Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Turniej 2 vs 2 w czasie rzeczywistym?
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Pytania
 Drukuj temat
Turniej 2 vs 2 w czasie rzeczywistym?
Alladyn
Co myślicie o pomyśle na turniej rozgrywanym przez lobby w formacie 5 meczy dwóch graczy na dwóch na jednej mapie? Czy to ma szanse się udać pod kątem organizacji (dogadanie się graczy w czasie)? Czy według was ten pomysł wprowadził by trochę świeżości do LF2 czy byłby zwyczajnie głupi ? Jak powinno wyglądać dobieranie par? Czy dla turnieju tego typu powinna zostać zastosowana jakaś "lżejsza" wersja regulaminu LFPC? I w końcu kto z was byłby chętny do turnieju tego typu?

Rzucam pomysł i z góry mówię że jeśli administracja się zgodzi mogę zabrać na siebie organizacje takiego turnieju. Lecz nie organizuje go bo wpierw chciałem skonsultować ten pomysł z resztą sceny. Turnieju tego typu jeszcze nigdy nie było. Warto więc pierwsze sprawdzić obadać teren, może nawet ktoś zarzuci ciekawym pomysłem i wspólnie stworzymy coś naprawdę fajnego. Zakładam więc ten temat w celu poznania waszego zdania na temat ewentualnej organizacji eventu tego typu. Zapraszam wszystkich do zabrania głosu :D
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
As098
Można - trochę chaosu jest potrzebne.
 
Azzy
całkiem ciekawy pomysł, ale może być kłopot ze zgrywaniem się w czasie
Edytowane przez Azzy dnia 11-04-2017 14:44:54
1st place EC#17
3rd place MoC#3 - Firen Edition
 
Mefju
Można, ale bez zapisywania się pacanów, którzy mimo zadeklarowania się w zapisach olaliby turniej. Czyli zapisują się tylko goście, którzy są przynajmniej prawie pewni, że będą na tyle aktywni, że dadzą radę się zgrać z trójką pozostałych osób. Nie mam wątpliwości, że jest na scenie grupa takich graczy, a fajnie byłoby sobie tak popykać, choćby w rozgrywkach miały wziąć tylko jakieś 4 pary. Lepsze to niż 15 par i 5 rozegranych meczów, a tak kiedyś było, bo już raz taki turniej organizowałem. No, mnie jara taki rozpierdol na mapie, no i te mecze są mega nieprzewidywalne :D.

Co do regulaminu to można go nawet całkowicie zdjąć np do momentu pozostania na mapce 2 graczy ;). Pary normalnie - kto z kim chce. Tu naprawdę może być tak, że dwóch teoretycznie słabszych graczy grając mądrze i z głową rozwali dwóch niby silniejszych :D.
 
Shade
Ostatnimi czasy często grywam w 3, 4, 5 osób i już ktoś rzucał takim pomysłem. Tak jak pan Mefju powiedział, może być bez regulaminu do momentu zostania 2 osób na mapie, moim zdaniem jest wtedy ok i nie ma niepotrzebnych ograniczeń, ale kiedy dochodzi do 1vs1 warto żeby ten regulamin jakiś tam jednak był, bo ktoś może sobie cały czas znikać Rudolfem (pozdro Verleo i Bjori xD) albo spamić sonatami.
Poza tym chętnie zagrałbym też w jakimś 1vs1vs1vs1 Cup. :D Ogólnie jestem dużym zwolennikiem wszelakich gier w kilka osób.
Edytowane przez Shade dnia 11-04-2017 08:21:39
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Mefju
Noo kiedyś scena marzyła o możliwości gry w kilku graczy na raz, a teraz mało kto z tego korzysta. 1v1v1v1 też spoko. Działamy z tymi cupami :D
 
