Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: ( Davis & Woody & Dennis & Freeze & Firen & Louis & John & Deep ) Petycj
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Little Fighter 2 » Dyskusje
 Drukuj temat
( Davis & Woody & Dennis & Freeze & Firen & Louis & John & Deep ) Petycj
Shade
Witam, postanowiłem postawić sprawę jasno, zbieram podpisy o usunięcie z regulaminu wszystkich turniejów LF2.PL postaci Davisa, Woodego, Dennisa, Freeze, Firena, Louisa, Johna, Deepa.

Proszę w komentarzach o zamieszanie krótkiej odpowiedzi ( NIE LUB TAK ) - nie wchodzimy w żadne dyskusje.

Oświadczam oficjalnie że jeśli wniosek będzie odrzucony lub przegłosowany na NIE to nie będzie Breakdownu Louisa i to jest moje ultimatum zrobicie co uważacie za stosowane czas głosowania 2 tygodnie.

W razie pytań proszę pisać na moje GG.
x1 x1
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Verleo
ale wy *** jesteście

ost
Edytowane przez Verleo dnia 30-03-2017 15:58:35
x3
 
Azzy
jestem na tak za Woodym, Davisem, Deepem i Firenem, ale nie za Freezem, Dennisem, Louisem i Johnem
1st place EC#17
3rd place MoC#3 - Firen Edition
 
Dark SoR
Jestem na NIE.

PS : Rozumiem że chcesz mnie znieważyć w wyrafinowany sposób. Oby cię przegłosowali zobaczymy czy masz jaja odejść, szykuj multikonto :)
Honorowy Aferowicz Polskiej Sceny LF2.
 
Shade
@Dark - po pierwsze obrażasz mnie za co należy ci się ost od administracji.

po drugie tam nie pisze że odejde tylko nie bedzie długo wyczekiwanego Breakdownu Louisa dlatego postanowiłem działać racjonalnie, mam jaja a ultimatum jest rozsądne, wiec jeżeli ktoś bardzo mnie nie lubi to ma świetną okazje aby nie było Breakdownu :) owca syta i wilk cały

po trzecie jak widzisz temat został postawiony po to aby oddawać głos a nie wdawać się w pyskówki za co należy ci się kolejny ost.
 
http://supremesquad.forumpolish.com
grkz
Śmieszne, Szejd. :D Lubię.

TAK!! TAK!!
siema cotam u was sychac ziomeczki bo ja pale szluga pale szluga i nie dorastasz mi do piet zlamasie i to jest moja nawinka pis jol
 
http://google.pl
Dark SoR
Lustrzane odbicie, klasyk przerabiałem to. Często stosowane na moje wypowiedzi a.k.a marne prowo zarozumiałych typów :)

Breakdown to mała stawka postaw swoje odejście będzie ciekawiej :) beka wystarczy wysmarować prawilny post i gównoburza gotowa.
Honorowy Aferowicz Polskiej Sceny LF2.
 
grkz
Dark SoR napisał(a):

PS : Rozumiem że chcesz mnie znieważyć w wyrafinowany sposób. Oby cię przegłosowali zobaczymy czy masz jaja odejść, szykuj multikonto :)


Ty tak serio?
siema cotam u was sychac ziomeczki bo ja pale szluga pale szluga i nie dorastasz mi do piet zlamasie i to jest moja nawinka pis jol
 
http://google.pl
oracle
Dark kiedy to się stało że tu taka bezczelna gównażeria się wysypała i jedyne co potrafią wprowadzać to podziały i brak zrozumienia jednostki?

Data rejestracji 2007

Wchodzę żeby sobie nostalgnąć, odkrywam że niektórzy weterani sceny jeszcze siedzą, radość, euforia, kurde ludzie sprzed tylu lat jeszcze w ogóle żyją i grają w tą grę. Potem smutek i żałość bo okazuje się że i tutaj dotarł trend bycia internetowym napinaczem i zgówniałym impertynentem.

Szkoda.

ZA MOICH CZASÓW BYŁO LEPIEJ.

A i widzę że administratorzy też się średnio przejmują burdą. Beka jak rzeka.
"I am the beacon of knowledge, blazing across the black sea of ignorance."
x5
 
Kaiser
Dobrze mówisz oracle. Z tego co pamiętam to nigdy nie było tutaj takiej bezczelności. :(
 
Alladyn
Zapytalem pewnego admina czemu nie dacie osta Grakazowi. Odpowiedzial "bo go nie lubie". Nie mam tego na papierze po prostu uwiezcie.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Shade
Dobra, zapomniałem, że na tej scenie nie można sobie pożartować z irracjonalnych zachowań "wielkich weteranów".
Jedyną akceptowalną formą humoru tutaj jest "hehe gra na afere dark śmieszny komentator profesor lfa".
Spoko, już się nie odzywam, zapamiętam tę cenną lekcję, potraktujcie sobie ten temat jako miejsce do kółka wzajemnej adoracji. :D
x2
 
http://supremesquad.forumpolish.com
grkz
SirApczu napisał(a):

Zapytalem pewnego admina czemu nie dacie osta Grakazowi. Odpowiedzial "bo go nie lubie". Nie mam tego na papierze po prostu uwiezcie.


A mógłbyś Mi zdradzić tożsamość tego admina na PW/GG? Jesteś dla Mnie zagadką Apczu..


P.S. Uwierzcie*

EDIT: Nieważne. ;p
Edytowane przez grkz dnia 31-03-2017 10:01:05
siema cotam u was sychac ziomeczki bo ja pale szluga pale szluga i nie dorastasz mi do piet zlamasie i to jest moja nawinka pis jol
 
http://google.pl
Kaiser
Nieśmieszne takie żarty, które jawnie obrażają któregoś z użytkowników.
 
oracle
Shade, każdemu się zdarza zapomnieć, wybaczone.

Odpowiedni humor dozuje się też z odpowiednią dawką szacunku i ogłady, no ale nie jestem tutaj od pouczania, zapomniało Ci się i tyle, eot.

Poza tym co nazywasz "irracjonalnym" zachowaniem? To że Dark zaproponował zmiany jest wg Ciebie irracjonalne? To wy zrobiliście burdę z jego tematu, nie on.

"Potraktujcie sobie ten temat jako miejsce do kółka wzajemnej adoracji." - słabe prowo. Chcesz się kłócić koniecznie to załóż osobny dział "kłótnie" w którym będziesz mógł dać upust swojej czerstwej twórczości.
"I am the beacon of knowledge, blazing across the black sea of ignorance."
x2
 
Dark SoR
@oracle - Dokładnie kiedy ci nie powiem bo na przestrzeni lat takich typów były całe hordy, obiektywny fakt jest taki że starzy admini za naszych czasów szybciuteńko ukrócili by to tałatajstwo.
Honorowy Aferowicz Polskiej Sceny LF2.
 
As098
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Tu macie co o tym myśle
 
KINGAdijanko
nie śmieszy mnie już taki humor
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Verleo
No co Ty gadasz Itsygo. Ale śmieszne, pękam ze śmiechu.
 
Azzy
Ludzie, na prawdę, miejcie trochę dystansu do siebie. Jeżeli ktoś stara się was upokorzyć to zdecydowanie najgorszym rozwiązaniem jest narzekanie typu "kiedyś tak nie było", zripostujcie czy cokolwiek, ale nie rozwodźcie się tak nad swoim losem.
1st place EC#17
3rd place MoC#3 - Firen Edition
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018