Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Zmiany w administracji - ankieta
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
 Drukuj temat
Zmiany w administracji - ankieta
Indiger
O Nie! Skończyły mi sie argumenty, Destroyerze ratuj!
 
KINGAdijanko
no eldo Destro z tej strony (adijanko to moje multikonto). wasze argumenty są na poziomie adijanka. buuuiuuuuuuuuuu. obraziłem samego siebie ale co tam.
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Indiger
Dzięki Destro, na ciebie mogę zawsze liczyć, no i na Adiego również!
 
Fear
Inteligentna wypowiedź Indiger! Tak trzymaj!
Drugie
miejsce wEasy Cup'ie #13
__________________________________________
Drugie miejsce turnieju Easy Cup 2vs2.
Razem z Shiftem

_________________________________________

Statuetka w kategorii "Najbardziej lubiany gracz" i kategorii Najlepszy avatar
 
Indiger
Inteligentna odpowiedź Fear! Tak trzymaj!
 
Com
Bjoriś to pajac, który nie skończył gimnazjum. Tak trzymać!
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Fear
Serio Indiger, żałosny się zrobiłeś jeszcze bardziej. To desperacja, czy co?
Drugie
miejsce wEasy Cup'ie #13
__________________________________________
Drugie miejsce turnieju Easy Cup 2vs2.
Razem z Shiftem

_________________________________________

Statuetka w kategorii "Najbardziej lubiany gracz" i kategorii Najlepszy avatar
 
Son Koczko
zgińcie lepiej
Argggh motherfuckers!
x1
 
Com
Ej niech ktoś go zbanuje, on mi mówi że mam umrzeć. :^(
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Indiger
Fear żałosny to ty jesteś. Koczko ma więcej klasy, zobacz sobie na jego inteligentne odpowiedzi i porównaj ze swoimi
 
Shade
Proszę Cię Adi... "Rebelia Grzanego i Puba" ;---;

Ja tu jestem tylko dlatego, że ja tak już po prostu działam, że jak gdzieś coś źle działa, ktoś robi coś złego to czuję, że trzeba to naprawić, plus, śmiesznie jest na gg czy fb z chłopakami kiedy robimy takie "bunty", czy śmieszkujemy, plus, jakoś jeszcze ciekawią mnie losy tej scenki, nie wiem, jakoś tak po prostu.

Dlatego jak to głosowanie się zakończy nawet niepomyślnie dla nas, ale coś pójdzie do przodu, coś się poprawi, to sobie odejdę.
Kiedy nie będę tu potrzebny, to sobie pójdę, a na razie jak widzę co tu się wyprawia to wolę jeszcze trochę pobuczeć, żeby coś się zmieniło.

Do Brody, Srapcza, Donowalda nie gram, bo gra już mnie nie rajcuje, po prostu ta strona, to community mnie jakoś ciekawi i przyciąga do siebie.
I krew mnie zalewa jak widzę waszą porażającą logikę... *hmm 5 osób w turnieju, to źle, hmm, może kolejny turniej rozwiąże sprawę...*

Jeśli chodzi o te rzeczy, mające poprawić aktywność, a także ogólnie poprawić stronę, których cały czas od nas wymagacie to proszę bardzo:
- Reklama strony (tak wiem, że dla was to przecież rzecz niemożliwa), sposobów jest wiele, od wysranego spamu "lf2.pl" na jakiejś popularnej stronie, grupie, przez reklamę u youtuber'a (i nie wyjeżdżajcie mi, że to nic nie daje, przy tej reklamie u Fuzionka zarejestrowało się 20 użytkowników, 4 się zapisało do turnieju), po używanie usebarów na forach, stronach.
- Otwarcie się na graczy z zagranicy, jak np. LF-Empire,
- Pisanie angielskiej wersji newsów przed polską, tłumaczenie,
- Tłumaczenie strony.
Te punkty połączone z reklamą na lfempire, można poprosić Blue Phoenixa o napisaniu newsa o nas i tym, że teraz nasza strona jest otwarta na zagranicę.

