Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Ograniczenia postaci - RELEASE THE KRAKEN!
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Little Fighter 2 » Dyskusje
 Drukuj temat
Ograniczenia postaci - RELEASE THE KRAKEN!
PlackozordxRecoome
Moja sugestia: Zawsze gramy randomami, ewentualnie losujemy ponownie, gdy ktoÅ› dostanie Rudolfa/Henrego.

Żeby "znerfić" wooda trzeba byłoby grzebać w kodzie gry, bo to nie TD robią go "zbyt silnym"
 
Walsemore
Plackozord ma rację. Dlatego żeby ograniczyć popularność Woody'ego jestem za wprowadzeniem ograniczeń liczby użycia tej postaci.
Co do innych wniosków nic nowego nie wnoszą. Temat strzelców powraca co jakiś czas, ale nic z tego nie wynika. Gdzieś próbnie ich wprowadzono, lecz temat potem umarł śmiercią naturalną.
 
http://www.lf2.pl
Com
Ja sie zastanawiam czemu po prostu ktoś sie nie weźmie za "aktualizacje" tej gry.
Nie łatwiej byłoby chociażby zabrać troche damage'a woodyemu? Tak samo z innymi postaciami. Chodzi mi o coś jak w lolu, csie czy innej grze w której są podobne aktualizacje. Jedna postać jest praktycznie nie grana, to można ją troche ulepszyć i na odwrót. To tylko zamiana cyferek w kilku linijkach kodu, a rozwiązałoby to większość problemów.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Shade
No ja przepraszam bardzo, ale z tym ograniczaniem użyć Woody'ego to jakaś komedia (czeski film jak to Dark mawia).

Takie rozwiązanie miałoby sens tylko, gdyby ten limit obowiązywał przy każdej postaci, ale wiadomo, że niektóre osoby nie pozwoliłyby na to, bo przecież tylko Freeze'em da się grać.

Spór o Rudolfa i Henry'ego trwa od wieków, więc skoro nie możemy uzyskać konsensusu w tej sprawie to może pora na jakiś kompromis?
Chciałbym, więc dowiedzieć się co każdy z was myśli o możliwości gry nimi tylko za pomocą Randoma lub tylko kiedy przeciwnik przed walką zabraniałby im wybranego ataku. Hm?

@Grzany, zostawcie wreszcie to grzebanie w kodzie, bo to się śmieszne robi... poza tym byłby problem przy grze z graczami z zagranicy, bo mielibyśmy inne wersje gry.
Edytowane przez Shade dnia 18-01-2016 21:33:44
 
http://supremesquad.forumpolish.com
2Fast
Sprawa jest prosta... Nie umiecie bić się na pięści? Spierdalacie i szukacie okazji na atak z dasha, kontrę. KAŻDA postać bije na pięści w unikatowy sposób: Freeze bije najszybciej, ale wąsko i z przodu. Woody dość szybko i szeroko, Davis bije po prostu zajebiście, Firen bije "podbródkowym" (pozdro ybnn) i szeroko... You get the idea.
Woody może dostać od Freeze'a w zwarciu mocny wpierdol, jeżeli Freeze umie się ustawić. Co, mamy nagrać z Bananem filmiki szkoleniowe czy ruszycie mózgownicami zanim zaczniecie ograniczać ile razy można użyć jakiejś postaci na mecz? :D No bo sorry, sprawa robi się prześmieszna powoli. 3TD i zostawmy Woodiego w spokoju. Nie jego wina, że jesteście paralitami i nie umiecie go pokonać. A, jeszcze jedno. Jak ktoś mi zarzuci że bronię Woodka bo nim gram, to się wkurwię. Zrobiłem switch na Davisa i Dennisa.
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
x2
 
Alladyn
"Aktualizacja" LF2 mija się z celem bo to tak jakby oficjalne turnieje w np. CS były rozgrywane na jakimś modzie chyba że namówicie na jakiś rebalans Martiego i cała reszta świata będzie mieć takie samo LF2 jak my.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Verleo
Jedyne co mogę powiedzieć o Twojej opinii 2Fast to to, że się z nią zgadzam. xD Ja osobiście nie lubię grać Woodym, a i tak uważam, że masz rację. :D Chociaż po prostu nie rozumiem po co ograniczać jeszcze bardziej to TD. Jedyne logiczne wytłumaczenie to 'żeby łatwiej się liczyło', nic innego mnie nie przekonuje.
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
ybnn
Jak ktoś mi zarzuci że bronię Woodka bo nim gram, to się wkurwię. Zrobiłem switch na Davisa i Dennisa.


