Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Zmiany w administracji - ankieta
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
 Drukuj temat
Zmiany w administracji - ankieta
Com
Witam, chciałbym wyjść z propozycją zmian w administracji.

Zanim ktoś mi powie, że nie mam żadnego prawa żądać czegoś takiego, pozwolę sobie wkleić ten punkt w regulaminie.

5. Administrator ma obowiązek odwołania się ze stanowiska na wniosek użytkowników pod warunkiem, że nie wywiązuje się z przydzielonych mu obowiązków i oczekiwań oraz prostych zasad moralnych.

Ten punkt regulaminu mówi, że jeśli większa grupa użytkowników udowodni, że administracja nie wywiązuje się z jego obowiązków, oczekiwań lub prostych zasad moralnych. Więc może teraz przedstawię kilka argumentów, które pokazują, że aktualna administracja nie sprawdza się tak jak powinna.

Więc może zacznę od niepodważalnego argumentu, który pokazuje, jak niekompetentna jest aktualna administracja.

i.imgur.com/AduGb4c.png

Nie sądzę, aby dobry administrator wyzywał użytkowników od idiotów. Jeśli to jest nazywane moralnym, to ja nie wiem, co musiałby zrobić administrator, aby uznano to za niemoralne.

Aktualna administracja nie wykazuje się także zbytnią aktywnością. Mimo że jest ich 6, to są dni, w których żaden nie pojawi sie na stronie. Od paru miesięcy żaden nie zrobił nic oprócz kłócenia się z użytkownikami i grożeniem banem za wytykanie błędów, które popełnili.

Myślę, że nie ma potrzeby sie bardziej rozpisywać dlatego po prostu zaproponuję zamianę aktualnej administracji na nową, wybraną przez użytkowników.

Zapraszam do zagłosowania lub wyrażenia swojego zdania pod moim postem.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Com
Chciałbym jeszcze dodać, że z powodu bana Adijanko nie może zagłosować, dlatego przekazuję, że on także popiera zmiany.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Fear
No, nie można się z niczym nie zgodzić.
Może ta niekompetentność - Pudzian i Blq starają się zachowywać jak na dorosłych przystało, ale są strasznie nieaktywni. Robią okropnie mało na stronie, chociaż to ich obowiązek.
Za to Indiger i Zakuba, którzy są troszkę bardziej nieaktywni czasami zachowują się jak zwykli gimnazjaliści.
Pozwolę sobie zacytować pewną wiadomość wysłaną przez jednego z nich -
Ty musisz mieć bardzo żałosne, wręcz beznadziejne życie, że tak się zachowuje w internecie
- nie wiem, czy to był żart, ale jeśli był, to bardzo żałosny. Administrator powinien się zachowywać, dawać przykład, a nie wyzywać od idiotów, głupków etc.
Drugie
miejsce wEasy Cup'ie #13
__________________________________________
Drugie miejsce turnieju Easy Cup 2vs2.
Razem z Shiftem

_________________________________________

Statuetka w kategorii "Najbardziej lubiany gracz" i kategorii Najlepszy avatar
 
Pub v2
Jestem zdecydowanie na tak, jeśli chodzi o zmiany w administracji.

Proszę o nie usuwanie tego konta do czasu zakończenia dyskusji.
 
Indiger
Mi to nie przeszkadza. Sam mogę stworzyć ankietę na temat czy mnie wyrzucić, nie będę miał nikomu za złe. Reszta adminów niech robi co chce, ale jeśli chodzi o aktywność to ja tu najczęściej zaglądam. Jestem codziennie i chociaż nie zawsze się loguję, sprawdzam za każdym razem jak mam dostęp do internetu co się dzieje. Fajnie gdybyście popatrzyli też na siebie, gdyby nie wasze jak to powiedział Fear "gimbusiarskie" zachowania nie dochodziłoby do żadnych kłótni ani sprzeczek. Obrażanie papieża, robienie kilkunastu multikont i spamowanie oraz wyzywanie wszystkich nie jest ok względem administarcji, bo nasza strona to nie jest publiczny pręgierz. Mamy zrzezszać fajną społeczność, ale zauważyłem że gdy komuś coś nie pasuje to zaraz jest bunt NO BO JAK ADMINISTRACJA TAK MOGŁA. Zapewniam was że nikt nigdy nie dostał nieuzasadnionego bana. Proszę, jeśli znajdzie się chociaż 5 chętnych robię ankietę, jeśli przegłosujecie odejdę. Piszcie w poniższym poście, chcę widzieć 5 komentarzy odnośnie ankiety.
Edytowane przez Indiger dnia 26-08-2016 21:04:57
 
Pudzian
Kilka argumentów? Podałeś 2...

Kto podał taki powód bana? Obstawiam, że osoba, która już nie jest administratorem i nie jest aktywna na scenie. Więc argument kiepski, bo punkt, który zacytowałeś tyczy się jednego administratora, a nie całej administracji.

Jeśli panie Bjori tak bardzo niekompetentna jest administracja, jeśli popełnia tyle błędów (nawet żadnego nie wymieniłeś, więc nie wiem o co chodzi. Jeśli o interpunkcję, to jest to śmieszne), to ja zrezygnuję z bycia administratorem.

