Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Ankieta Easy Cup
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
 Drukuj temat
Ankieta Easy Cup
Fear
Jak napisał kiedyś Pub ;
- To, że jest nowa zasada, nie znaczy, że starą mamy miec w dupie.

Gracze prezentujący zbyt wysoki poziom NIE mogą grać w EC.


Jeśli Adi nie wygrał EC, to nie znaczy, że jest słaby, ale tym bardziej nie, że jest dobry.


Ogla, Shift nie grają
Bomba, Adi grają
Drugie
miejsce wEasy Cup'ie #13
__________________________________________
Drugie miejsce turnieju Easy Cup 2vs2.
Razem z Shiftem

_________________________________________

Statuetka w kategorii "Najbardziej lubiany gracz" i kategorii Najlepszy avatar
 
Shade
@Verleo, nie chciało mi się czytać dokładnie poprzednich postów, teraz wiem, o czym dyskutujecie. Mea culpa :P

@Verleo2, cóż, z chęcią :)

Mój pomysł jest podobny do Apcza, najlepiej, aby o możliwości uczestniczenia w EC decydowały 3 czynniki:
- straż,
- wyniki z innymi graczami w turniejach,
- komisja składająca się z 3 osób (przy 4 może dość do remisu).

Komisja byłaby wybierana przez ankietę lub administrację i składała by się z 3 aktywnych członków: gracza dywyzji średniej, gracza dywizji mistrzowskiej oraz któregoś z adminów.
W przypadku nieobecności lub bana któregoś z członków na jego miejsce chwilowo lub na stałe wybierany byłby ktoś inny z tych 3 środowisk.
Komisja miałaby własną konfe GG, gdzie każdy w razie potrzeby zagłosuje z uzasadnieniem dlaczego.
W razie dalszych niejasności o obecności w EC danego gracza decydowalaby administracja lub ankieta.

@Fear, EC dla nowych i słabych, MC dla ludzi naszego pokroju
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Fear
Pub, było dobrze, zresztą, my jesteśmy słabi.
Drugie
miejsce wEasy Cup'ie #13
__________________________________________
Drugie miejsce turnieju Easy Cup 2vs2.
Razem z Shiftem

_________________________________________

Statuetka w kategorii "Najbardziej lubiany gracz" i kategorii Najlepszy avatar
 
Shade
Może i jesteśmy, ale postaw się na miejscu nowych graczy, którzy chcą zaistnieć, rozegrać się pograć z równym sobie i trafiają na mnie, Ciebie, Brodę, Verleo czy kogokolwiek tego typu i powiedz jakie mają szanse na wyjście z grupy?
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Verleo
Żadne. Po raz kolejny powtarzam. Adi i Bomba NIE SĄ na poziomie Easy. Racja, nie są też nie wiadomo jak super. Są pośrodku. Graczy na poziomie Easy skopią z palcem w dupie.

Pub, ja jestem aktywnym graczem, mogę być w komisji? xDDDDDD
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Broda
Zaraz zaraz pup co ty masz do mnie ja nie brałem udziału jeszcze w żadnym easy cupie ;-;
"Graj tak żeby wygrać..." - Koczko 2015
 
Shade
@Broda, no dobra, Ciebie to bym dopuścił, ale i tak wygrasz z każdym nowym-nowym czyż nie? :D

@Verleo, a co stoi na przeszkodzie? ;p sam bym mógł być
Edytowane przez Shade dnia 11-12-2015 18:08:56
 
http://supremesquad.forumpolish.com
As098
W easy cupie powinni wystąpić Broda, sir apczu i pozostali nowi na scenie.
Do medium cup nadają się wszyscy po za: Koczko, Pudzian, ybanan, Fioletix, Dark
 
Fear
to zróbmy od razu super-easy-cup, not-very-easy-cup easy-cup better-easy-cup i hard-easy-cup, bo Apaczu jest słabszy niż Broda, to on powinien być w not-very-easy-cup a broda w easy-cup, a ja w better-easy-cup a Indiger w hard-easy-cup. Tak/
Drugie
miejsce wEasy Cup'ie #13
__________________________________________
Drugie miejsce turnieju Easy Cup 2vs2.
Razem z Shiftem

_________________________________________

Statuetka w kategorii "Najbardziej lubiany gracz" i kategorii Najlepszy avatar
 
Shade
As098 napisał(a):

W easy cupie powinni wystąpić Broda, sir apczu i pozostali nowi na scenie.
Do medium cup nadają się wszyscy po za: Koczko, Pudzian, ybanan, Fioletix, Dark

BleeQ i Skiba też.

Zaraz ktoś powie "łoo bóp nie pierdol ja z nimi wygrauem nje znasz sie!!1". Brawo Ty, tylko popatrz najpierw na ich wyniki i miejsca w turniejach, na ostatnie OPC, gdzie zajęli 3 i 4 miejsce i pomyśl czy grałeś wtedy z nimi o coś (csii, Koczko siadaj). Więc moim zdaniem też nie zaliczają się do średniej dywizji.
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Verleo
Fear. Przeyznam Ci rację jeśli wskażesz mi turniej w którym mogą 'zabłysnąć' osoby które dołączyły do naszej społeczności... hm... tydzień temu? Nie mów, że Easy Cup (który w teorii jest właśnie dla nich) bo trafiliby w grupie, na mnie, Puba, Brodę, i ze wszystkimi na 95% byłoby 5-0.