Jeśli chodzi o poprawę w pracy administracji to po prostu aktualizujcie te rankingi, logujcie się na tą stronę choć raz w tygodniu, róbcie choć dwa turnieje na miesiąc, a już będzie lepiej, bo ostatnie takie "inicjatywy" z Waszej strony miały miejsce 2 i pół miesiąca temu... Nie można wszystkiego zwalać na wakacje, 5 osób i niemal nic nie zrobić przez 2 miesiące? Stąd bierze się ta nasza chęć zmiany.

Nie jestem tu z powodu jakiejś urazy co do Indigera, bo to co zrobiłem rzeczywiście było idiotyczne.
Jestem tu, bo chcę ZMIANY. Niekoniecznie zmiany adminów, a zmiany w ich pracy, to "wieszanie" Indigera nie jest moim celem, on się po prostu nawinął, ja chcę ZMIANY. Na lepsze. Reszta jest tu pośmieszkować albo powkurzać. Tyle.
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Son Koczko
Indiger już za takie coś powinieneś ode mnie wpierdol dostać
Argggh motherfuckers!
 
Indiger
Ej noo nie mów tak :(
 
Bukorl
Shade napisał(a):

Proszę Cię Adi... "Rebelia Grzanego i Puba" ;---;

Ja tu jestem tylko dlatego, że ja tak już po prostu działam, że jak gdzieś coś źle działa, ktoś robi coś złego to czuję, że trzeba to naprawić, plus, śmiesznie jest na gg czy fb z chłopakami kiedy robimy takie "bunty", czy śmieszkujemy, plus, jakoś jeszcze ciekawią mnie losy tej scenki, nie wiem, jakoś tak po prostu.

Dlatego jak to głosowanie się zakończy nawet niepomyślnie dla nas, ale coś pójdzie do przodu, coś się poprawi, to sobie odejdę.
Kiedy nie będę tu potrzebny, to sobie pójdę, a na razie jak widzę co tu się wyprawia to wolę jeszcze trochę pobuczeć, żeby coś się zmieniło.

Do Brody, Srapcza, Donowalda nie gram, bo gra już mnie nie rajcuje, po prostu ta strona, to community mnie jakoś ciekawi i przyciąga do siebie.
I krew mnie zalewa jak widzę waszą porażającą logikę... *hmm 5 osób w turnieju, to źle, hmm, może kolejny turniej rozwiąże sprawę...*

Jeśli chodzi o te rzeczy, mające poprawić aktywność, a także ogólnie poprawić stronę, których cały czas od nas wymagacie to proszę bardzo:
- Reklama strony (tak wiem, że dla was to przecież rzecz niemożliwa), sposobów jest wiele, od wysranego spamu "lf2.pl" na jakiejś popularnej stronie, grupie, przez reklamę u youtuber'a (i nie wyjeżdżajcie mi, że to nic nie daje, przy tej reklamie u Fuzionka zarejestrowało się 20 użytkowników, 4 się zapisało do turnieju), po używanie usebarów na forach, stronach.
- Otwarcie się na graczy z zagranicy, jak np. LF-Empire,
- Pisanie angielskiej wersji newsów przed polską, tłumaczenie,
- Tłumaczenie strony.
Te punkty połączone z reklamą na lfempire, można poprosić Blue Phoenixa o napisaniu newsa o nas i tym, że teraz nasza strona jest otwarta na zagranicę.

Jeśli chodzi o poprawę w pracy administracji to po prostu aktualizujcie te rankingi, logujcie się na tą stronę choć raz w tygodniu, róbcie choć dwa turnieje na miesiąc, a już będzie lepiej, bo ostatnie takie "inicjatywy" z Waszej strony miały miejsce 2 i pół miesiąca temu... Nie można wszystkiego zwalać na wakacje, 5 osób i niemal nic nie zrobić przez 2 miesiące? Stąd bierze się ta nasza chęć zmiany.

Nie jestem tu z powodu jakiejś urazy co do Indigera, bo to co zrobiłem rzeczywiście było idiotyczne.
Jestem tu, bo chcę ZMIANY. Niekoniecznie zmiany adminów, a zmiany w ich pracy, to "wieszanie" Indigera nie jest moim celem, on się po prostu nawinął, ja chcę ZMIANY. Na lepsze. Reszta jest tu pośmieszkować albo powkurzać. Tyle.

