Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Surviwal Tournament- ASa 098
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Sugestie
 Drukuj temat
Surviwal Tournament- ASa 098
Alladyn
Witam. Jestem zdegustowany faktem iż Verleo przeprowadził głosowanie pod ST i wszyscy myśleliśmy że chodzi o turniej ASa po czym administrator wyrzucił demokratycznie przegłosowany pomysł sceny wcześniej sam o niego prosząc i zorganizował własny turniej w miejsce przez nas wszystkich porządanego. Myślę że to nie uczciwe wobec sceny. Co o tym myślicie Wy ?
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Com
A właściwie to troche słabego posta as napisał, nikt nie wiedział o co chodzi i jakie niby mają być zasady, ale z drugiej strony weluś też nie powiedział o jakie st chodzi więc łącząc te fakty to chuj mnie jebie.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Verleo
Było głosowanie dot. ST#12. Pomysł Asa oczywiście doceniamy, ale był on zbyt kosmiczny by go zrozumieć szybciej niż w kilka dni i jednocześnie zbyt trudny do zrealizowania. Tyle w temacie, pozdrawiam.
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
As098
Proste ST 12 w parach.
runda 1 postacie Henry firen frez do wyboru
runda 2 Davis, woody deenis rudolf john Deep
runda 3 pleps
co trudnego w tym?
 
Com
cotopleps
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Verleo
Zapomniałeś opisać tej kwestii drużyn, kapitanów i innych takich.
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Com
oj zamknij sie werleo po prostu jesteś głupi i nie rozumiesz. dawaj st.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
As098
Pora na 12 edycje. Survival Tournament. Turniej rozgrywany jest w parach. Tym razem ST składa się z 3 etapów, w każdym będzie coraz trudniej ze względu na klasę postaci.
W pierwszym etapie mamy do wyboru postacie: Henry, firen, Freeze.
W drugim etapie mamy do wyboru postacie: Davis, Woody, Dennis, Rudolf, Louis, John, Deep.
W trzecim etapie mamy do wyboru postacie: Mark, Jan, Knight, Justin, Sorcerer, Monk, Hunter.
Wygrywa drużyna która ma najwięcej punktów, każdy etap jest punktowany tak samo:
1 miejsce 10 punktów
2 miejsce 7 punktów
3 miejsce 5 punktów
4 miejsce 3 punkty
5 miejsce 1 punkt
6 miejsce 0 punktów
7 miejsce 0 punktów, jak będzie.
Aby szanse były równe zgodnie z tabelą rankingu indywidualnego zostaną wyodrębnieni kapitanowie drużyn, będą nimi gracze znajdujący się najwyżej w tabeli. Czas zapisów minimum 3 dni, potem czekamy na pojawienie się 6 graczy.
Dodajemy w recording info ST#12
Regulamin standardowy.

Gracze najwyżej w tabeli Pudzian Sirah As098 Verleo. Kapitanowie. Zapisze się np 6 osób przykładowe pary
As098 - Broda
Sirah - Sir Apczu
Pudzian - verleo
 
Com
widzisz werelo, as nawet już wie kto będzie w tym grał, a ty dalej nie chcesz zrobić st wstydź sie
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Alladyn
Pomysł Asa oczywiście doceniamy, ale był on zbyt kosmiczny by go zrozumieć szybciej niż w kilka dni i jednocześnie zbyt trudny do zrealizowania.


Wystarczy to przeczytać ze 2 razy. Nawet ja to zrozumiałem LoL

ale z drugiej strony weluś też nie powiedział o jakie st chodzi


Zrobił to głosowanie na twoją prośbę bodajże na discordzie o dopuszczenie turnieju AS-a. Więc połączyłem fakty i mi wyszło że chodzi o turniej AS-a.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Com
Co? Przecież ja sie o głosowanie z nim kłóciłem, że zjebane xDDD
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
As098
Velusia to i tak nic nie obchodzi.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018