Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: (Runda 5)Immortal Hunters vs Blizzard Beasts
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Archiwum turniejów » OPCL #9
 Drukuj temat
(Runda 5)Immortal Hunters vs Blizzard Beasts
ybnn

[img]http://bleeq.strefa.pl/gowno.png[/img] is not a valid Image.


Immortal Hunters 31:14 Blizzard Beasts



yBanan 5:0 Fioletix
yBanan 3:2 Dark
yBanan 5:0 Mientus

Pudzian 3:2 Fioletix
Pudzian 5:0 Dark
Pudzian 4:1 Mientus

Walsemore 1:4 Fioletix
Walsemore 3:2 Dark
Walsemore 2:3 Mientus




Edytowane przez Com dnia 26-02-2018 23:16:53
 
Fioletix
Fioletix, Dark, Mientus

Mnie nie będzie od wtorku do piątku jakby co.
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywajÄ…c mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorÄ…cÄ… epidemiÄ…,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermiÄ…,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
Dark SoR
Dark - Ybnn 2-3 ( Szybkie )

Repy : https://www.sendspace.com/file/d7udjx

Dark - Wals 2-3 ( Szybkie )

Repy : https://www.sendspace.com/file/lv25ln

Dark - Pudzian 0- 5 ( szybkie + lagi )

Repy : https://www.sendspace.com/file/g26bo5
Edytowane przez Dark SoR dnia 03-03-2016 18:18:54
Honorowy Aferowicz Polskiej Sceny LF2.
 
Pudzian
Siemson!

Piszę tego posta zapobiegawczo, aby uniknąć kontrowersyjnych sytuacji. Ufam, że wszyscy zrozumieją i przystaną na moją prośbę.

A moja prośba jest taka, żeby nie zamykać ostatniej, decydującej rundy OPCL, dopóki wszystkie pojedynki (przynajmniej te decydujące) nie zostaną rozegrane.

A piszę to dlatego, że ostatnio mam bardzo mało czasu. Dopiero dziś mogę cokolwiek rozegrać. I ufam, że rozegram dziś mecz z Darkiem. Z Mientusem nie mam pojęcia na razie co i jak. Fiol pisał tu, że jest dopiero od piątku, ale mi ani piątek, ani sobota nie pasuje ze względu na całodniowy pobyt na uczelni. W grę wchodzi jedynie niedziela i to godziny wieczorne.

Nie chciałbym się obudzić z ręką w nocniku, dlatego piszę już teraz. Proszę o wyrozumiałość z racji tego, że wszystkie swoje pojedynki chcę rozegrać, jednak mam na to ograniczony czas i zdaję sobie sprawę, że kolegom z BB nie musi pasować wtedy kiedy akurat ja mogę.
Ufam, że przedłużenie terminu odrobinę niczego nie popsuje.

Dziękuję za uwagę.
 
ybnn
Ok, Dark sprzątnięty, każdy go pokonał tak jak myśleliśmy.
Fioletix uprzedzał, że będzie od piątku dopiero - nie ma sprawy.
Natomiast co do Mientusa, to z tego co się orientuję w piątek wyjeżdża do Holandii, czyli dziś powinien wszystko rozegrać - i tutaj prośba do panów z BB - albo go ogarnijcie, albo go zmieńcie na innego gracza, bo jeśli nie to biorę sobie w/o.
Za każdym razem gdy pytałem go o grę otrzymywałem coś w tym stylu:
omega 29 lut, 15:23
elo nie chce mi sie teraz w środe będe mógł rozegrać na bank
wybieram sie za pewne w piatek do holandii jak coÅ›


omega 1 mar, 09:34
elo jade zaraz jeszcze na uczelnie nie wiem jutro bardziej


omega 1 mar, 14:52
jade auto holować
jutro dziś jestem cały czas w rozjazdach


omega 2 mar, 14:09
słabo sie dziś czuje ;/
jutro zagrajmy
będziesz?
albo dziÅ› wieczorem


omega 2 mar, 18:42
nie teraz

 
Pudzian
Wstawiam repki z walki mojej z Darkiem. Dark się pomylił i wrzucił te z ybnnem.
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
 
Dark SoR
ybnn spokojnie Omega to z tobÄ… rozegra, tylko pewnie nie od kopa.
Honorowy Aferowicz Polskiej Sceny LF2.
 
ybnn
Niech do mnie napisze i błaga, żebym mu pozwolił ze mną grać.
 
Vanosh
panowie taki okres no niestety;/ nie zawsze każdemu pasuje postaram sie rozegrać co dam rade będę jeszcze w niedziele. Poza tym ybnn piszesz do mnie jak tylko zaświece sie na gg to troche denerwujące
 
ybnn
Wchodzę na gg i widzę, że jesteś dostępny to piszę. Skąd mogę wiedzieć, czy jesteś dostępny od 5 minut, czy od 3 godzin.
Poza tym denerwujące jest, że piszesz mi, że zagramy jutro, a potem piszesz, że nie możesz. Piszesz, że wieczorem, a potem piszesz, że nie teraz.
Tak jak mówię, KTOŚ musi błagać, żeby w niedziele znalazł dla Ciebie czas.
 
