Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Grupa B
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Master of Characters - season 2 » Master of Characters: season 2 - Louis edition
 Drukuj temat
Grupa B
ybnn
Wszystkie wyniki w jednym poście proszę.

1. Koczko 3p (14:6)
2. Pudzian 2p (10:5)
3. Verleo 2p (12:8)
4. Mefju 2p (7:8)
5. Broda 0p (2:18)
Edytowane przez ybnn dnia 24-02-2016 22:36:06
 
Mefju
Mefju 0-5 Verleo
Mefju 4-1 Broda
Mefju 3-2 Koczko
Edytowane przez Mefju dnia 21-02-2016 23:44:13
 
Verleo
Verleo 5:0 Mefju Repki się niestety nie zachowały, ale walka była zacięta do ostatniej kropli hp!
Verleo 4:1 Broda
Verleo 2:3 Pudzian
Verleo 1:3 Lagi Koczka. Ostatnią oddałem bo nie chciało mi się grać kolejnej walki przez pół godziny. Warto zauważyć, że po tym jak zmiotłem Koczka w pierwszej walce tempo masakrycznie zwolniło tak, że nie byłem w stanie nic zrobić. Co z resztą widać po godzinach powstania repków.
Edytowane przez Verleo dnia 24-02-2016 22:00:47
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Pudzian
Oficjalnie składam zażalenie na p. Koczko, który popełnił przestępstwo w rozumieniu artykułu... no dobra, bez żartów.

Składam zażalenie na Koczka, który jest oszustem i potrafi powodować lagi w sprzyjających mu momentach. Bardzo dziwne jest to, że akurat mega wielgaśny lag pojawia się wtedy kiedy Koczko zdjemuje zbroję... A ja zamiast użyć łapania za fraki skaczę w górę.

Nie będę grał z oszustami, którzy nie grają fair. Proszę zobaczyć chociażby na ostatnią walkę, gdzie miałem pół hp i nie byłem w stanie zrobić więcej niż jedno d^j. Koczko celowo zmulił grę. Robił to podczas moich udanych ataków.

Wnoszę o wynik 4-1 dla mnie, gdyż w dwóch walkach przeszkodził w kluczowych momentach.

[url]
http://speedy.sh/MfFE9/Pudzian-Koczko.zip[/url]
 
Son Koczko
To, że ping skacze i przypadkiem się akurat w tym momencie zacięło, to nie moja wina. Poza tym i tak bym wyszedł z grupy i tak, co po kiego miałbym to robić.

Koczko 3-2 Pudzian
Koczko 4-1 Verleo
Koczko 2-3 Mefju
Koczko 5-0 Broda
Edytowane przez Son Koczko dnia 24-02-2016 20:20:57
Argggh motherfuckers!
 
Pudzian
Pudzian 4-1 Koczko (o ile administracja uzna mojÄ… reklamacjÄ™)
Pudzian 5-0 Broda
Pudzian 3-2 Verleo
Edytowane przez Pudzian dnia 24-02-2016 21:49:49
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018