Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Ograniczenia postaci - RELEASE THE KRAKEN!
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Little Fighter 2 » Dyskusje
 Drukuj temat
Ograniczenia postaci - RELEASE THE KRAKEN!
Shade
@BleeQ, Może nie wszyscy, ale większość osób, która wypowiedziała się w tym temacie w sprawie postaci dystansowych opowiedziała się za ich wprowadzeniem, a bodajże 2 nie chciały ich (poprawcie mnie jeśli się mylę).

Jeśli dalej są wątpliwości to można założyć nowy temat-ankietę na forum w sprawie tych 2 postaci, w którym każdy zagłosowałby czy jest za czy przeciw uzasadniając swoje zdanie i nie będzie żadnych niejasności.
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Pudzian
BiYoRi napisał(a):

Ja tam chętnie bym ograniczył te miecze freeza do 3-4 na gre. Strasznie to irytuje, kiedy nie można zwyczajnie do niego podejść, bo sie traci połowe hp na combo.


I to jest właśnie to, o czym ludzie sensownie się tu wypowiadający trąbią od samego początku. Nie będziemy nic ograniczać, bo kogoś coś "irytuje"! Naucz się grać tak, żeby podejść. Freeze nie jest za silny, żeby go ograniczać. Chętnych do gry nim też nie jest zbyt wielu, żeby jeszcze kilku zwolenników zniechęcić przez dodatkowe ograniczenia.
 
Verleo
Z tego co ja zaobserwowałem czytając ten temat to mamy 2-3 osoby, które spamują w każdym poście "wprowadzić rudolfa i henrego!" i sporo osób, które są przeciwko, ale nie płaczą o tym w każdej wypowiedzi.


A z tego co ja zaobserwowałem jako jeden z tych spamujących w każdym poście to to że na początku używaliśmy logicznych argumentów, ale odzew był na zasadzie 'nie bo są chujowi i PP', więc zaczęliśmy mówić językiem który rozumieją nasi rozmówcy.

Ponadto poza '2-3 osobami które spamują' jest też więcej osób które też są za.
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Com
Pudzian, Ja nie mówię, że chcę to ograniczyć, bo nie umiem przeciwko temu grać. Mi tam wszsystko jedno czy musze na to grać, ale przyznaję, że irytuje troche mnie to irytuje, a freeze słabą postacią nie jest i 3-4 miecze nie są zbyt potężne, ale nie są też słabe.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Walsemore
Skoro Freeze nie jest słabą postacią to czemu Woody, a nie Freeze jest najczęściej wybieraną postacią? Pragnę przypomnieć, że gdyby nie ja to w fazie finałowej OPC użycie Freeze'a oscylowałoby wokół zera. To są wasze argumenty - ograniczmy Freeze'a, bo jego styl gry mnie wkurza. Woodka nie ograniczajmy, bo jest takie fajny xD
Jeśli ktoś, kogo gnoję jak mam tylko ochotę, chce napisać "jesteś przeciwko Woody'emu, bo nie umiesz przeciwko niemu grać", to proszę bardzo - nie rusza mnie to.

Mój pomysł na ograniczenie Woody'ego nie spotkał się z poparciem. Natomiast spory odzew ma ograniczenie TD do 3 czy nawet dwóch w ciągu walki, co wobec wyżej wspomnianej okoliczności popieram.
Generalnie ograniczanie Freeze'a nie ma poparcia jak widzÄ™.
Co do Rudolfa i Henry'ego to jak całe życie jest 40/40 - 20% popilacji jest to obojętne. Znowu odbędzie się turniej próbny, po którym myślę, temat ucichnie znowu.

Wartoo zwrócić uwagę w tych rozważaniach na jedna jeszcze okoliczność - pomimo legalizacji przemiany w LouisExa Louis nie zyskał znacznie na popularnośći. Możnaprzyczyny tego upatrywać w dwóch źródłach: ludzie nie nauczyli się jeszcze grać Louisem albo jest po prostu za słaby. Ja bym jeszcze popierał jedną zmianę, która dla większości dyskutantów będzie raczej czysto kosmetyczną - zwiększyć dopuszczalną liczbę odepchnięć LouisExem pod rząd do 3 z dotychczasowych 2.
 
http://www.lf2.pl
As098
W słupkach jak było widać najpierw jest Woody potem, Deep a dopiero później Freeze, zapewne za sprawą powrotu Walsa i Mefju. Po za tym ograniczenie Freza znacząco wypromuje Woodego.
 
Com
Skoro Freeze nie jest słabą postacią to czemu Woody, a nie Freeze jest najczęściej wybieraną postacią? Pragnę przypomnieć, że gdyby nie ja to w fazie finałowej OPC użycie Freeze'a oscylowałoby wokół zera.

Jezuu... Już sie przewijał tutaj ten temat chyba. Ludzie grają tym czym potrafią. Ja gram Deepem, bo tym gram od początku i tylko tym potrafię.

ograniczmy Freeze'a, bo jego styl gry mnie wkurza. Woodka nie ograniczajmy, bo jest takie fajny

Ja tam bym ograniczył obydwu.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
As098
Nikt ci nie każe grać Deepem na Freeza możesz wziąć inną postać.
:D
 
Com
Czemu? Dobrze mi sie gra deepem na freeza.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Verleo
Nie no, temat jest o Woodku, więc nie widzę powodu żeby gadać o Freezie. Zwłaszcza, że nie ma sensu ograniczać ani jego ani jego mieczy. Co do Woodka to sądzę, że ograniczenie TD niewiele zmieni, dlatego jestem przeciw. Co nie zmienia faktu, że podczas dyskusji dałem się przekonać, że może faktycznie Woody wystaje ponad poziom. Chociaż prawdą jest, że to bleeq miał najbardziej przekonujące argumenty. W każdym razie skoro chcemy ograniczać Wooda to nie ograniczajmy przy okazji innych, bo zanim zrównoważyć postacie po prostu zmniejszymy limity wszystkich, a kto miał przewagę dalej ją mieć będzie.

