Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: ( Rudolf & Henry ) Petycja
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Little Fighter 2 » Dyskusje
 Drukuj temat
( Rudolf & Henry ) Petycja
Dark SoR
Witam, postanowiłem postawić sprawę jasno, zbieram podpisy o usunięcie z regulaminu wszystkich turniejów LF2.PL postaci Rudolfa oraz Henryka.

Proszę w komentarzach o zamieszanie krótkiej odpowiedzi ( TAK LUB NIE ) - nie wchodzimy w żadne dyskusje.


Oświadczam oficjalnie że jeśli wniosek będzie odrzucony lub przegłosowany na NIE to po zakończeniu LFC odchodzę ze sceny LF2 i to jest moje ultimatum zrobicie co uważacie za stosowane czas głosowania 2 tygodnie.

W razie pytań proszę pisać na moje GG.


Osoby głosujące za wykluczeniem Rudolfa i Henrego z gry:
Dark
Shift
Azzy
Apczu
Mefju


Osoby głosujące za pozostawieniem Rudolfa i Henrego:
Grakaz
Pudzian
Shade
Edytowane przez ybnn dnia 29-03-2017 20:48:10
Honorowy Aferowicz Polskiej Sceny LF2.
x1
 
Com
ale wy *** jesteście


ost #3
Edytowane przez ybnn dnia 28-03-2017 18:24:30
x1
 
Shift
Jestem na Tak.
 
Alladyn
Jestem na Tak (za Rudolfem) i nie za Henrym
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Azzy
jestem na tak
1st place EC#17
3rd place MoC#3 - Firen Edition
 
grkz
A wiesz co? Mam gdzieś Twoje prośby. Powiem to co Mi leży na sercu i co o Tobie myślę, Dark. Jesteś zwykłym imbecylem. Przegrałeś ze Shadem który w którejś tam walce grał Rudolfem? To weź się ogarnij i naucz grać na Rudolfa. Taki niestety jego urok, musisz się nabiegać. 'Profesorze LFa, Darku', postawione przez Ciebie ultimatum jest śmieszne. Jeśli myślisz, że jeżeli będziesz straszył odejściem ze sceny LFa, to administracja wycofa Henryego i Rudolfa to jesteś chyba w błędzie.

P.S. Mogłeś wstawić ankietę. :^)

Osobiście jestem za tym, aby Henry i Rudolf nie zostali wycofani.
Edytowane przez grkz dnia 28-03-2017 18:29:31
siema cotam u was sychac ziomeczki bo ja pale szluga pale szluga i nie dorastasz mi do piet zlamasie i to jest moja nawinka pis jol
 
http://google.pl
ybnn
Głosowanie potrwa do końca weekendu. Z jasnych powodów (multikonta, prośby o głos osób, które nie grają) głosować mogą jedynie osoby, które są lub w ostatnim czasie były aktywne na scenie. Głosować można tylko osobiście. Po podliczeniu głosów podejmiemy decyzję. W przypadku remisu zasady zostają bez zmian.
x2 x1
 
ybnn
Apczu - sorry ale nie możesz w tej ankiecie głosować na tak i nie jednocześnie. Albo obie postacie zostają, albo obie wypadają.
x1 x1
 
Alladyn
W takim razie out postacie dystansowe.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Mefju
Na tak
 
Dark SoR
@Grakaz - po pierwsze obrażasz mnie za co należy ci się ost od administracji.

po drugie dzisiejsza walka przelała tylko dzban goryczy który siedział w mojej głowie od dłuższego czasu dlatego postanowiłem działać racjonalnie, nikogo nie straszę a ultimatum jest rozsądne bo możesz się przyczynić do tego że Dark zniknie ze sceny LF2, wiec jeżeli ktoś bardzo mnie nie lubi to ma świetną okazje aby się mnie pozbyć na dobre :) wilk syty i owca cała.

po trzecie jak widzisz temat został postawiony po to aby oddawać głos a nie wdawać się w pyskówki za co należy ci się kolejny ost.
Honorowy Aferowicz Polskiej Sceny LF2.
x1
 
Pudzian
Zdecydowane nie dla odwołania postaci dystansowych.

