Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Ekipa do spraw promocji
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » OFF Topic
 Drukuj temat
Ekipa do spraw promocji
Indiger
Uwaga - potrzebuję kilku osób chętnych wspólnie zorganizować coś w stylu akcji promocyjnej. Potrzebna nam jest osoba która ogarnie jakieś grafiki, można też pomyśleć nad nowym filmem promocyjnym + pisanie
Głównym naszym celem będzie pisanie... do kogo zapytacie. Jest masa "fanpejdży" na facebooku, masa jakiś małych youtuberów z które mogłyby za darmo zareklamować nas by w postaci ich widzów zasilić naszą scenę. Można też pospamować gdzieniegdzie używając naszego fanpejdża ( tu bardziej w stronę adminów). Ustalilibyśmy jakiś plan działania, wypatrzylibyśmy obiekty które mogłyby nam pomóc. Jeśli macie jakieś pomysły to piszcie tutaj poniżej, oraz osoby chętne do pomocy proszę o jakiś odzew poniżej jak się na to zapatrują i w jaki sposób mogą pomóc. Strzała!
 
Com
Ktoś powiedział grafiki? Bjoriś chyba byłby chętny, polecam go zapytać. :^)
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Alladyn
Ktoś powiedział montowanie filmu promocyjnego ? SirApczu byłby chętny polecam go zapytać. :^)
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Com
Apczu idź ty robić ten swój showmatch a potem sie bierz za coś co ma sens.
[ Twitch ] [ Youtube ]
x2
 
Indiger
Pasowałoby napisać jakiś ogólny tekst który będziemy rozsyłać do różnych ludzi (żeby za każdym razem nie pisać od nowa), oprócz tekstu fajnie żeby pojawiły się jakieś obrazki prezentujące grę + jakiś film promocyjny w którym byłby jakieś tam efektywne combosy czy coś :D
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018