Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Faza playoff - sugestie.
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Little Fighter Championship » Sugestie
 Drukuj temat
Faza playoff - sugestie.
ybnn
Yo. Mam kilka pomysłów co do fazy playoff LFC. W zasadzie wszystkie odnoszą się do przewagi osoby, która zajęła wyższe miejsce w tabeli w 'sezonie zasadniczym'. Wtedy każdy pojedynek będzie się liczył i każdy będzie chciał zająć jak najwyższe miejsce nie tylko po to, żeby grać z TEORETYCZNIE słabszym przeciwnikiem z ósmego czy siódmego miejsca. Więc oto moje pomysły.

1. W fazie playoff będziemy mogli 'zbanować' przeciwnikowi jedną postać. Osoba, która miała więcej punktów w fazie grupowej 'banuje' przeciwnikowi 2 postacie, osoba która miała mniej punktów - tylko jedną.

2. Osoba z niższego miejsca zawsze wybiera postać jako pierwsza, osoba z wyższego miejsca może skontrować wybór przeciwnika swoją 'najlepszą' postacią.

No i w sumie to by było na tyle póki co. To tylko luźne pomysły, jeśli macie jakiekolwiek inne pomysły jak możemy sprawić, żeby wyższa pozycja w tabeli miała większe znaczenie, to piszcie śmiało. I proszę również o opinie co do moich pomysłów.

Może macie jakiekolwiek inne pomysły co do całego LFC, fazy grupowej, fazy playoff?
x1
 
Mefju
No nie wiem, moim zdaniem dla kogoś kto wejdzie do fazy playoff z niższego miejsca trafienie na takiego Pudziana czy ybnn to wystarczająca kara, a szanse na przejście dalej i tak są wtedy znikome. No i tak, zwróciłem uwagę na to 'TEORETYCZNIE'. Wątpię, że różnica między teorią a praktyką byłaby w tym przypadku jakoś szczególnie wielka.
Edytowane przez Mefju dnia 01-04-2017 13:27:44
x1
 
ybnn
Jeżeli nie będzie różnicy między teorią a praktyką to nie ma sprawy.

Ale chciałbym uniknąć sytuacji, w której pudzian lub ybnn będą sobie grać na 'pół dupy' w fazie grupowej, skończą na 6 czy 7 miejscu i wtedy gracz, który się starał, który miał dobre wyniki i do każdego spotkania podchodził serio, który zajął 2 lub 3 miejsce i powinien być za to nagrodzony trafiając na słabszego rywala trafi na takiego ybnna czy pudziana, który teraz już będzie grał na 100%, a wcześniej mógł sobie pozwolić na luźną grę, bo miejsce się dla niego nie liczy.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018