Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Lf2 Baseball
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Sugestie
 Drukuj temat
Lf2 Baseball
Broda
A więc tak wpadłem na fajny filmik Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link. i pomyślałem że można zrobić z tego baseball cup.
Zasady są proste są dwie osoby pierwsza czyli miotacz i druga czyli pałkarz. Naciskamy 2 razy f8 i szukamy pałki i piłki postacie są dowolne. Osoba 2 staje pod ścianą z pałką a osoba 1 staje w odległości 1 dasha od pałkarza poczym skacze w miejscu i rzuca tak jak na filmiku jeżeli pałkarz nie odbije 3 razy to przegrywa a jeżeli odbije to biegnie na drugą strone mapy dotyka ściany i wraca. miotacz ma podnieść piłke i próbować rzucić w pałkarza piłką może robić wszystko zatrzymawać przeciwnika skillami używać przedmiotów tylko nie może zabić przeciwnika. A więc jeżeli pałkarz odbije piłke i przebiegnie do ściany i zpowrotem to wygrywa a jeżeli podczas biegu dostanie piłką to wygrywa miotacz. Można używać wszystkich podstawowych postaci (każda ma swoje zalety i wady) nie ma ograniczeń skilli ale nie można spamować. Gdy wybieramy postać to będzie ona w 1 rundzie pałkarzem a w 2 miotaczem,po 2 rundzie możemy zmienić postacie.
Napiszcie co o tym myślicie albo może macie jakieś pomysły jak to ulepszyć. Jeśli macie jakieś pytania to piszcie :)
Edytowane przez Broda dnia 23-11-2015 22:46:28
"Graj tak żeby wygrać..." - Koczko 2015
 
Broda
widze że pomysł was bardzo zainteresował !
"Graj tak żeby wygrać..." - Koczko 2015
 
KINGAdijanko
xD
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Verleo
OOOOOOOO, jaki ciekawy pomysł.







Lepiej?
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Shade
Grałem w to z Ananasem i zawsze kończyło się tym, że on nie ogarniał zasad albo chciał grać pvp. Ogólnie w tym trybie łatwo jest znaleźć luki w zasadach, poza tym niektóre postacie się do tego bardziej nadają.
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Broda
nie wcale że nie grałem z asem i moim zdaniem każda postać ma plusy i minusy
"Graj tak żeby wygrać..." - Koczko 2015
 
Shade
$koro wcale, że nie grałe$ to najpierw zagraj B|
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Broda
xDDD
"Graj tak żeby wygrać..." - Koczko 2015
 
Verleo
Właśnie. Ja popieram zdanie Bópa, Puba, RektaM8, Spero i innych. Jedne postaci się bardziej nadają inne nie.
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Broda
nie graliście nawet O.o
"Graj tak żeby wygrać..." - Koczko 2015
 
Broda
weź według ciebie najlepszą postać a mi daj najgorszą i cie ojade
"Graj tak żeby wygrać..." - Koczko 2015
 
Shade
Get rekt. Peace yo
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Sirrah
Mimo wyżej wymienionych niedogodności, i tak fajna gra! :D
Per Survival Ad Astra...
 
Verleo
Wons, mylisz się. Grałem w baseball w lfie jeszcze zanim pojawiłem się na tej stronie. xD
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018