Verleo
Ogólnie tego typu rozpierdole są fajne, jest tylko kilka zastrzeżeń.
1. To co napisał mef - cioty które się zapisują i nie grają.
2. Cioty które twierdzą że wymieniły neta i już mają zajebistego a następnego dnia znowu nakurwiają koczkolagozą. Tak, o Tobie mówię As.
3. Zgranie się w czasie może być bardzo trudne, bo nie każdy ma ciągle czas żeby grać. Z resztą poza kilkoma nielicznymi osobami nie ma prawie nikogo kto by był potencjalnie gotowy na takie umawianie się.'
4. Nie każdemu się chce grać na opóźniającym grę lobby.
x1 x1
 
Alladyn
Ja widzę liste zasad do tego 2vs2 w ten sposób:

2. OGRANICZENIA:
2.1. Zezwala sie grac tylko nastepujacymi postaciami:
- Davis, Deep, Dennis, Firen, Freeze, Henry, John, Louis, Rudolf, Woody.
2.2. Ograniczenia ataków na walke:
- Davis: 4 razy Dragon Punch (D^A);
- Henry: 2 razy pelna sonata
- Rudolf: 2 razy znikanie + 2 razy klonowanie
- Firzen; tylko piesci
2.3. DoP (dance of pain, czyli atak, który zabiera przeciwnikowi wiecej niz [250] punktów zycia (polowa), nie pozwalajac przy tym na zblokowanie lub bedacy praktycznie nie do zablokowania), jest zabroniony.
2.4. Przedluzanie stanu oszolomienia ("kiwania sie";) u przeciwnika wiecej, niz dwoma ciosami (piesciami, kulkami etc.) jest zabronione.
2.5. Nie wolno pic mleka
2.6. Uzywanie kodów jest zabronione.
2.7. Uzywanie klawiszy od F2 do F9 podczas gry jest zabronione.
2.8. Uzywanie klawisza F1 (pauza) podczas wykonywania ataku jest zabronione.
* Zlamanie przez zawodnika któregokolwiek z punktów 2.2-2.10 regulaminu oznacza punkt dla jego rywala w walce, w której nastapilo wykroczenie, chyba ze rywal zdecyduje inaczej.
2.9. Kazda z druzyn moze zbanowac 1 postac
2.10. Spam i uciekanie od przeciwnika jest zabronione
2.11.Termin 2 tygodnie na rozegranie
2.12.Nierozgrywanie bez podania powodu/ tworzenie lagów o każdej porze dnia i nocy absolutnie uniemożliwiających gre
skutkuje wpisanie na czarną liste 2vs2 Cup (ban na 2 następne turnieje tego typu)

Co o tym myślicie ? Jest okej?
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Azzy
Myślę, że należy ograniczyć jeszcze w jakiś sposób Woody'ego. Poza tym bardzo sensownie, chętnie bym zagrał w takim turnieju :D
1st place EC#17
3rd place MoC#3 - Firen Edition
 
grkz
Woody: 4 razy Tiger Dash (D>J)

I przydałyby się też jakieś ograniczenia dla Dennisa:

Dennis: 6 kulek samonaprowadzajÄ…cych (D^A)
Dennis: Whirlwind Kick (kręciołek) podczas trzymania przeciwnika zabroniony

W sumie, ciężko będzie złapać kogoś i wykonać na nim combo, jeśli na jednej planszy będzie 4 graczy. Jednakże takie ograniczenie się może przydać.
siema cotam u was sychac ziomeczki bo ja pale szluga pale szluga i nie dorastasz mi do piet zlamasie i to jest moja nawinka pis jol
 
http://google.pl
Shade
Nie rozumiem sensu tych zasad. Czy wy nawet tutaj się chcecie ograniczać? :D Przecież do momentu pozostania na mapie 2 graczy może nawet nie być ograniczeń. Potem mogą ewentualnie funkcjonować te z regulaminu lfpc, ale nie rozumiem po co w takich luźnych walkach nakładać jakieś niepotrzebne ograniczenia.
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Alladyn
Bo sonaty lub Rudolf na reszcie życia może rozwalić gre 2vs 2 bez najmniejszego wysiłku. Nad resztą można się zastanowić.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018