Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Rudolf i Henry w zasadach LF PC
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » Zasady gry LF PC
Czy Rudolf i Henry powinni być dozwoleni?
Tak Tak 58%[11 głosów]
Nie Nie 42%[8 głosów]
Głosów ogółem : 19
 Drukuj temat
Rudolf i Henry w zasadach LF PC
ybnn
UWAGA! Ankieta potrwa jedynie do końca niedzieli. Jak najbardziej zachęcam do dyskusji i wyrażania swojego zdania. Przestrzegam, że jeśli ktoś zrobi multikonto aby zagłosować więcej niż raz - zostanie zbanowany do końca roku z brakiem możliwości gry w jakimkolwiek turnieju na LF PC.
 
2Fast
można, jak najbardziej!
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
ShinyPsyduck
We wcześniejszych dyskusjach na temat przywrócenia tych postaci ktoś napisał, że gracze będą biegać po całej planszy zamiast walczyć.
Moim zdaniem zawsze można spróbować, w końcu to też są bohaterowie świata LF2, przecież można ich znowu odwołać i będzie po staremu ;)
 
Alladyn
To z bieganie po planszy to jest gówno argument antylogiczny za przeproszeniem. Jak będą biegać jakby mieli owsiki w czterech literach to z góry przegrywają 0-5 bo ich też obowiązuje zasada o PP. Tyle w temacie.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Dark SoR
Widzę że towarzystwo chce się nabiegać na śmierć i robić debaty na temat czym jest PP u Rudego i Henryka. Z mojej strony stanowcze NIE! bo będzie jakiś mecz ważniejszy i będzie z tego afera kolejna tylko, no ale jak chcecie większość decyduje tylko ja wiem już dziś że będzie płacz i wycofanie tych postaci z obiegu.
Honorowy Aferowicz Polskiej Sceny LF2.
 
ybnn
Jak się zacznie płacz to będzie wycofanie płaczków z wszystkich turniejów, które organizuje.
Pisząc płaczków mam na myśli oczywiście wszystkich ćwoków, którzy nie potrafią grać przeciwko dwóm podstawowym postaciom.
 
Riki
Po prostu wprowadźcie Henry'ego i Rudolf'a np. na testowy miesiąc ( jeśli oczywiście będzie większość głosów). W tym czasie będą dozwoleni do gry w każdym turnieju i po miesiącu można wrócić do dyskusji.
x2
 
Dark SoR
Nie chodzi o to ybnn ... kiedyś wprowadziliście te 2 postacie i zostały one po jakimś czasie wycofane i tu zapewne będzie to samo gdyż :

1. Ludzie narzekali na styl gry graczy którzy brali Rudego lub Henrego
2. Nowa Definicja PP pod te 2 postacie ? które z zamierzenia pierwotnego są postaciami do gry PP.
3. SPAM na potęgę co za tym idzie każda walka turniejowa może być zgłaszana
4. Mierzenie na oko fleta Henrego ?
Honorowy Aferowicz Polskiej Sceny LF2.
 
ybnn
Co do pierwszego punktu - ludzie narzekali na styl gry NIEKTÓRYCH graczy biorących te postacie - byli to po prostu ludzie, którzy szukali wymówki bo nie potrafili się dostosować do takiego stylu gry i go pokonać.
Tak samo jak z Twoim stylem gry Dark - ludzie na niego narzekają non stop (moim zdaniem z takich samych powodów) - czy to oznacza, że mamy Cię usunąć? Usunąć Deepa?

Poza tym wymieniłeś właśnie 3 powody, dla których ludzie nie powinni nimi grać, a nie dla których powinniśmy ich usunąć. Postacie zostaną w zasadach do końca.
Jeśli ktoś nie potrafi nimi grać to będzie łamał regulamin - oczywiście wiadomo, że w przypadku tych dwóch postaci sprawa wygląda nieco inaczej, ponieważ trzeba wziąć pod uwagę minimalną odległość, z której potrafią trafiać i w ogóle sam fakt, że nie potrafią bić pięściami z małego dystansu.
 
Alladyn
Jak chcecie robić oddzielną definicje do pp henrego i Rudolfa to liczcie mój głos na nie. Albo znosimy PP albo wszyscy grają wędług niej. Bo inaczej wszyscy biegacze przeniosą się na te postacie.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Dark SoR
Ja osobiście nie miałem nic przeciwko co do ograniczenia postaci Deepa nawet wam posuwałem ten pomysł :) Usuwacie lub inaczej ( zwalczacie ) mnie na swój sposób hehe.
Styl Stylem jest niewygodny dla innych dlatego niedopuszczalny przez ogół. Jeżeli już wprowadzicie te postacie to trzeba ustalić odrębny regulamin dla tych postaci z uwagi na to jak napisałeś "minimalną odległość" no i fakt SPAMU oraz PP musi być też dobrze zrównoważony.
Honorowy Aferowicz Polskiej Sceny LF2.
 
ybnn
Nie musimy zmieniać definicji PP - ale jak ktoś powie, że przeciwnik grający Rudolfem lub Henrym ani razu nie zainicjował gry na pięści to zostanie wyśmiany i dostanie osta za obrażanie inteligencji pozostałych graczy.
x1
 
Dark SoR
like it! oby było tak jak mówisz end. :)
Honorowy Aferowicz Polskiej Sceny LF2.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018