Postaci te stwarzają nowe możliwości dla osób, które nie lubią gry w zwarciu. Rozwijają też umysł gracza, który musi grać inaczej na takie postaci. Ograniczonym jest ten, który nie umie się dostosować, mówi, jak bardzo źle myśli o tych postaciach i najlepiej to je wyrzucić. Idąc tym tokiem rozumowania najlepiej wyrzucić większość postaci, a zostawić tylko Woody'ego, Davisa i Dennisa, bo najlepiej się nimi gra w zwarciu.

Umieściłem ostatnio w shoutboxie kilka repków jak grać Rudolfem i na Rudolfa. Czy to takie trudne? Nauczcie się grać zamiast jeszcze bardziej i tak mało rozbudowaną grę.
 
Shade
Początkowo miałem nie głosowałać, ale widząc co tu się odjaniepawla nie mogę tylko biernie obserwować tego festiwalu głupoty.

Oczywiście, że nie. Przestańcie płakać i nauczcie się grać na te postacie, to nie jest nic trudnego, a walki wcale nie muszą trwać po 5 minut, gdybyście przestali bez przerwy uciekać przeciwko nim.
Tak, dobrze widzicie, przeważnie to wy UCIEKACIE przed Rudolfem. Dobrze pamiętam ile musiałem ganiać Darka (i niektórych graczy), który krył się przed moim Rudolfem w kątach ringu (zapraszam do obejrzenia repków jak ktoś nie wierzy). I to wy śmiecie mówić, że za dystansowymi trzeba ganiać... :D

A Ty Darku to w ogóle jesteś dla mnie zagadką, przecież przez lata grałeś podobnym stylem do postaci dystansowych. Też co chwilę odskakujesz od przeciwnika i wykonujesz aurę miecza, żeby ten nie mógł podejść. Otwórz człowieku oczy, zobacz jak ty grasz! Daję głowę, że jakbyś miał zagrać przeciwko samemu sobie to też robiłbyś petycję o wyrzucenie cię. :D

I proszę cię Dark, nie stawiaj tak bezsensownego ultimatum, bo to nie jest ankieta za wyrzuceniem ciebie ze sceny. Owszem, rób jak uważasz, możesz nie zgadzać się z wynikiem głosowania i odejść, ale nie rób z siebie ofiary i nie obwieszczaj wszem i wobec, że odejdziesz jak wygra dana opcja.

Chciałbym ci jeszcze tylko zakomunikować Dark, że wraz z odejściem Rudolfa i Henry'ego prawdopodobnie zmniejszy się tolerancja na grę pasywną i ponownie nie będziesz mógł sobie bezkarnie uciekać Deepem po mapie.

Dla mnie wynik głosowania niewiele zmieni w rozgrywkach, a jedynie poraz kolejny pokaże jak ograniczona umysłowo jest nasza scena, że jak sobie nie może z czymś poradzić to zabrania tego.
Edytowane przez Shade dnia 29-03-2017 08:47:46
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Dark SoR
@Shade - tak jak pisałem wcześniej temat nie powstał po to aby wdawać się w pyskówki tylko określić się czy jest się za czy przeciw mojej petycji.

Ale jak czytam to co napisałeś muszę się ustosunkować do tego :

Owszem musieliśmy biegać mimo że ja podczas meczu nie mam zamiaru wdawać się z tobą w awantury a musiałem to robić co mi brudzi dumę ( jak by to nie zabrzmiało ) bo nie po to trenowałem lata LF'a żeby teraz przez jakieś chore zasady tracić punkty na jakiś pseudo rundach które nie mają nic wspólnego z grą na VS aż oczy bolą od tych repów, a przez to że grałeś Rudolfem którego trafić czy też wymusić chociaż chwile walki która polega na czymś co przypomina zwarcie to jest misja na marsa to ten mecz wyglądał tak że stałem w rogu i czekałem aż raczysz zrobić coś innego niżeli serie gwiazd w moją stronę.

