Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Easy Cup - Zapisy
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
 Drukuj temat
Easy Cup - Zapisy
Shade
@Apciu, Ja miałem 3 miejsce w 12 EZ i 3 miejsce w lidze, a Adi ma 2 punkty (3 w 5 i 3 w 10 EC), natomiast mnie dziwi czemu Bomba nie może wziąć udziału skoro jego szczytowy wynik to 4 miejsce w EZ.

@Verleo, najwyraźniej w większości nieistotne są tu zasady tylko ci, którzy mogą brać udział są wybierani na czuja i liczy się to jakie organizator ma wyniki z danymi osobami (to tylko teoretyczny przykład, ale np. jak przegrywa ze Stachem to uznaje, że nie może brać udziału, a jak wygrywa z Kajetanem to go dopuszcza).

@Wons, Adi będąc w IH zagrał ok. 7 EZ :D

@Indiger, "(...) Reszta jest za mocna...". Nam właśnie chodzi o to według jakich kryteriów jest oceniana ta mocność, nic więcej.
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Verleo
I tak sądzę, że ja, Pub, Adiś itp nie nadajemy się do tego turnieju. Bo bądźmy szczerzy, kto z naszych nowych graczy ma z nami szanse? Mamy większe doświadczenie mimo wszystko. Jeśli uważacie siebie za IZI to pozdro, ale ja sądzę że nowi powinni się pobawić w tym turnieju. xD Nie chciałem się tu zapisywać właśnie z tego powodu, ale skoro kilka osób chciało zebym się zapisał to stwierdziłem, że wbiję. Ale nie mam najmniejszego zamiaru grać na poważnie. A jeśli trafię na grupę w której poza mną będą sami nowi to raczej wątpię że z niej wyjdę :P
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
x1
 
Indiger
Dobrze, zrobiłem ankietę. W zależności od wyniku zagrają wszyscy zgłoszeni (oprócz Koczka) lub zagrają tylko prawdziwi Easy Cupowczycy. Niech wasze sumienie zdecyduje.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018