Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Xianxia
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » Książki
 Drukuj temat
Xianxia
2Fast
Taoistyczne nowele o chińskich sztukach walki. Pisane zwykle w chińskim, ale aktywnie tłumaczone. Jeżeli ktoś jest zainteresowany rozpoczęciem czytania (a warto, kurwie :v ), to napiszę więcej jeżeli będzie jakiś odzew, a także popodrzucam coś do rozpoczęcia swojej przygody z kulturą Wschodu :)
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
Hubi
Coiling Dragon <3
 
2Fast
Wrzucam moje tłumaczenie opisu Coiling Dragon:

Na Kontynencie Yulan imperia wznoszą się i upadają, potężne istoty o niezmierzonej mocy walczą mieczem i magią, zostawiając za sobą ścieżkę zniszczenia. Magiczne bestie rządzą w górach, gdzie odważni - lub głupcy - udają się, by sprawdzić swą siłę. Nawet potężni mogą paść, stając się pożywką dla jeszcze silniejszych. Silni żyją jak królowie, słabi starają się przeżyć kolejny dzień.

To jest świat w którym rodzi się Linley. Dorastający w małej wsi Wushan, Linley jest dziedzicem klanu Baruch, klanu legendarnych Wojowników Smoczej Krwi. Ich sława kiedyś trzęsła światem, lecz teraz klan jest tak zdegradowany że nawet rodowe artefakty zostały wyprzedane. Mając za zadanie odzyskanie utraconej chwały swego rodu, Linley przejdzie wiele prób, poznając potężnych przyjaciół lecz również groźnych wrogów.

Bądź świadkiem narodzin nowej legendy. Legendy Linleya Barucha.
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
Gri
Ile tego jest?

Czy to jest jedna saga powiązanych ze sobą książek, czy każda książka o czym innym?

Jest tam magia czary mary, czy raczej siÄ™ napieprzajÄ… 'klasycznie'?

Czemu akurat to polecasz? :D

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Hubi
Bo wspomniałem akurat o Coiling Dragon xD
 
Gri
Nie, nie.
Nie chodzi mi czemu akurat poleca Coiling Dragon, tylko czemu akurat poleca tę serię całą - Xianxia.

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Hubi
Bo się naprawdę świetnie czyta, o ile zna się angielski. ;)
 
2Fast
Różne powieści mają różny system walki, niektóre mają magię, niektóre jakieś inne ciekawe szmery-bajery. Każda ma coś fajnego w sobie, aczkolwiek są do siebie dość podobne. Dlaczego polecam xianxia? Bo zajebiście się czyta! :D
Zapraszam:
www.wuxiaworld.com
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018