Jakie lata ? nie grałem z tymi rakami bo nikt tym nie grał teraz jest jakaś moda to ten shit. Wcześniej było zakazane granie nimi i był spokój święty bo każdy wiedział co ma robić a teraz to Ch*j w mój plan taktyczny na mecz ktoś sobie bierze raka i jest nab match. Odskakuje ale nie uciekam perfidnie i jestem pod grą , jak widzę że dana pozycja jest dla mnie niewygodna do przeprowadzenia tego co mam w głowie zmieniam pozycje proste chyba mi wolno ? naprawdę jak ktoś jest bystry to szybko zapamięta ten schemat i będzie to contrował dashem bez problemu.

Ultimatum jest proste albo będzie tutaj normalnie jak za czasów gdy ta scena miała serce i rozum albo zniknie wam problem wiecznie niezadowolonego Darka. W rewolucji muszą być ofiary wiec ja ofiaruje samego siebie na odstrzał na znak tego że tutaj coś jest nie tak! a jak widać są tutaj również ludzie którzy popierają moje poglądy tylko potrzebują kogoś kto walnie pięścią w stół i powie NIE BĘDZIE TAK!

A ja pragnę ci zakomunikować że wraz z odejściem Rudolfa i Henry'ego skończy się problem niejasnego regulaminu i cudacznych interpretacji, jeżeli moja dla Deepem jest dla ciebie pasywna tzn że musisz oglądać repy walk ze mną ( nawet ci paczkę wyślę repów na gg jak będziesz chciał ) controwanie mnie jest banalne przecież ja się tocze tym Deepem to jest najwolniejsza postać ze wszystkich grywalnych :D poza tym ilu masz DEF playerów na scenie ? ... mnie ... Apacza ... Walsa ... Shifa .... i na tym się chyba kończy nasza dłuuuuuuga lista, ofensywni gracze stanowią tutaj zdecydowana większość jak raz na ruski rok trafisz na mnie to se zaplanuje grę zobacz repy i będziesz wiedział jak mnie lać bez problemu będziesz nie potrzebował jakimiś Rudolfami cudacznymi wyskakiwać tyle.
Edytowane przez Dark SoR dnia 29-03-2017 11:30:20
Honorowy Aferowicz Polskiej Sceny LF2.
 
Verleo
To ja tylko wtrącę że jestem przeciwny ograniczaniu samych siebie. Jestem za pozostawieniem Rudolfa i Henryka w regulaminie.
 
Alladyn
2.7. Notoryczne powtarzanie zachowań takich jak:


- unikanie kontaktu z przeciwnikiem (np. wyłączne podnoszenie i rzucanie przedmiotami);
- wykonywanie ataków, które uniemożliwiają podejście przeciwnika (np. blokowanie tarczami


Od dzisiaj w każdym meczu turniejowym jeśli większość gry Rudolfem będzie stanowić rzucanie gwiazdkami zgłaszam ten rep do kontroli repków z powodu łamania regulaminu zacytowanego wyżej aż do momentu zmiany regulaminu na nie dziurawy lub wyrzucenia postaci strzelających.

Ludzie pewnie zastanawiają się Papczu co ty wogóle opowiadasz przecież Rudolfa da się kontrować. A ja im mówie NIE. Ale jakie masz dowody Papczu zapytacie. Dowodem jest 3 miejsce Bjoriego w turnieju ostatnio. Jest to gracz który coś sobą prezentuje ale nie jest mega kozakiem. I co się okazuje. Że trzeba ogromnego doświadczenia i różnicy poziomów żeby go pokonać nie Rudolfem. Potrafi to bez użycia Rudolf vs Rudolf zrobić yBanan i Pudzian. Cała reszta włącznie z takimi graczmi którzy latami wypracowywali swoje wymyślne taktyki jak przykładowo Dark czy Mefju dostają wpierdziel bo Rudolf na obecnie dziurawym regulaminie to OP shit. Do niego nawet nie trzeba umieć grać. Rozumiem na przykład takiego yBanana albo Verleo. Ci potrafią grać ciekawego Rudolfa który nie jest schematyczny i jego moc wynika z ich skilla. Ale na każdego yBanana czy Verleo trafia się Pub i Bjori którzy wychodzą z założenia "hmmm nie umiem wygrać normalnie co by tu zrobić? I biorą Rudolfa którego schemat wygląda tak:" polecam się przyjrzeć bo na obecnym regulaminie możecie dzięki temu ograć dużo lepszych graczy - przeskoki dużo przeskoków-> odskok (po zmyłce) lub inna próba odsunięcia się -> złapanie multigwiazdkami -> combo za pół życia. "Ale papczu pszeciesz to da się kontrować". Ok to teraz analogiczna sytuacja. Kiedyś na scenie był Davis z nieograniczonym DP " pszeciesz teoretycznie da sie kontrować". A jednak go ograniczyli bo był w praktyce OP shitem jak teraz Rudolf. Tam wystarczyło robić DP tu wystarczy umieć robić multigwiazdki.

