Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: A może by tak obrazki w podpisach?
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Little Fighter 2 » Dyskusje
 Drukuj temat
A może by tak obrazki w podpisach?
Shade
Witam, chciałbym zapytać co sądzicie o ponownym wprowadzeniu możliwości posiadania obrazków w podpisach.
Z tego co wiem kiedyś już była taka możliwość kilka lat temu, jednak przez to, że parę osób miało zbyt dużo obrazków stronę wolniej się przewijało.
Rozumiem, że usunięto je w dobrej wierze, ale wiele osób chciało by mieć je z powrotem, a aby nie było z tym problemu można wprowadzić jakieś zasady na np. max jeden obrazek i maksymalne wymiary obrazku.

Zapraszam do dyskusji.
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Com
Ale kto ci ma to dodać, kiedy administracji już 3 dzień nie ma lmao
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Sirrah
Max 3 userbary dla każdego zwiększyłyby koloryt na forum, jestem na tak :D
Per Survival Ad Astra...
x1
 
KINGAdijanko
a może damy adisie do podpisów?
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
x1
 
hunden
a może damy adisie do podpisów?

Zabij się.

Co do propozycji to jestem na tak. Obrazki zwiększyłyby koloryt forum, a poza tym można dać limit - 1 obrazek.

OST, nieładnie tak komuś kazać się zabijać.
Edytowane przez Verleo dnia 26-09-2016 16:55:22
 
Verleo
Niby możnaby poprzeć, ale najpierw dobrze byłoby poznać powód zakazania używania obrazków w podpisach. Na pewno powodem nie było umieszczanie zbyt wielu obrazków, na co dowodem jest ten temat. Bardziej prawdopodobne, że powodem było właśnie nieprzestrzeganie zasad? Bo jak można przeczytać w wyżej wymienionym temacie to ograniczenia zostały wprowadzone a MIMO to wprowadzono zakaz.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018