Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Caesar w POL-Teamie?
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » POL-Team
 Drukuj temat
Caesar w POL-Teamie?
Walsemore
Na wszystkich bogów greckich... czytam o tej sprawie, czytam i to mi się wydaje tak jasne jak Murzyni w ciemności.
Gdyby, gdyby, gdyby... to słowo pada tutaj najczęściej...

Dobra, nie chcę, żebyście uważali mój post za jakkolwiek ofensywny.
Taki sam adres IP u dwóch graczy wg mnie może świadczyć o tym, że tych dwóch graczy to jeden gracz. Zasadę przydzielania adresów IP znam, i jest to prawdopodobne, że człowiek A miał adres taki a taki, a parę minut potem człowiek B miał taki sam IP. Tyle że prawdopodobieńswo tego wynosi... jeśli się nie mylę, 256 do potęgi 256 do potęgi 256 do potęgi 256 (ale o ile dobrze pamiętam, to neostrada rezerwuje sobie dwa pierwsze pola adresu IP, np rozdawalaby adresy w takim schemacie 81.6.xxx.xxx, gdzie te xxx to jakieś trzy czyfry. W takim układzie prawdopodobieństwo wzrasta niepomiernie, jednakże nadal wynosi ono jeden do 256 do 256 potęgi).
Tyle jeśli chodzi o ten argument z IP. Do innych argumentów nie zamierzam się ustosunkowywać, uznaję to za zbyt zawiłe i trudne do wyjaśnienia.

Jakie są czyje zasługi dla sceny LF2, trudno mi tutaj się wypowiadać. Kto ożywił polską scenę? Wydaje mi się, że ten, który zorganizował To Be The Last One Tournament, czy jakby się to nie nazywało.

Ale szczerze powiedziawszy, szanowni panowie, należałoby podjąć razem jakąś deycję i jej się trzymać. W jakiś sposób, żeby wszystko odbyło się gwoli sprawiedliwości i żeby wszyscy byli zadowoleni

Co do władzy Dankena... nie wiem, nie mam wystarczających wiadomości w tym zakresie, wydaje się jednak, że może on popełniać błędy, ale przynajmniej ostatecznie podejmuje decyzję (tylko proszę nie rzucać się na mnie z nożami w tej chwili. Mam na myśli to, że jeśli ktoś ma wybierać, to zawsze istnieje możliwość błędnego wyboru i w ten sposób Danken mógł raz czy drugi czy szóśty pomylić się. Z czasem "powinien nabrać mądrości do prawego rządzenia" (tak mi patetycznie zabrzmiało, że aż w cudzysłów wziąłem))
No to trzymajcie się, PiS wszystkim, peace! Jak to mówią Amerykanie, przed zrzuceniem dziesięciu ton bomb...
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
Pul
Ym...Nie dwie minuty, a 46? (a już mnie przekonałeś z tymi 2 min xD tj że CSR jest winny).
No prawdopodobieństwo jest niesamowicie niewielkie to fakt...ale mimo wszystko jest.
Smutno siÄ™ robi jak siÄ™ czyta to wszystko.
A jak kiedyś zaczynałem grać w LF'a to była tutaj wręcz rodzinna atmosfera (no może poza pownedem który rzucał się na każdego nieznajomego - on nie był zbyt miły xD)

BTW: Wg mnie admini LF PC powinni przeprosić yBNN czy coś...Może kwiaty? Spacer? Wino? :3
 
Caesar
danken napisał/a:
wpisz w google tak jak Csr napisał w komentarzach, poczytaj troszkę na ten temat i potem przemyśl to i owo.


Pierwszy raz zrobiłem to jeszcze przed ogłoszeniem całej sprawy. Identyczne IP nie generuje się w przeciągu dwóch minut.


To poczytaj jeszcze raz, mogą być dwa takie same adresy IP (przypadek mój i Slizga), jeżeli tylko nie jest to sieć wewnętrzna. Poczytaj o konflikcie adresów IP.
 
2Fast
Ja nie wiem np. co o tym sądzić - nawet, jeżeli to CSR to przecież nie będzie tego ciągnął w nieskończoność, z racji prostej przyczyny, że szkoda czasu. A jeżeli Jeru zostanie - to inny player. Jest coś takiego, jak przypadek. Więc IP (z neostrady!) tak naprawdę nie jest dowodem jeżeli zdarzy się raz.
 
Sbagers
@Caesar haha jak czytam jak się tłumaczysz, że niby jeru to nie Ty to mnie śmiech zalewa. że niby obaj macie neostrade (w zasadzie Ty masz, bo jeru nie istnieje) i akurat mieliście takie same ip. prawdopodobieństwo tego jest baaaardzo znikome. i jeszcze ten post na lf2cup pod nickiem Caesar z wynikiem jerego. tłumaczysz się: "jeru mnie poprosił". a ten jeru nie mógł po prostu poprosić o to playera z którym grał? moja rada: przyznaj się, bo tylko się ośmieszasz.

ale jestem za opcją by nie karać Cię za multikonto wyrzuceniem z PL, ewentualnie wyrzuceniem na jakiś czas. trzymaj się! :)
 
Caesar
Mnie śmieszy Twoja niewiedza. Prawdopodobieństwo takiego samego IP jest małe, owszem, ale już raz mi się to zdarzyło (a raczej Slizgowi). Dwie osoby z LF2, a jednak.

Gadałem z Jeru na hamachi, po czym powiedział, że idzie grać z MoRim, następnie znów zaczęliśmy pisać i wtedy powiedział, że niby nie może wejść na forum.

Trzymaj siÄ™ :)
Edytowane przez Caesar dnia 26-10-2011 22:45:36
 
Pul
Ten tego... To może zróbcie konferencje wideo z CSR i Jeru i np Dankenem? (no z tym, że wszyscy musielibyście wyrazić na to zgodę i mieć bodajże kamerki internetowe). Nie musiałaby ona długo trwać... "cześć, jestem Jeru. Nie piję od 5 lat... xD", "a ja CSR", "a ja Danken" ;p
 
bleeq
o, Pul, fajny pomysł.
ale znając życie Caesar nie ma kamerki, a Jeru to tym bardziej poza tym on już se poszedł, więc nie ma szans na tą konfę.
prawda Csr? :D
 
Caesar
Kamerki nie mam, ale podobno mogę podłączyć swój telefon jako kamerkę. Tyle, że trzeba pokombinować z jakimś programem, jak chcesz pomóc to nie ma problemu.
 
Kriefurwseic
Csr powinien zostać, musimy im pokazać kto tu rządzi!!
 
As098
Może odnowimy pol team chętnie pogram z kimś z zagranicy:D
 
hunden
Jak ktoÅ› z z zagranicy gra jeszcze w LFa...
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018