Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Nowy program do multi LF2
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Sugestie
 Drukuj temat
Nowy program do multi LF2
Matias01
Witam, ostatnio przeglądałem sobie różne stronki z lf2 i zajrzałem sobie na arabską(?) stronke lf2.co.il
Znalazłem taki oto programik, po obrazkach można zobaczyć jak mniej więcej to działa.
Może jakby niektórzy przetestowali ten program i nie powodowałby takich ''lagów'' można by było go
używać zamiast lf2 lobby?

http://lf2.co.il/article.asp?id=30 <-- link do tego programu
 
ShinyPsyduck
"Lagi" to opóźnienia, które występują jeśli ty albo twój przeciwnik macie obciążone łącze :v
Nawet jeśli obczaisz japoński czy marsjański program do gry to to i tak nic nie da :v
 
Alladyn
Wszystko spoko tylko pobrałem i nie mam zielonego pojęcia jak się tym obsługiwać. Może Pudzian nam pomoże :)
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Pudzian
A ja nie pobierałem, bo nie ma sensu. Już mówię dlaczego.

W momencie kiedy któryś z graczy ma zewnętrzne ip, jest to moim zdaniem najbardziej optymalna sytuacja, ponieważ wymiana danych wygląda tak: A-B, B-A.

Natomiast jeśli dochodzi jakiś serwer, tak jak w tym przypadku- sprawa się nieco komplikuje. Niech S będzie serwerem. Komunikacja wygląda wtedy tak: A-S-B, B-S-A. Więc jeśli założymy równe czasy odpowiedzi pomiędzy każdym z punktów, to komunikacja tą metodą trwa aż o 1/3 dłużej. Więc w ten sposób nie zmniejszymy lagów.

Drugą metodą działa lobby, ale do niego mam ping 40ms, więc znośnie. Natomiast do serwera lf2.co.il mam 90ms... Mam łącze 60Mb/s w centrum Warszawy. Do googla ping mam 8ms, więc to nie wina mojego łącza. Po prostu serwer jest bardzo daleko.

Także jak dla mnie, metoda ta odpada.
x2
 
Mefju
ogarnialismy to jakis czas temu z fatalem i nie moglismy sie polaczyc :D
 
Shade
Polecam wypróbować najnowszą wersję Multiserva v2.0.
Ruscy na filmiku grali w 8 osób, a lagi były minimalne. ;P

Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Pudzian
Na takie coś to ja idę! Kto chętny do testów?
 
As098
Ja...
 
Alladyn
Najpierw to zbierzcie 8 osób ze sceny w jednym czasie :P
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018