Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Ograniczenia postaci - RELEASE THE KRAKEN!
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Little Fighter 2 » Dyskusje
 Drukuj temat
Ograniczenia postaci - RELEASE THE KRAKEN!
Com
No według mnie jest bardziej przesadzony od Woodyego.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Mefju
Okok to teraz wygraj nim następne OPC rozpierdalając po drodze hordę woodplayerów xD
x1
 
bleeq
To ja mam propozycję zasad, które wyeliminują wkurwa u graczy:
-Davis: max 2x DP, odskok podczas bicia zabroniony
-Deep: max 2x szarża, podbitka podczas podejścia przeciwnika zabroniona, odskok podczas bicia zabroniony, max 2x fala pod rząd
-Dennis: max 3x kulka, kręciołek podczas trzymania zabroniony, shrafe podczas trzymania zabronione
-Firen max 3x wybuch
-Freeze max 2x tornado, max 2x mieczyk
-John max 2x leczenie, max 2x dysk, max 5x tarcza
-LouisEx max 2x pod rzÄ…d phoenix palm
-Woody max 2x TD, breakdance po trzymaniu za fraki zabroniony
-Henry max 0x. na stos!
-Rudolf max 0x. na stos!

I gra w LFa staje siÄ™ przyjemna
thumbs.dreamstime.com/x/kciuk-2301183.jpg
x3
 
Shift
Po co wszystko ograniczać ^^
Gra ma sprawiać przyjemność, a wy ludzie chcecie wszystko ograniczać :(
W LF liczy się skill i opracowana taktyka na przeciwnika, ludzie nie idzie na łatwiznę i zacznijcie trenować a nie rzucać winy na zasady.

Ja jestem na Nie w jakichkolwiek zmianach regulaminu odnośnie ograniczeń ataków.
 
Walsemore
Dobra, ziomki ziomeczki, jakieÅ› konstruktywne podsumowanie? Ograniczamy TD Woody'ego do 2?

[img]http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_8j1bFfDDieJPJ7LfdEUntBaLPVkU1Noq.jpg[/img] is not a valid Image.
Nikt nie spodziewał się Ryszarda Petru w tym wątku.
 
http://www.lf2.pl
Indiger
Wszyscy czkamy :D

[img]http://www.newsweek.pl/g/i.aspx/720/0/newsweek/635809769433731768.jpg[/img] is not a valid Image.
 
bleeq
[img]http://bleeq.strefa.pl/korwintd.png[/img] is not a valid Image.
x2
 
Ramper
Korwin za jakimiÅ› ograniczeniami? pliss

Ogólnie jestem przeciw jakimkolwiek zmianom w regulaminie. Swoją drogą 2TD to trochę przesada - Davis ma 2 DP, a jest to nieporównywalnie lepszy czar. Dlaczego więc mamy traktować je bardzo podobnie? Pewnie będziecie coś gadać, że Davis nie jest tak dobry jak woodek itd. Tylko wtedy wychodzi na jaw, że to nie TD są przyczyną siły woodiego
 
bleeq
Ramper:
Swoją drogą 2TD to trochę przesada - Davis ma 2 DP, a jest to nieporównywalnie lepszy czar.

A Tornado jest nieporównywalnie lepszym czarem od kulki Dennisa.
Kulka jest ograniczona. Tornado nie.

Regulamin nie ogranicza ataków dla ograniczenia ataków. Regulamin ogranicza ataki dla ograniczenia siły postaci.


Ramper:
Pewnie będziecie coś gadać, że Davis nie jest tak dobry jak woodek itd. Tylko wtedy wychodzi na jaw, że to nie TD są przyczyną siły woodiego

TD jest przyczyną siły Woodyego. Ale nie jest jedyną przyczyną.
Na siłę Woodyego składa się wiele jego ataków. Tak samo jak na siłę Dennisa składa się wiele jego ataków.
I dlatego chcemy ograniczyć jeden element stanowiący o sile Woodyego, czyli TD. Tak samo jak u Dennisa ograniczone są dwa elementy - kulki i kręciołek podczas trzymania.
Głupim pomysłem byłoby ograniczać wszystkie ataki "bo wszystkie są za silne". I tak samo głupim pomysłem jest nie ograniczać żadnego ataku "bo żadem konkretnie atak nie jest główną przyczyną siły Woodyego".

Regulamin ogranicza poszczególne elementy postaci na tyle, aby stała się ona możliwie jak najbardziej porównywalnie silna z innymi.
Edytowane przez bleeq dnia 24-01-2016 00:18:44
x1
 
Ramper
Dla mnie to jest ograniczenie dla samego ograniczenia. Woody i tak raczej będzie najczęściej wybieraną postacią, jego główna siła leży w pięściach, które są najbardziej istotnym elementem w lfie, no i prostocie tej postaci - łatwe combosy - każdy nią coś ugra. Banan kiedyś coś wspominał, że "światowo" grają randomami. Pomysł wydaje się być naprawdę spoko. W szczególności, że ostatnio rozmawialiście o otworzeniu się na światową scene(POL team itd.) Jeżeli chcecie być "mistrzami" to powinniście ogarniać całą grę, w szczególności, że ma mało zawartości.

No nic, róbcie jak uważacie...
 
bleeq
Coś dużo ludzi ma podejście typu:
-ograniczenie TD nie zmieni siły Woodyego ...więc ma zostać tak jak jest(!)
-główną siła ataku są pięści ...a pięści nie ograniczymy ...więc ma zostać tak jak jest(!)
-Woody jest zbyt popularny ...więc grajcie innymi ...i ma zostać tak jak jest(!)
-Woody i tak będzie najczęściej wybierany ...więc ma zostać tak jak jest(!)

No cóż mogę powiedzieć. Ja tam takiej logiki po prostu nie rozumiem.
 
As098
Ograniczenie TD może coś zmienić, głównie zmasowane ataki daszami osłabną, odskok w jedną tiger dasz w drugą.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018