Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Polska scena LFPC na twitch i mapki CW ?
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Sugestie
 Drukuj temat
Polska scena LFPC na twitch i mapki CW ?
Alladyn
Ostatnio wpadłem na ciekawą sugestię żeby zorganizować jakiś stream z LF2 na twitch. Myślę że to byłaby dobra forma promocji polskiej sceny LF2 w Polsce. Przydałoby się trochę graczy bez lagów i 2 komentatorów. Z graczy można by stworzyć pary takich którzy grają na podobnym poziomie i skonfrontować ich ze sobą w meczu do 10 punktów. Poza tym trzeba by komentatorów którzy by potrafili komentować i również nie mieli lagów. Skąd mam pewność że nie skończymy z zerem oglądających ? Po pierwsze jeśli napiszemy do stron o grach news w stylu e-sportowe rozgrywki w LF2 o tej godzinie na tym kanale to już zyskamy trochę oglądających. Po drugie jeśli polska scena się zmobilizuje i około z 30 graczy wbije z 3 urządzeń na stream to daje LF2 około 15 miejsce na liście najlepiej oglądanych gier. To daje dużą szansę że ktoś się zainteresuje naszym streamem i w rezultacie stanie się nowym graczem na scenie. Chciałem więc zapytać co o całym projekcie sądzi administracja oraz reszta sceny ?

Poza tym chciałem jeszcze zapytać jak się ma sprawa z mapkami CW ?
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Gri
hmm, czy trzeba komentatorów?
Myślę, że jak już ktoś by się tego podjął, to na początek wystarczyłby po prostu on grający + komentujący. Wtedy wystarczyłaby jedna osoba z na tyle dobrym internetem by obsługiwać stream + lf'a. Jeśli byliby komentujący potrzebne by były jeszcze kolejne dwie osoby, które dostawały by obraz ze skype'a czy z czegoś tam.

Można też zrobić stream pre-recorded, nagrać jak sobie grają i komentują, a potem to puścić na streamie.

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
saiyo
Próbowałem puszczać streama z lfa i powiem wam tak: Mój upload to jakieś 0,70-0,80 Mbs i stream śmigał :) Tylko z lekkim opóźnieniem :D Więc nie trzeba mieć jakiegoś super internetu i szczególnie kompa :D
AF Player
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018