Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Ćwierćfinał
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Archiwum turniejów » Official Polish Cup #11
 Drukuj temat
Ćwierćfinał
Walsemore
No to co Dark, odpalamy ranking złotego PP:
1. Walsemore
2. Dark
3. Pudzian
No, jesteśmy bezkonkurencyjni :P
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
Dark SoR
Pube - hahaha :D

szkoda że nie pokazałeś dalej że ja się wkońcu wkurwiłem i zaczłem atakowac ...
 
Hubi
i.iplsc.com/-/0002Q27XG8SB8543-C411.jpg

elo dark :v
 
Dark SoR
Dzięki Yoda :)
 
Alladyn
Ok dobra panowie. Czytam i wszystko spoko. A teraz dalej nie ogarniam jakim prawem w takim razie zabrano mi 3 zwycięskie rundy w meczu z Indiegerem...
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Skiba
Bo Pis teraz rzÄ…dzi.
x1
 
Mefju
SirApczu napisał(a):

Ok dobra panowie. Czytam i wszystko spoko. A teraz dalej nie ogarniam jakim prawem w takim razie zabrano mi 3 zwycięskie rundy w meczu z Indiegerem...


Bo miał repy? I jest adminem? :D
 
Alladyn
Bo LF2 kolesiarstwo ?!
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Mefju
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
x1
 
Com
Ja tam dalej nie rozumiem o co wam z tym pp chodzi. Tak jakby nie można było grać pasywnie. Ta gra nie różni sie od innej, z wyjątkiem tego, że jest trochę nudna jeśli trwa za długo. Tak naprawdę to ta zasada powstała, bo komuś sie taka gra nie podoba, a przaynajmniej taka jest moja opinia.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
As098
Biyori gdyby nie, zakaz pp to walki mogłyby trwać godzinę
 
Com
A czy to coś złego? Jak dla mnie wyczekiwanie błędu przeciwnika jest ważne i nawet jeśli spojrzysz na inne gry w których grają profesjonalni gracze, to możesz zauważyć, że nawet oni czasami grają pasywnie, a mecze potrafią trwać bardzo długo i nikt im tego nie zakazuje, bo to normalne. Taki niektórzy ludzie lubią typ rozgrywki i tyle.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
ybnn
panowie już niedługo news + breakdowny z analizą Darka - najlepszy komentarz jaki kiedykolwiek słyszałem, star tuned :D
 
As098
1 Duble post napisałeś
2 Według mnie PP jest wtedy gdy nie można podejść do przeciwnika i zaatakować go pięściami
3 Błędy przeciwnika: Niepotrzebne dasze, i skile które wystawiają na atak.
4 Ja bym powiedział raczej że niektórzy grają tak żeby walka była tylko w zwarciu. Ale pp też się zdarza
Edytowane przez As098 dnia 07-01-2016 23:45:42
 
Com
1. UsunÄ…Å‚em 1 z nich
2. PP to Passive Playing. Każde pasywne zagranie zalicza sie do pp, chociaż twoją definicję też można uznać w niektórych wypadkach.
3. Taak? Nie wiem dokładnie o co tu chodzi, ale wyczekiwanie tych błędów to jest bardzo dobry przykład gdy pasywnej.
4. Znowu nie wiem o czym ty mówisz.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018