Haha :D Woody jest zbyt mainstreamowy, też nim już nie gram getlost #hipster
 
Verleo
Hahahaha, akurat z tego powodu nie chcę nawet się uczyć grać Deepem. Gdyby był bardziej hipsterski to bym się porwał. xD Woody to już w ogóle. xD
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
As098
Na mój gust na Woodego trzeba albo grać stylem Walsemora albo Darka i problem z głowy. Chyba że robi się PP.
 
Walsemore
No dobrze, widzę, że nurt waszych głosów idzie w stronę "nie umiesz grać przeciwko Woody'emu to chcesz go ograniczać, to może ograniczmy Freeze'a? Fakt, że Woody'ym gra się ponad połowę walk nie wynika absolutnie z tego, że Woody ma jakąś przewagę nad innymi postaciami" Czyli zasadniczo nie dochodzimy do żadnych spójnych wniosków.
No bo tu nie chcę się przerzucać w tej gadaninie, nie taki miałem cel, nie taki był cel tego wątku na twitchu. Generalnie jedyne ograniczenie na Woody'ego, na które lud się zgadza, to ograniczenie do 3 TD - ja głosowałem za utrzymaniem ograniczenia do 4 TD, bo to akurat nic nie zmieni ;s.
Też niech każdy wyrazi swoje stanowisko odnośnie tego zmieniania postaci co kilka walk!
Tematy Henry'ego i Rudolfa uznajÄ™ za pogrzebany.
Pomysł grzebania w kodzie jest pomyłką ;s.
 
http://www.lf2.pl
Alladyn
Henrego i Rudolfa można wskrzesić.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Zakuba
Nidyrydy. Pomysł nie przejdzie. Temat Henry'ego i Rudolfa był poruszany wiele razy i z tym samym skutkiem.
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
ybnn
Henry i Rudolf będą dozwoleni jeszcze w tym roku, to tylko kwestia czasu.
 
Indiger
Jeśli przywrócimy Rudolfa i Henrego to będzie płacz o pp. Już tyle lat się ich nie używa, po co to zmieniać? Jeśli macie jakieś niewyżyte ambicje no to tłuczcie survy Rudolfem a innym dajcie grać spokojnie :)
 
Com
Ja tam bym wyjebał całą tą zasade z pp. Jak to powiedział Forte:
"zesporciały" (czytaj z e-sporciały) obraz gry, zmieniony TYLKO na potrzeby tej sceny

Żeby to nie można było grać pasywnie...

Co do kodu, to faktycznie zamknąłem sie tylko na Polską scene i zapomniałem o tych zagranicznych,
[ Twitch ] [ Youtube ]
x1
 
Alladyn
Dobra wpadłem na zajebisty pomysł rebalansujący grę, nie krzywdzący graczy Woodyiego i taki który powinien wyrównać wybór postaci. Obecne ograniczenia to: - Woody: 4 razy Tiger Dash (D>J); - Davis: 2 razy Dragon Punch (D^A); - Dennis: 3 razy Chasing Blast (D^A), Whirlwind Kick (D>J) podczas trzymania przeciwnika jest zabroniony; - John: 3 Heal (DvJ lub D^J); - LouisEX: 2 razy pod rząd Phoenix Palm (D>A).

Znieśmy je wszystkie oprócz 4 TD dla Woodiego i podwyższonych do 3 DP (aby skusić na Davisa więcej osócool. Kulki Dennisa to nie problem a kopniak z trzymania to prosty DoP i Dennis ma wiele skuteczniejszych comb. Heale Johna to i tak tylko przyśpieszenie regeneracji można łatwo przerwać i zabiera dużo many. Ograniczenie na Louisa EX też zbędne bo prawie nikt nim nie gra. Proponuje więc oczyścić regulamin do 3 DP 4 TD + w/o w rundzie za ewidentne i rażące spamienie skillem. To mogłoby w końcu przywrócić dobre proporcje.

Poza tym zasada o PP też do wyjebania a raczej do zmiany na rażące uciekanie od przeciwnika i bieganie po planszy jak debil aby zregenerować HP. Wtedy proporcja powinna się jeszcze bardziej wyrównać.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
As098
Można by cup zrobić, jak mówił Apacz. Ciekawe jakby to wyglądałolol
 
Com
Poza tym zasada o PP też do wyjebania a raczej do zmiany na rażące uciekanie od przeciwnika i bieganie po planszy jak debil aby zregenerować HP. Wtedy proporcja powinna się jeszcze bardziej wyrównać.

Zgadzam sie. Boskie to.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Walsemore
Co do PP to ja wam powiem, że wy młodzi jesteście to nie wiecie, skąd się wzięła ta zasada - dawniej grano na LoR i wtedy to można było grać PP. Teraz właściwie jest to mocno utrudnione, no i w sumie gra PP to raczej zarzut taki... jak się nie ma czego zarzucić przeciwnikowi, to się zarzuca, że grął PP.
 
http://www.lf2.pl
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018