Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: !Tego jeszcze nie widziałeś! [ZOBACZ WIDEO]
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Little Fighter 2 » Bugi
 Drukuj temat
!Tego jeszcze nie widziałeś! [ZOBACZ WIDEO]
Alladyn
Znalazłem dosyć ciekawy bug w LF2. Mianowicie programiści chyba zapomnieli usunąć jakieś menu. Nie mam pojęcia do czego to służy jak ktoś wie niech napisze. W każdym razie zapraszam do oglądnięcia.

Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
KINGAdijanko
!a co jeżeli to widziałem?
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Gri
Nie widziałem,

Pozdrawiam.

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Pudzian
Też nie widziałem. Zauważyłeś to przypadkiem czy wyczytałeś gdzieś, że coś takiego istnieje?
 
Alladyn
Grzebiąc na jakiejś azjatyckiej scenie LF2 to znalazłem. Ale potem też miałem troche roboty z ogarnięciem jak to dokładnie zrobić bo opis był skomplikowany a tłumacz niedokładny :P
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Pudzian
Podasz link do ich strony?
 
Alladyn
Niestety dostałem się tam dosyć przypadkowo. Jakbym sobie przypomniał to Ci napisze na PW.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
STM1993
ty nawiązując do 2:04 w filmie?
LF2 Debug mode, wpisz "abc" w grze. Najważniejsze dane lewej pokazuje odtwarzacza 1. F3 staje szyfrowania / deszyfrowania. F2 padnie grę.
(google translate)
Edytowane przez STM1993 dnia 31-01-2017 19:03:53
I make LF2 stuff. Also, from Singapore, not Germany xD
(Steiner rep char), (Challenge Stage), (Collaboration - Gad's rep char)
 
Walsemore
Hmm, to co w takim razie trzeba zrobić, żeby ten bug wywołać?
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
Com
wpisz "abc" podczas gry
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Shade
Tak jak STM próbował przekazać, wpisujesz "abc" i potem jak klikniesz F3 - wchodzisz w tryb szyfrowania, a klikając F2 wywala grę.
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018