Dobrze prawi, dobrze. Nie napiszę "polać mu", bo sam jestem abstynentem, a on pewnie jeszcze nieletni.

 
ybnn
Nie jestem tu z powodu jakiejś urazy co do Indigera, bo to co zrobiłem rzeczywiście było idiotyczne.


Ok, zamknąłeś temat całej ankiety i nagonki na Indigera.
Moim zdaniem to bardzo ważne, żeby nazwać kogoś idiotą, jeśli ten się zachowuje w idiotyczny sposób. Robimy mu tym tylko przysługę, bo gdyby nikt tego nie zrobił to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że nasz 'idiota' nigdy nie zmieniłby zachowania, lub poprostu pozostałby w niewiedzy i myślałby, że jego zachowanie jest dopuszczalne.

Teraz nieco ważniejsza sprawa, którą poruszyłeś Pub.

Ja tu jestem tylko dlatego, że ja tak już po prostu działam, że jak gdzieś coś źle działa, ktoś robi coś złego to czuję, że trzeba to naprawić, plus, śmiesznie jest na gg czy fb z chłopakami kiedy robimy takie "bunty", czy śmieszkujemy, plus, jakoś jeszcze ciekawią mnie losy tej scenki, nie wiem, jakoś tak po prostu.


Jeśli chodzi o te rzeczy, mające poprawić aktywność, a także ogólnie poprawić stronę, których cały czas od nas wymagacie to proszę bardzo:
- Reklama strony (tak wiem, że dla was to przecież rzecz niemożliwa), sposobów jest wiele, od wysranego spamu "lf2.pl" na jakiejś popularnej stronie, grupie, przez reklamę u youtuber'a (i nie wyjeżdżajcie mi, że to nic nie daje, przy tej reklamie u Fuzionka zarejestrowało się 20 użytkowników, 4 się zapisało do turnieju), po używanie usebarów na forach, stronach.
- Otwarcie się na graczy z zagranicy, jak np. LF-Empire,
- Pisanie angielskiej wersji newsów przed polską, tłumaczenie,
- Tłumaczenie strony.
Te punkty połączone z reklamą na lfempire, można poprosić Blue Phoenixa o napisaniu newsa o nas i tym, że teraz nasza strona jest otwarta na zagranicę.


Zacznę od tego, że na scenie panuje jakieś nieporozumienie jeśli chodzi o status administratora.
Wydaje mi się, że różnica przywilejów i obowiązków jakie ma administrator jest bardzo źle rozumiana przez zwykłego użytkownika.
Zacznę od tego (i większość z was niestety nie może się odnieść do tego, bo nie byliście tu administratorem), że pisanie kilku newsów tygodniowo, moderowanie forum, nagrywanie filmików, granie, organizowanie turniejów jest bądź co bądź męczące. To niewdzięczne zadanie, którego prawie nikt nie ocenia i wszyscy biorą to za gwarant - jeśli to robisz - powinieneś to robić, zero podziękowania, albo wsparcia od użytkowników. Jeśli tego nie robisz, lub robisz to źle - krytyka. Bardzo niewdzięczne zadanie, które potrafi kogoś wypalić i to szybko.

I teraz największe nieporozumienie jakie panuje na scenie (plus odniosę się bezpośrednio do Twojego posta Shade) - administratorzy nie mają monopolu na pchanie sceny do przodu. Szczególnie teraz, jeśli ktoś chce pomóc, zorganizować turniej, napisać newsa, zaktualizować coś na stronie, czy chociaż ogarnąć reklamę i poprosi administratora o pomoc w tym NIGDY nie usłyszy 'sory stary nie jesteś adminem spierdalaj'. Zostanie przyjęty z otwartymi rękoma, bo wypalonym administratorom przyda się każda pomoc.

Więc Shade - jeśli czujesz, że trzeba coś naprawiać i ciekawią Cię losy tej scenki, to zrób coś z tym.
Jak widać masz pomysły i to nienajgorsze szczerze mówiąc, ale pomysły są gówno wartę bez ich egzekucji. Dlaczego oczekujecie, że cała 'egzekucja pomysłów' ma być ogarnięta przez wybraną garstkę użytkowników z kolorowymi nickami.
Wszyscy jesteśmy częścią tej strony, wszyscy (prawie) jesteśmy graczami i myślę, że każdy chciałby jak największą aktywność na stronie, w turniejach etc.