Podaj tylko dalszy plan działania, bo administracja istnieć musi.
Edytowane przez Pudzian dnia 26-08-2016 21:08:20
 
Fear
Jakbyś używał internetu chociaż pół godziny dziennie, wiedziałbyś, że obrażanie papieża to bait. Zresztą, ja nie mam z tym nic wspólnego.
Drugie
miejsce wEasy Cup'ie #13
__________________________________________
Drugie miejsce turnieju Easy Cup 2vs2.
Razem z Shiftem

_________________________________________

Statuetka w kategorii "Najbardziej lubiany gracz" i kategorii Najlepszy avatar
 
Fear
Pudzian, to jest ban sprzed kilkunastu dni.
A powodów OP podał dużo.
Drugie
miejsce wEasy Cup'ie #13
__________________________________________
Drugie miejsce turnieju Easy Cup 2vs2.
Razem z Shiftem

_________________________________________

Statuetka w kategorii "Najbardziej lubiany gracz" i kategorii Najlepszy avatar
 
Indiger
Proszę, znajdźcie 5 osób. Z wielką przyjemnością sprawdzę ile osób myśli tak jak administracja a ile osób ma takie nastawienie jak wy. Ciekaw jestem czy bez multikonta uda wam się zebrać te 5 osób xD
 
Com
Nie rozumiem troche. Mówisz że to nie wasza wina że wyzywacie ludzi od idiotów i zakazujecie im nawet pisać zwyczajnych komentarzy, bo przyszedł jakiś troll i powyzywał kilku ludzi? To troche takie mówienie "Bo jak on sie źle zachowywał to miałem prawo go zwyzywać". Coś takiego nie może być usprawiedliwieniem.

Podałem 2 argumenty? Wyzywanie od idiotów, zakaz krytykowania administracji pod groźbą bana, mała aktywność. Jak dla mnie to jest więcej niż 2.

Tak jak napisał fear, ban został nadany niedawno, więc nie rozumiem tego argumentu. Czyżby administracja sama nie wiedziała kogo banuje?

Jeśli chcesz zrezygnować to droga wolna. Ja proponuje po prostu dać użytkownikom wybrać nowych administratorów. Takich którzy będą dość aktywni, będą potrafili zająć sie stroną i będą po prostu robić to co administrator robić powinien.

No i są aktualnie 4 osoby które mnie popierają. Czy to znaczy że jeszcze jedna i chcesz zrezygnować panie indiger?
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Indiger
Jeszcze jedna i robimy ankietę, jak przegłosujecie odchodzę. Dodam też że admini nie będą mogli w niej głosować, jedynie ja jako strona konfliktu. Wasze przymierze kontra ja sam + użytkownicy którzy mnie poprą. Pod tym banem podpisuję się ja. Straciłem pół godziny na bezsensowne czyszczenie strony, wszędzie gdzie to było możliwe był niekończący się spam, shoutbox, tematy, download no wszystko. I nie wyprę się tych słów, idiotami i debilami są osoby które robią tutaj burdel. Na inne określenie nie zasługują.
 
Pub v2
@Pudzian, ban dotyczył mojego konta Shade i został on nadany niedawno :)

@Indiger, 5 osób? Juz masz 4 - ja, Grzany, Fear i Adijanko

Jeśli twierdzisz, że to tymczasowe konto, które założyłem tylko na czas dyskusji, żeby móc się wypowiedzieć to 2 konto któregoś z postujących to jesteś w błędzie, jako administrator możesz sprawdzić jakie IP ma dana osoba, więc porównaj sobie IP tego konta i mojego głównego konta Shade. To dowód na to, że to ja.
 
Indiger
Spoko Pub, nie podważam tego że to Ty. Czekam na piątą osobę i zaczynamy przedstawienie.
 
Jean Kirschtein
Zgadzam się z Bjorim i też chcę zmian w administracji.
 
Indiger
Patryk Jankowski, niech zgadnę brat adijanka? No niestety interesuje mnie tu zdanie osoby, która chociaż jest tutaj jakiś okres czasu i zna tę stronę chociaż trochę. Randomowe konta kolegów/mam/babci mnie nie interesują. Piszcie do kogoś i spróbujcie przekonać ludzi którzy rzeczywiście są aktywnymi użytkownikami strony.
 
Com
Jaki brat? Adiś ma na nazwisko Janko nie Jankowski xD

To jest izi który jest tutaj dłużej od ciebie i mnie więc...
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Indiger
Jeśli rzeczywiście ktoś go zna, spoza waszej czwórki oczywiście, to niech napisze. Bez potwierdzenia nie przyjmuję zgłoszeń od konta któro ma 0 postów.
 
Fear
Jego główne konto to Iczzy, sprawdź sobie ip :)
Drugie
miejsce wEasy Cup'ie #13
__________________________________________
Drugie miejsce turnieju Easy Cup 2vs2.
Razem z Shiftem

_________________________________________

Statuetka w kategorii "Najbardziej lubiany gracz" i kategorii Najlepszy avatar
 
Ananasik
Podpisuję się :)))))
Oskar 2014 - Najlepsze Opowiadanie
 
Indiger
Ok zaczynamy karuzelę, zaczynam pisać newsa zaraz wystartuje ankieta. Nie mogę się doczekać.
Edytowane przez Indiger dnia 26-08-2016 21:41:49
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018