Walsemore
Walsemore 1:4 Fioletix

Co do Mientusa to skromnie zauważę, że około 11 napisał do mnie, iż "dzisiaj będzie caly dzień mógł zagrać, bo jutro wyjeżdża do Holandii". Cały dzień jestem w domu i na GG, nie mam od niego znaków życia.
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
Vanosh
Zgadza sie pisałem tylko niestety nie dam rady rozegrać myślałem że potoczy sie to inaczej także w niedziele będę skromnie "błagał "... Zrozumcie nie chciałem źle tylko tak wychodzi
 
ybnn
ybnn 3:2 Dark
ybnn 5:0 Fioletix

No to został jeden do zniszczenia
 
Walsemore
No ludzie, bądźmy poważni. Nie chciałbym, aby ten mecz zakończył się choć jednym w/o, ale zachowanie Mientusa jest niepoważne.
1. Dopiero z posta yBanana dowiedziałem się, że wyjeżdża do Holandii
2. Zapewniał mnie wczoraj, że będzie miał cały dzień do rozegrania walki - nie pojawił się wcale.
3. Teraz mówi o niedzieli. Patrząc na jego zdolność do przekładania walk z yBananem to wątpię, żeby i w niedzielę to rozegrał.
Jeśli Mientus będzie miał możliwość grać, to zagram, ale przypuszczam, że nie będzie go. W takim razie proponuję, żeby ktoś zagrał za niego.
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
Dark SoR
Omega każdy mecz do OPCL rozgrywał w ostatni dzień na ostatnią chwilę, czemu nie wiem taki jest Omega już :) zapewniam że rozegra każdy mecz z wami, i nie ma potrzeby się jak zawsze gorączkować że ma być już i teraz, na spokojnie ludzie.
Honorowy Aferowicz Polskiej Sceny LF2.
 
ybnn
Jeśli faktycznie Omega będzie w niedziele w tym samym czasie co my - racja, nie ma problemu. Jeśli natomiast z jakiegokolwiek powodu się miniemy, to wtedy problem jest. Problem dla was, bo o przedłużaniu terminu nie ma mowy.
 
Dark SoR
Czyli wychodzi na to że wy nie musicie już walk rozgrywać z nim, bo teraz każdy z was może zrobić mitomański trick że go nie ma w niedziele wtedy co będzie Omega już ogarnięty na walki i tym samym wyegzekwować 15 ptk for free.

Nie mówię że tak jest żeby nie było awantury żadnej, ale np Pudzian też ostatnio nie ma czasu na walki tak samo jak Omega a to jest ostatnia kolejka decydująca o mistrzostwie w OPCL. w imieniu klanu mogę powiedzieć że dla nas nie ma problemu jeżeli Pudzian by się nie zmieścił w terminie rozgrywania walk i można to przydłużyć jeżeli będzie taka potrzeba, myślę że dla większości ludzi który grają w tym CW również nie będzie problemu. Tak jak napisał Wals było by spoko jak by każda walka była rozegrana bez żadnego w/o itp afer ...
Honorowy Aferowicz Polskiej Sceny LF2.
 
Mefju
O co ci chodzi, i tak juz przegraliscie
 
Walsemore
Ok, ja rozumiem, że można raz się nie pojawić o wyznaczonej godzinie, dwa razy, ale ile razy Mientus nie zapewniał nas, że będzie, to go nie było. Tego nie można tolerować.
Nie chcę żadnych w/o, bo nie chodzi o to, żeby wygrać w/o albo mieć w/o, zresztą i tak na chwilę obecną IH ma sporą przewagę. Nawet jeśli by przedłużyć tę kolejkę to jaka jest gwarancja, że Mientus rozegra to w poniedziałek?
Ja tam w niedzielę jestem praktycznie cały dzień na GG. Niech pisze do mnie. Ja będę pisać do niego. Jeżeli walka nie zostanie rozegrana... i tak przy przyjęciu 0:0 IH wygrywa.
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
ybnn
Jest dokładnie tak jak mówisz Dark - Omega jest już ogarnięty i możemy sobie za niego wziąć punkty za free.
Czy to nasza wina? Nie
Czy chcemy tak zrobić? Nie
Podjęliście pewne ryzyko wystawiając go jeśli wiedzieliście, że może rozgrywać tylko do piątku (o czym zapewne wiedzieliście, bo na początku tygodnia pisałem Tobie lub Fiolowi jak wygląda sprawa z Mientusem i oferowałem żebyście w razie czego zmienili go na kogoś innego - 0 odzewu). Tak więc teraz pretensje możecie mieć jedynie do siebie.
I porównywanie sytuacji Pudziana i Mientusa jest co najmniej nie na miejscu.
Zacznijmy od tego, że Pudzian rozegrał już jedną walkę. Dodatkowo Pudzian napisał tu jasno kiedy mu pasuje gra, a kiedy nie. Mientus również napisał jasno - że rozegramy jutro, lub rozegramy wieczorem, a na 100% rozegramy do piątku. Ani razu się nie odezwał, a na każde z kilku moich zapytań o grę miał inną wymówkę.
Jutro powinienem być dostępny, tak samo Walsemore i Pudzian (wieczorem). Więc jeśli Mientus się faktycznie zjawi to nie ma żadnego problemu. Jeśli natomiast go nie będzie też jutro, to za złamanie kolejnego danego słowa i nie stawienie się do gry przez cały tydzień (mimo tego, że był na dostępny prawie cały czas przez pierwsze kilka dni terminu) zasługuje na w/o.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018