dark!

Honorowy Aferowicz Polskiej Sceny LF2.
 
Com
No niby spoko, tylko czym ty sie chwalisz?
[ Twitch ] [ Youtube ]
x1
 
Mefju
e no zostań
 
Azzy
Całe szczęście, że będziesz dalej komentował mecze. Miło się to ogląda :D
1st place EC#17
3rd place MoC#3 - Firen Edition
 
Shade
Szkoda, wiele razy się z Tobą nie zgadzałem, ale dużo wnosiłeś na tę scenkę swoją osobą. ;)
 
http://supremesquad.forumpolish.com
grkz
Kamień spadł Mi z serca (serio), jak przeczytałem, że nadal będziesz komentował mecze. Szkoda, że nie będziesz już brał udziału w turniejach, ale przynajmniej będziesz trenerem. No cóż, dzięki za wszystkie walki, Dark. :=)
siema cotam u was sychac ziomeczki bo ja pale szluga pale szluga i nie dorastasz mi do piet zlamasie i to jest moja nawinka pis jol
 
http://google.pl
Shift
Dziękuje Dark za to wszystko co zrobiłeś dla Blizzard Beasts i sceny. Wiadomość że kończysz karierę zabolała mnie. Miałem nadzieje że jeszcze przed tym momentem uda nam się zagrać vs w turnieju lub MoC Deep vs Deep. Cieszy mnie fakt że będziesz jeszcze komentował mecze, twój komentarz dostarcza tyle sportowych emocji aż chce się oglądać.
Co do PP to powinieneś grać tak jak grasz najlepiej, po analizie walk wyjdzie czy było PP czy nie. Gra przede wszystkim ma dawać przyjemność, rywalizacje i zabawę.
Dziękuje ci Dark za wszystkie treningi, rady, motywacje, w LF'ie zawszę byłeś dla mnie wzorem do naśladowania.

Ave Dark*BB*
 
Alladyn
Dzięki za wszystko co zrobiłeś dla sceny, często mieliśmy wspólne podejście do tego co dzieje się na LFPC więc mam nadzieje że będziesz tu jeszcze zaglądał i w końcu szkoda że odchodzisz bo to oznacza że era defensorów na scenie przemija.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Verleo
Co to jest era Darka? :O
x2
 
Fioletix
No i git, skoro gra cię męczy to głupie by było żebyś w to brnął. Ja jeszcze posiedzę, a co. W tym roku mam ducha walki jak nigdy.
Spora część graczy jest już dorosła więc nikt się nie będzie emocjonował na czyjeś odejście, po prostu Dark bądź na lf2.pl tak jak dotychczas. Przecież nasza mała społeczność to nie tylko nakurwianie cupów. ;)
Dark zawsze miał wyszukane słownictwo, więc co się dziwicie na sformułowanie 'era Darka' :D
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywajÄ…c mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorÄ…cÄ… epidemiÄ…,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermiÄ…,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
x1
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018