Różnica jest taka, że jak wy niczego z tym nie robicie, lub rzucacie samymi pomysłami (czyt. dokładacie pracy administratorom) to jest OK;
Jeśli administratorzy niczego z tym nie robią, to spada na nich fala krytyki.

Nie rzucajcie kamieniami mieszkając w szklanych domach panowie. Jeśli wyszliście z inicjatywą, zrobiliście coś z egzekucją tej inicjatywy - fair enough, macie prawo krytykować innych za brak działania.
Jeśli sami nie zrobiliście nic, bo 'to nie wasze zadanie' to zamknijcie mordy.

Co do zmian w administracji - prosty przykład.
Jeśli chcesz awansu w pracy, to najpierw musisz ciężko pracować żeby na niego zasłużyć, a potem ewentualnie możesz go dostać, a nie na odwrót.
Za samo mówienie o awansie i mówienie rzeczy w stylu 'jakbym ja był x to wtedy y' niczego wam nie da. Co chcę przez to powiedzieć?
Jeszcze raz - jeśli sami nie działacie, to nie krytykujcie innych.

I ostatnia sprawa: mimo, że tutaj nie zaglądałem często w ciągu ostatnich kilku miesięcy, to za każdym razem jak wchodzę widzę jakieś idiotyczne wiadomości pisane w shoutboxie. Każdy próbuje być śmieszny, każdy próbuje być ironiczny i fajny, żeby jego równie idiotyczni koledzy się śmiali. Nie będę wymieniał, ale Ci, o których mi chodzi wiedzą kim są.
Dla was może to być śmieszne, pisanie głupot, trollowanie etc. Problem jest w tym, że pozostała część użytkowników czyta takie rzeczy z grymasem. Dla reszty to dziecinne i idiotyczne, więc nie dziwcie się jeśli ktoś nazywa was gimbusem czy idiotą, bo wasze zachowanie zupełnie usprawiedliwia takie stwierdzenia.
Zanim następnym razem napiszecie coś, co jest śmieszne dla waszej garstki 'gimbusów' zastanówcie się czy ma to pozytywny wpływ i wartość dla wszystkich użytkowników czy nie. W większości przypadków i tak tylko wasza garstka 'gimbusów' bierze udział w tych 'dyskusjach', więc równie dobrze możecie je prowadzić między sobą na privie i nie skazywać naszych oczu na krwawienie i naszych mózgów na skręcanie się jak czytamy te bzdury.
 
Fear
I ostatnia sprawa: mimo, że tutaj nie zaglądałem często w ciągu ostatnich kilku miesięcy, to za każdym razem jak wchodzę widzę jakieś idiotyczne wiadomości pisane w shoutboxie. Każdy próbuje być śmieszny, każdy próbuje być ironiczny i fajny, żeby jego równie idiotyczni koledzy się śmiali. Nie będę wymieniał, ale Ci, o których mi chodzi wiedzą kim są.
Dla was może to być śmieszne, pisanie głupot, trollowanie etc. Problem jest w tym, że pozostała część użytkowników czyta takie rzeczy z grymasem. Dla reszty to dziecinne i idiotyczne, więc nie dziwcie się jeśli ktoś nazywa was gimbusem czy idiotą, bo wasze zachowanie zupełnie usprawiedliwia takie stwierdzenia.
Zanim następnym razem napiszecie coś, co jest śmieszne dla waszej garstki 'gimbusów' zastanówcie się czy ma to pozytywny wpływ i wartość dla wszystkich użytkowników czy nie. W większości przypadków i tak tylko wasza garstka 'gimbusów' bierze udział w tych 'dyskusjach', więc równie dobrze możecie je prowadzić między sobą na privie i nie skazywać naszych oczu na krwawienie i naszych mózgów na skręcanie się jak czytamy te bzdury.


