Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: MoC jako turniej roczny
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Sugestie
 Drukuj temat
MoC jako turniej roczny
Walsemore
Dzień dobry.
Miałem taką sugestię, aby MoC było turniejem rocznym. W 2014 roku udało się - piewsza edycja zamknęła się w tym roku, zaś w 2015 już właśnie nie, chyba głównie przez przeciągnięcie się MoC Johna. Co sądzicie o tym pomyśle ;s? Żeby było tak jak dawniej, kiedy raz do roku rozgrywano OPC i OPCL xD
A, i sugerowałbym, żeby po zakończeniu OPC zrobić rundkę MoC, ponieważ dochodzą mnie słuchy o planowanym OPCL,a przecież jeden wielki turniej właśnie kończymy! Nie można tak jednego po drugim urządzić
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
ybnn
OPCL po OPC - it's official!

Co do MoC jako turnieju rocznego - moim zdaniem to bez różnicy szczerze mówiąc, tak czy siak na każdą edycję wybieramy postać w ankiecie.
 
Dark SoR
jestem za OPCL !
 
Mefju
Walsemore napisał(a):

Dzień dobry.
Miałem taką sugestię, aby MoC było turniejem rocznym. W 2014 roku udało się - piewsza edycja zamknęła się w tym roku, zaś w 2015 już właśnie nie, chyba głównie przez przeciągnięcie się MoC Johna. Co sądzicie o tym pomyśle ;s? Żeby było tak jak dawniej, kiedy raz do roku rozgrywano OPC i OPCL xD


Co do tego, to jeden chuj jak dla mnie. Nie jestem ani za ani przeciw :D

Walsemore napisał(a):

A, i sugerowałbym, żeby po zakończeniu OPC zrobić rundkę MoC, ponieważ dochodzą mnie słuchy o planowanym OPCL,a przecież jeden wielki turniej właśnie kończymy! Nie można tak jednego po drugim urządzić


Za to to jest dla mnie jednoznacznie dobry pomysł i się pod tym podpisuję :D
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018