Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Polska scena LF2 vs Szalone SI
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Little Fighter 2 » Wyzwania
 Drukuj temat
Polska scena LF2 vs Szalone SI
Alladyn
Skoro że wszystkie turnieje są zamrożone to sam postanowiłem zorganizować jakiś turniej nie wymagający łączenia się z ze sobą. Będzie to polegać na tym że najpierw wybiorę 5 najmocniejszych lecz pokonywalnych customowych skryptów AI a potem zrobię z tego gotową paczkę aby jedynym co trzeba będzie zrobić to to skopiować. A potem każdy kto stanie po stronie ludzkości zagra 5 meczy (każdy z innym skryptem) do 5-ciu (na regulaminie z surva) i wyśle mi repki. Później ja to podsumuje jak wyniki z pojedynku klanów i zobaczymy czy więcej punktów zdobędzie ludzkość czy SI. To kto zamierza bronić honoru ludzkości ? (bo muszę wam te paczki ze skryptami podesłać, liczba uczestników i czas zapisu nieograniczony, czas na zagranie meczów i przesłanie mi repków od chwili dostania paczki z SI 3 tygodnie).

]LUDZIE 10:2 SI

Edytowane przez Alladyn dnia 02-11-2015 21:38:15
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Fear
Jak może być sztuczna inteligencja lepsza? I tak będą miały powtarzalne idee i będą robili ciągle to samo.

Zgłaszam się.
Drugie
miejsce wEasy Cup'ie #13
__________________________________________
Drugie miejsce turnieju Easy Cup 2vs2.
Razem z Shiftem

_________________________________________

Statuetka w kategorii "Najbardziej lubiany gracz" i kategorii Najlepszy avatar
 
Alladyn
Serio to co znalazłem to jest naprawdę zbliżony poziom do tego z PvP więc na schematyczność na pewno nie będzie trzeba narzekać.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Fear
Podrzuć na GG.
Drugie
miejsce wEasy Cup'ie #13
__________________________________________
Drugie miejsce turnieju Easy Cup 2vs2.
Razem z Shiftem

_________________________________________

Statuetka w kategorii "Najbardziej lubiany gracz" i kategorii Najlepszy avatar
 
Shade
Ja chętny :) Dla mnie jedyna funkcja botów, z którą można sobie nie dać rady to spam (np. nietoperki bata dead)
 
http://supremesquad.forumpolish.com
As098
Boty mogą mieć lepsze skile. I domyślam się że tak będzie
 
Broda
ja tesz kce :D
"Graj tak żeby wygrać..." - Koczko 2015
 
Verleo
Ja też się piszę! Jeśli mam mieć jakąś zabawę z botem 1vs1 to to musi być coś!
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Alladyn
ProszÄ™ oto paczka http://sendfile.es/pokaz/551914---dv62.html . Niestety boty tylko 3. Chwalcie siÄ™ wynikami i repkami :D Gramy na Dennisa, Henrego i Freeze.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Broda
A więc tak:
Henrego pokonałem na luzie
Frezze już trochę lepiej walczył ale i tak go pokonałem
Deannis ja pierdole cytując SirApaczu "symulator Koczka" dashuje jak pojebany... pisać czy ktoś go pokona :D
Oczywiście te wyniki to pierwsze starcie a nie po próbach :)
"Graj tak żeby wygrać..." - Koczko 2015
 
Alladyn
Jeszcze na dniach wstawię Davisa, Tamplete i Juliana ale ich zdebugować.

BTW. tak to należy zainstalować http://www.gg.pl/dysk/37TkB7xvoKpI3rTkB7xn1n8/tak%20to%20ma.png
Edytowane przez Alladyn dnia 01-11-2015 21:37:35
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Son Koczko
Ja pokonałem każdego za pierwszym razem. Dennis cały czas dashami napierdala, Julian pewnie będzie czaszkami napierdalał cały czas
Argggh motherfuckers!
 
Verleo
Nie dałem rady pokonać tylko Henrego. Ale on nawet nie próbował pokonać mnie. Symulator PP nic tylko spierdalanie spierdalanie, spierdalanie. Jak po 5 minutach w końcu zjechałem mu połowę HP to mi się odechciało. ;)

Dennis to spam. Non stop dash, dash, dash, dash, dash, dash, dash. To też raczej nie przypomina PvP xD Dennis tak bardzo lubi dashe, że nie przejmuje się że leci w tornado. Będzie próbował zdashować Cię przez dornado freeza automatycznie się zamrażając. ;)

A Freeze spamuje soplami i co jakiś czas próbuje walczyć na pięści.

Czyli SI jak to SI. Największa siła to spam. xD Dennis był najtrudniejszy ale i tak dostał wpierdol, Henrego po prostu nie chciało mi się dobijać przez kolejne 5 minut (za bardzo cenię swój czas). Tak więc jednak z tego rezygnuję. Nuda. :/
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Shade
Apczu ogarnij tego Henrego ;_; bo spieprzanie przy każdej próbie podejścia to już przesada. Udało mi się go pokonać tylko dzięki boomerangom. Polecam przyjrzeć się na mój czas i Picking xD

Freeze trochę mocniejszy, ale i tak nie sprawił mi zbyt dużych trudności.

Dennis mi podniósł ciśnienie, ale wystarczyło go dashować zanim on to zrobił :v

i.imgur.com/DnH5MIc.png
Edytowane przez Shade dnia 02-11-2015 10:53:51
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018