Najfajniejsza rzecz jaką przeczytałem na tej stronie przez ostatni rok.
Drugie
miejsce wEasy Cup'ie #13
__________________________________________
Drugie miejsce turnieju Easy Cup 2vs2.
Razem z Shiftem

_________________________________________

Statuetka w kategorii "Najbardziej lubiany gracz" i kategorii Najlepszy avatar
 
Alladyn
Chciałem skomentować lecz Banan powiedział wszystko co chciałem. Dodam tylko że reklama na LF2 Empire nic nie da bo oni nie lubią PvP/nie rozumieją naszej strony/twierdzą że mamy za duże lagi i jeszcze ze 100 innych powodów. Wiem bo z nimi pisałem.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Bukorl
Widze, że nasz Banan dojrzał... Gimbusiarstwo należy tępić ;). Tym bardziej, jeśli jest to typ złośliwy.

 
Shade
Moim zdaniem to bardzo ważne, żeby nazwać kogoś idiotą, jeśli ten się zachowuje w idiotyczny sposób. Robimy mu tym tylko przysługę, bo gdyby nikt tego nie zrobił to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że nasz 'idiota' nigdy nie zmieniłby zachowania, lub poprostu pozostałby w niewiedzy i myślałby, że jego zachowanie jest dopuszczalne.

Może dziwnie to zabrzmi z "moich ust", ale w 100% się zgadzam. Dobrze, że ktoś mnie w tym uświadomił, bo faktycznie posunąłem się za daleko, chociaż nie uważam żebym to ja bym główną siłą w tych trollach, przez co trochę mi nie odpowiadało jak Indiger i Grzany przedstawiali tą sytuację w Stage 6.

Mimo wszystko w regulaminie jest punkt o nie wyzywaniu, a jeśli "idiota" nie jest wyzwiskiem, a jedynie nazwaniem rzeczy po imieniu, to dlaczego Grzany i Adi dostali po banie za żarty o Asie czy osty za nazywanie go "debilem", kiedy jest debilem? To co jest uznawane za wyzwiko, a co nie?
Żeby była jasność nie zmierzam tu już do wywalenia Indigera, chcę ujednoznacznić tą zasadę.

Zacznę od tego, że na scenie panuje jakieś nieporozumienie jeśli chodzi o status administratora.
Wydaje mi się, że różnica przywilejów i obowiązków jakie ma administrator jest bardzo źle rozumiana przez zwykłego użytkownika.
Zacznę od tego (i większość z was niestety nie może się odnieść do tego, bo nie byliście tu administratorem), że pisanie kilku newsów tygodniowo, moderowanie forum, nagrywanie filmików, granie, organizowanie turniejów jest bądź co bądź męczące. To niewdzięczne zadanie, którego prawie nikt nie ocenia i wszyscy biorą to za gwarant - jeśli to robisz - powinieneś to robić, zero podziękowania, albo wsparcia od użytkowników. Jeśli tego nie robisz, lub robisz to źle - krytyka. Bardzo niewdzięczne zadanie, które potrafi kogoś wypalić i to szybko.

Ok, jednak mimo wszystko chyba nie powiesz, że praca administracji przez ostatnie 2 miesiące była dobra.
Rozumiem, że administrator też człowiek, szanuję to, ale kiedy 5 osób, których głównym zadaniem jest zajmowanie się stroną (jeśli to nie nie jest jego główne zadanie to w takim razie co?) nie jest w stanie napisać chociaż JEDNEGO newsa, zorganizować chociaż JEDNEGO turnieju, zaktualizować JEDNEGO rankingu to chyba nie powiesz mi, że wszystko gra i niska aktywność to tylko i wyłącznie przez wakacje.

Tak, wiem, że użytkownik też może napisać newsa, też może zorganizować turniej, ale to nie jest zadanie użytkowników. Użytkownik MOŻE to zrobić, ale to zadanie administratora, żeby choć trochę angażował się w stronę.

Jeszcze raz - jeśli sami nie działacie, to nie krytykujcie innych.

Swoją wypowiedź zacząłeś od stwierdzenia, że trzeba nazywać rzeczy po imieniu, czyli tak jak mnie za takie rzeczy powinno nazywać się idiotą, Asa (aka donowald) za bycie debilem powinno nazywać się debilem, to dlaczego my nie możemy skrytykować administracji? Przecież nazywamy rzecz po imieniu.
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Alladyn
O to może skoro przy tym jesteśmy to jaki macie powód do nazywania AS-a debilem ? Bo kminiłem nad tym ale nie mam pojęcia
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018