Na początek najlepiej ocenić patrząc na ogólne osiągnięcia danego gracza, bo jakbyśmy mieli patrzyć tak jak Fear, to ja bym powiedział, że nie, że As to z tych najlepszych, i do żadnego medium cupa (bo z nim przegrywam) a Skiba jak najbardziej, czemu nie (bo każda walka z nim jest dla mnie zawsze wyrównana).
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Walsemore
No ja powiem tak: Easy Cup był w założeniu turniejem dla nowych graczy, a nie dla graczy na tyle słabych, że niezdolnych po kilkunastu edycjach wejść na podium. Ja jestem zwolennikiem bardzo restrykcyjnego dopuszczania do EC i w szczególności odsunięcia starych bywalców tego turnieju.
Bo co to za osiągnięcie, po roku grania na scenie skopać dupę jakimś ziomeczkom, które pojawiły się tydzień wcześniej? EC ma być właśnie turniejem dla ludzi z króciutkim stażem, a ci z dużym stażem, a niskimi umiejętności... no cóż, może czas podnieść swoje kwalifikacje? Stanąć na poziomie "elyty"? A nie starać się grać dostatecznie słabo, aby załapać się do EC.
Sprawa z tym dopuszczaniem przypomina nieco sprawy o zasiłek. Zasiłek rodzi patologię. Tak samo rodzi dopuszczanie do EC.
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
x1
 
http://www.lf2.pl
KINGAdijanko
to mogę wziąć udział w EC czy nie? .-.
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Fear
Jak dołączyli tydzień temu..no to niech się uczą.
Ja po tygodniu już grałem w MoC Woodym i prawie prawie pokonałem Koczka
Drugie
miejsce wEasy Cup'ie #13
__________________________________________
Drugie miejsce turnieju Easy Cup 2vs2.
Razem z Shiftem

_________________________________________

Statuetka w kategorii "Najbardziej lubiany gracz" i kategorii Najlepszy avatar
 
Verleo
Gdzieś na stronie jest repek ja Pudzian prawie pokonał Koczka. Został mu jeden cios do wygranej. Ale Koczko go rozjebał. Więc Twoje 'prawie' jest po prostu śmieszne Fear. xD

Byłbym za Easy Cupem tylko dla świeżutkich graczy, gdyby nie fakt, że nie ma ich tak dużo, jak w przeciągu ostatniego tygodnia. W większości przypadków zanim pojawiłoby się wystarczająco młodych graczy do zorganizowania EC to Ci 'młodzi' już nie byliby młodzi. Więc w ciągu dalszym nie byłoby dla kogo robić tego turnieju. Dlatego wychodzę z założenia, że można turniej interpretować zgodnie z nazwą 'Easy' czyli dla graczy grających na poziomie easy.

Swoją drogą. Zobaczymy ilu młodych graczy tym razem faktycznie weźmie udział w turnieju. Ciekawy jestem czy byliby w stanie sami stworzyć choćby jedną grupę.
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Alladyn
Żeby zrobić sensowny turniej trzeba 8 osób. Teraz mamy około 6 nowych + dodać mnie i Brodę to razem jest 8 osób. Ewentualnie można by dodać jeszcze 4 osoby i zrobić turniej standardowy typu 3 grupy po 4 graczy ale nie mam pojęcia jakich 4 graczy można by tam jeszcze dodać.

BTW. @AS chyba o Mordorianinie zapomniałeś :D
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Walsemore
Ja bym to zrobił tak:
Utrzymać tę zasadę z tymi 3 pkt za pierwsze miejsce, 2 za drugie, 1 za trzecie.
W EC można wziąć udział maksymalnie pięć razy.
No i jeszcze coś takiego: jeśli zapisuje się osoba, co do której są wątpliwości, czy powinna brać udział (ba, takich osób jest kilka) - to te osoby wrzucić do jednej drupy, a nowicjuszy do innych.
O.
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
Verleo
Też jest to jakaś wizja. My tu sobie gadu gadu, ale i tak rozwiązanie należy do administracji i zobaczymy jak to na prawdę będzie wyglądać kiedy już wszystko nadejdzie. :D
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Shade
Fear:
Ja po tygodniu już grałem w MoC Woodym i prawie prawie pokonałem Koczka

Grałeś i zająłeś ostatnie miejsce w grupie wygrywając 1 walkę w 3 meczach, nie chcę Cię obrazić, tylko pokazać, że właśnie udowodniłeś jak nowi są miażdżeni przez innych graczy, nawet tych, którzy też mogą brać udział w EC.

Adi:
to mogę wziąć udział w EC czy nie? .-.

Raczej nie, bo z tych tu dyskutujących (poza Walsem) masz największy staż xD

Verleo:
Swoją drogą. Zobaczymy ilu młodych graczy tym razem faktycznie weźmie udział w turnieju. Ciekawy jestem czy byliby w stanie sami stworzyć choćby jedną grupę.

Apczu:
Żeby zrobić sensowny turniej trzeba 8 osób.

Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link..
Można? Można!

Apczu:
BTW. @AS chyba o Mordorianinie zapomniałeś :D

Jeśli liczymy tych pół-aktywnych to jeszcze Danken.
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Verleo
Jasne, że można zrobić grupę z 8 osób, z 6 osób, i tak dalej, bla bla. Pozostaje pytanie czy nowi gracze w ogóle zagrają swoje walki? O to mi chodzi. Nie mówię od razu że zapisali się i wyrąbane, tylko różnie to bywa. :P Mam nadzieję, że jak najwięcej nowo zapisanych graczy zostanie z nami na dłużej! :D To była tylko taka rozkmina. :D
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018