Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: ( Rudolf & Henry ) Petycja
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Little Fighter 2 » Dyskusje
 Drukuj temat
( Rudolf & Henry ) Petycja
Azzy
Przepraszam za nagłą zmianę, ale po dokładnym przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw stwierdzam, że jestem za pozostaniem przy postaciach dystansowych.
1st place EC#17
3rd place MoC#3 - Firen Edition
x1
 
Shade
Banan, jak już dodajesz mnie do głosowania to Verleo też.

Verleo napisał(a):

To ja tylko wtrącę że jestem przeciwny ograniczaniu samych siebie. Jestem za pozostawieniem Rudolfa i Henryka w regulaminie.

(Rupload, żeby zobaczył)
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Mefju
Ok, miałem uszanować wolę Darka z początku tematu i nie wdawać się w tę dyskusję, ale skoro i tak się już taka wywiązała to dorzucę swoje trzy grosze.

Odkąd pamiętam te ankiety na temat wprowadzania do regulaminu Rudolfa czy Heńka były bardzo stykowe i zawsze któraś strona była mocno pokrzywdzona. I tu nie można było winić ani jednych ani drugich, bo każda miała swoje argumenty.

Dlatego chciałbym wyjść z pewną propozycją. Chuj tam, że ktoś na mnie zaraz naskoczy i uzna ją za absurdalną, ale nie widzę innej drogi do konsensusu.

Po prostu przed walką czy przed samą chęcia wyboru postaci strzelającej uzgadniajmy czy przeciwnikowi to pasuje. Albo nie wiem, zróbmy nawet wiążącą ankietę, w której wyrażamy swoje stanowisko, żeby uniknąć sytuacji, typu 'gracz x to leszcz to niech sobie gra Rudolfem, za to gracz y to Rudolfowy wymiatacz, to jemu nie pozwolę'. I ewentualnie można by było zmienić z czasem stanowisko w ankiecie, ale tylko na 'tak' dla tych postaci. Ja wiem, że to brzmi głupio, ale ciężko o inny pomysł przy którym i wilk będzie syty i owca cała.

Bo skoro rysuje się wyraźne stronnictwo zwolenników Rudolfa i Heńka to dlaczego mamy im zabraniać gry tymi postaciami? Dla części z nich to zapewne aksjomat, że te postacie są dozwolne, bo były one już w regulaminie jak wchodzili na scenę lub zostały dozwolone niedługo po tym. Ale z drugiej strony mamy starych scenowych pryków typu ja czy Dark. Uwierzcie, nie jest łatwo zmienić swoje kilkuletnie przyzwyczajenia. Kilka lat temu nikt nie spodziewał się, że oni kiedykolwiek będą dozwoleni. Owszem, było kilku graczy, którzy mieli zajawkę na grę nimi, zapewne wynikające z tego, że grali oni z graczami spoza Polszy czy po prostu im taka gra odpowiadała, ale to były wyjątki.

I tu tak pół żartem pół serio - ktoś rzuci taki banał: 'naucz się przeciw nim grać'. No spoko, ale grając w to od ponad 7 lat na scenie i oglądając setki repów dalej nie umiem grać na takiego Wooda xD. Albo można powiedzieć do kogoś po tym jak ktosw zostanie skopany przez Pudziana: 'naucz się grać na Pudziana'. No spoko, dla mnie to taki sam banał jak te teksty u Rudolfie xDD. Jakby to było takie proste, to każdy by grał jak on (zdelegalizować Pudziana xD). Tak samo mało mnie obchodzą takie teksty, że Pudzian sobie radzi z Rudolfami bez problemu (to chyba do Verleo z tematu z replayami, które wrzucił), bo to jest Pudzian. On z dużą większością graczy ze sceny niezależnie od postaci jaką ci gracze wybiorą poradzi sobie na lajcie. A bardziej przeciętni gracze mają pewne ograniczenia, których raczej nie przeskoczą.

I tak uprzedzając teksty typu 'propozycja gupia, bo równie dobrze można tak zrobić z każdą inną postacią, która się komuś nie podoba' - nie. Chyba nigdy nawet nie było takiego tematu o innych postaciach (chyba, że jakoś śmiechem żartem). Rudolf i Heniek to całkiem inny styl gry i zawsze byli niechciani przez jakąś większą grupę graczy.

Ewentualnie przychodzi mi na myśl propozycja, która już kiedyś padała: 1 postać 1 raz na walkę. Wtedy nie będzie nudno, a i gracze będą się rozwijać w kontekście ogarniania postaci. I już w tej 1 walce mogę się z tym Rudolfem pomęczyć :D

Zapraszam do dyskusji. Nie zapraszam do obrzucania się gównem, co niestety miało już w tym temacie miejsce.
Edytowane przez Mefju dnia 01-04-2017 13:22:25
 
Pudzian
W sumie niedłupio Mefju piszesz. Można zrobić stałe ograniczenie na 1 walkę Rudolfem i na 1 Henrym. Henrym i tak praktycznie nikt nie gra, za to Rudolf stał się dość popularny. I wtedy taki Dark mógłby naklepać swoim Deepem innemu graczowi, który zmuszony byłby do wzięcia innej postaci gdy już jedną walkę Rudolfem zagra. Co inni o tym myślą? Dark? Rozwiązanie pasuje? Byiori, Shade?
 
Alladyn
A co gdyby tak zrobić ograniczenie na każdą postać na 1 walke? Kiedyś nawet yBanan o tym pisał, na LFE też tak jest.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
As098
Apacz dobrze mówi wtedy gracze będą zmuszeni do użycia mózgu. Zamiast oklepanych schematów. Można taki cup zrobić.
 
Dark SoR
Ja się wypowiem dopiero jak skończy się czas w głosowaniu w moim temacie u usunięciu ich z regulaminu. Trzeba ten patent przetestować najpierw żeby stwierdzić czy to będzie dobre rozwiązanie.
Honorowy Aferowicz Polskiej Sceny LF2.
 
Dark SoR
Witam Administracja podejmie się podliczenia głosów oraz określenia stanowiska co następuje ?
Honorowy Aferowicz Polskiej Sceny LF2.
 
Com
Prawdopodobnie regulamin zostanie taki jak jest. Głosy są mniej więcej pół na pół, więc nie ma po co zmieniać. Oczywiście nie ja o tym decyduję. :v
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
KINGAdijanko
i co, Rudolf i Henry są w regulaminie czy nie?
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Alladyn
Owszem znajdują się
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018