Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Easy Cup - Zapisy
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
 Drukuj temat
Easy Cup - Zapisy
Mark-PL
MarkPL
49522173
LT
 
Indiger
Mark nie zostajesz dopuszczony do EC ponieważ już raz wygrałeś
 
Son Koczko
Son Koczko
7978566
AF
Edytowane przez Son Koczko dnia 07-12-2015 00:20:21
Argggh motherfuckers!
 
Alladyn
Koczko pls.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Son Koczko
MarkPL nie dostał dopuszczony bo już raz wygrał, ale ja ani razu nie wygrałem, więc może mnie przyjmą
Argggh motherfuckers!
 
Verleo
Niech wam będzie. ;_;

Valero/Vero/VeruÅ›/ja
1655227
IH
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
DanielS
DanielS
53184865
BB
 
Shift
Daniel naprawdę się zapisujesz do EC, daj młodym pograć.
 
Indiger
Dobra jutro startuje EC, także jak ktoś niezdecydowany to proszę się zapisywać.

Koczko, DanielS nie zostajecie dopuszczeni z wiadomych przyczyn.


Nie spamujemy tematu
Edytowane przez Indiger dnia 09-12-2015 20:36:20
 
oglamen999
oglamen999
50112418
DSS
 
Shade
Oglamen: 2 miejsce w EC#9 oraz 2 miejsce EC#10, czyli 4 punkty + jest za dobry, co widać po wynikach turniejów, w których startował.
DanielS: 4 miejsce w EC#12, czyli 0 punktów + nigdy nie był na podium w żadnym turnieju.

Mimo to, Bomba nie został dopuszczony, bo tak. Jakieś pytania? :D
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Shift
DanielS nie został dopuszczony z tego co wiem że wygrał z blq w jakimś turnieju 4:1 i bleeq uznał że jest za dobry do EC .
 
Shade
Nie rozumiem tej mechaniki, też raz wygrałem z Bleeq'iem 4:1 i 2 razy w turniejach zająłem 3 miejsce i jakoś mogę startować (nie żeby mi to przeszkadzało xD). Chce tylko się dowiedzieć dlaczego niektórzy gracze na podobnym poziomie są dopuszczani, a inni nie
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Verleo
W sumie to tez kilka razy pokonałem blq a poza tym chyba na poprzednim EC miałem bodajże 2 miejsce. xD Ile to pkt Pup?
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Fear
2 i 33 za pokonanie blqa
Drugie
miejsce wEasy Cup'ie #13
__________________________________________
Drugie miejsce turnieju Easy Cup 2vs2.
Razem z Shiftem

_________________________________________

Statuetka w kategorii "Najbardziej lubiany gracz" i kategorii Najlepszy avatar
x1
 
Son Koczko
On nie może wziąć udziału bo mu się pofarciło i dostał się do ćwierćfinału, bo Oko z Lexenem jakimś cudem przegrał.
Argggh motherfuckers!
 
Indiger
Oglamen nie bierze udziału :) I skończcie te spory bo na końcu zrobię EasyEasy Cup gdzie zagrają gracze którzy powinni grać w zwykłym EC. Verleo, Pub macie szansę na wyjście z tej dywizji, tyle. Reszta jest za mocna i nie ma co dyskutować.
 
Verleo
Ja się osobiście nie zastanawiam czemu DanielS nie może brać udziału w EC, tylko nad tym dlaczego ja i Pub możemy. xD Może za wysoko oceniam nasze zdolności, ale cóż. xD
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Broda
Verleo jest w IH i jednocześnie bierze udział w easy cupie MISTRZ !
"Graj tak żeby wygrać..." - Koczko 2015
 
Alladyn
Może dla tych słabszych zróbcie serio Easy Cup a dla ludzi pokroju Pub/ Verleo/ inne ASy + mistrzów typu Koczko zróbcie Master Cup i wszyscy będą szczęśliwi. Poza tym w jaki sposób adijanko jest dopuszczony skoro już ma 3 pkt a Bomba nie ma 3 i nie jest dopuszczony. Zwycięstwo z Bleequ 4:1 ma jakieś dodatkowe punkty ? Tylko skoro tak to co w turnieju robi Pub który był 2 w lidze 3 w jakimś ogólnym turnieju i chyba nawet 2 w którymś EC. o w sumie ja już nie wiem czy to ma być zapoznawczy turniej ludzi od Fuzionka aka danie szansy dojścia dalej słabszym graczą czy po prostu grupka graczy klasy B (czyli zaraz po koksach pokroju Koczka) chce sobie urządzić rzeźnię na nowo przybyłych.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018