Albo ktoś ogarnie ten bałagan albo zamiast taktycznej walki będziemy mieli 90% random owych pojedynków Rudolf vs Rudolf a cała reszta będzie przegrywać.
Edytowane przez Alladyn dnia 29-03-2017 11:59:23
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
x1
 
Verleo
Od dzisiaj każdą walkę z każdego meczu z Tobą będę zgłaszał pod kątem spamowania pięściami lub uciekania przede mną w zależności od tego na co się zdecydujesz.
 
Alladyn
"nadużywanie jednego typu ATAKU SPECJALNEGO w niewielkich odstępach czasu"

Uważasz że pięści są atakiem specjalnym czy może nie umiesz czytać ze zrozumieniem?
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
KINGAdijanko
SirApczu napisał(a):

Ludzie pewnie zastanawiają się Papczu co ty wogóle opowiadasz przecież Rudolfa da się kontrować.

w ogóle*

"Ale papczu pszeciesz to da się kontrować"

przecież* a tak w ogóle to cudzysłów robi się tak: alt + 0132 = „ a zamknięcie robi się tak: alt + 0148

nie robiąc offtopu - mogę zagłosować? chętnie bym zagłosował, ale nie wiem czy się mieszczę w wymaganiach banana
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Verleo
"nadużywanie jednego typu ATAKU SPECJALNEGO w niewielkich odstępach czasu"

Uważasz że pięści są atakiem specjalnym czy może nie umiesz czytać ze zrozumieniem?


Apczu, ta ironia miała na celu pokazać Ci jak głupie było uznanie shurikenów za atak specjalny. Bo widzisz. Atak pięścią i rzut shurikenem są ZWYKŁYM ATAKIEM więc zastanów się jak bardzo sensowne zdanie napisałeś o spamowaniu shurikenami.

Co do reszty tego co napisałeś Apczu to da się to podsumować jednym słowem. 'Pie*dolenie'. Rudolfa da się kontrować i to bardzo łatwo. Dark przegrywa z Rudolfem bo jego 'super hiper taktyka' jest dziurawa i całkowicie nie bierze pod uwagę walki przeciwko postaciom dystansowym ani nawet przeciw komuś kto gra podobnie, czego idealnym przykładem była mordęga z zeszłego OPC z Walsem.

Co do mojego 'wspaniałego Rudolfa' to jest po prostu do dupy, bo nie umiem nim grać. Co do Puba i Bjoriego to ich 'spamerskie OP oszukane Rudolfy' mnie osobiście strasznie cieszą, bo łatwiej mi pokonać ich jak grają tymi postaciami niż jak grają postacią walczącą w zwarciu. Aż nie chce mi się komentować więcej tego pie*dolenia, więc już się po prostu lepiej zamknę. ;-;

A, tak, a Bjori zajął drugie miejsce w Medium Cupie w którym pierwsze zajął Shade, a trzecie Adijanko który nie grał przez rok w lfa. Faktycznie, Rudolf OP. Zwłaszcza ten od Puba którym nie zagrał on chyba ani walki na Medium Cupie.
Edytowane przez Verleo dnia 29-03-2017 13:15:59
x1
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018