Co do Rudolfa i Henry'ego to jak całe życie jest 40/40 - 20% popilacji jest to obojętne. Znowu odbędzie się turniej próbny, po którym myślę, temat ucichnie znowu.

Jeszcze co do tego to po poprzednim turnieju próbnym temat faktycznie ucichł. Ale to dlatego, że dostaliśmy pewnego rodzaju urozmaicenie - LouisaEX. Więc mimo wszystko poprzedni turniej próbny nie wyszedł tak do końca źle. A jak to mówią 'apetyt rośnie w miarę jedzenia', więc teraz zwolennicy odblokowania postaci które oferuje gra nie zadowolą się stwierdzeniem, że lepiej nic nie zmieniać po tym jak odblokowaliśmy EXa. Zwłaszcza, że w poprzednim turnieju chodziło o to żeby sprawdzić jak wypada EX i czy nie daje zbytniej przewagi. Wyszło na tyle dobrze że został on odblokowany. Ale można też było grać Rudolfem i Henrym i nie słyszałem nic na temat żeby oni z kolei dawali znaczną przewagę. Więc sytuacja analogiczna do tej z EXem. ;)
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Indiger
Prawie nikt nie grał freezem, Wals zagrał pokazał że można nim efektywnie grać to od razu nagonka. Za dużo Woodiego to go zepsujmy do końca niech się męczą. Moim zdaniem było dobrze i niepotrzebnie chcecie kombinować. Nawet od biedy zgodzę się na te Rudolfy ale tam zmian raczej nie potrzeba.
 
Mefju
Właśnie, czy ktoś poza Walsem i mną tak na dobrą sprawę gra tym Freezem, że tak na niego najeżdżacie :D? Bo z tego co pamiętam to jak kiedyś grałem to byłem na dobrą sprawę jego jedynym stałym użytkownikiem (bo Wals rzadko był aktywny), wydaje mi się, że jeszcze ybnn o czasu do czasu go wybierał, a poza tym Freeze zawsze był na marginesie. Zostawcie go, cholera :D
 
Walsemore
Na zebraniu sołtys mówi:
- Słuchajcie, musimy coś z tym zrobić! Kowal gwałci nasze żony i córki!
- To wpierdolmy kowalowi! - zaproponował stolarz
- Ale mamy tylko jednego kowala we wsi - zauważył sołtys.
- To wpierdolmy młynarzowi, mamy dwóch!
x1
 
http://www.lf2.pl
Alladyn
Czytając kilka ostatnich wypowiedzi Walsa z tym kręciołkiem nieźle się uśmiałem bo myślałem że ironicznie pisze żeby zablokować kręciołek skill Dennisa aby mniej osób grało Woodym. Dopiero później zrozumiałem że chodzi o breakdance Woodyiego. Made my day :D
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
x1
 
Walsemore
BleeQ zaspamił i zepchnął temat.
Miałem na myśli kręciołek Woody'ego, jaki inny kręciołek ma Woody ;s? Każdy może to nazywać tak samo, to tak jak z tym problemem, co trzyma LouisEx - harpun? Topór? Trójząb?
 
http://www.lf2.pl
bleeq
Walsemore napisał:
(...)to tak jak z tym problemem, co trzyma LouisEx - harpun? Topór? Trójząb?

Stawiam na topór.
[img]http://bleeq.strefa.pl/louisextopor.png[/img] is not a valid Image.
x1
 
ybnn
Ok, już po pierwszej walce w MoC się wkurwiłem. Gonie tego spierdalającego freeza po całej mapie gorzej niż henrego (na ironie freezem - mamy takie same szanse w grze na pięści) i jak po walce się pytam dlaczego ucieka ciągle to jaką odpowiedź dostaję?
"Nie walczÄ™ bez miecza"

SERIO? Obejrzę każdego możliwego repka i jak zobaczę, że za dużo osób gra freezem w ten sposób to na dzień dobry leci ograniczenie na miecz, a z tornadem się zastanowię.
 
As098
Sory.
Po prostu chciałem walczyć z mieczem. A że nie mogłem go zrobić bo mnie atakowałeś to uciekałem.facepalm
Teraz chociaż wiadomo w jakiej sytuacji znalazł się Dark na OPC
nie wiem czy się śmiać czy płakaćxD
 
Walsemore
yBanan przesadzasz xD obejrzałem te wasze repy i na pięć walk w dwóch As na wredola uciekał z tym mieczem. Walczył z mieczem... ale słabo na tym wychodził ;s
 
http://www.lf2.pl
Verleo
Właśnie, czy ktoś poza Walsem i mną tak na dobrą sprawę gra tym Freezem, że tak na niego najeżdżacie


Hmm... Chyba nie. xD Nie mówię tu o osobach które często grają randomem. xD Ale serio mnie to dziwi... po co najeżdżać na Freeza? Co on wam złego robi? .-.
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018