Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Sprawdź replaya
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » Kontrola replayów (Dark)
 Drukuj temat
Sprawdź replaya
Verleo
Wypraszam sobie. Dwie pierwsze minuty to moje ciągłe ganianie za Tobą które najzwyczajniej w świecie mi się znudziło. xD Zwłaszcza, że jak zacząłeś mieć mniej HP to leciało tornado za tornadem. xD Do porozumienia nie dojdziemy więc po prostu poczekajmy na to aż odniesie się do tej walki ktoś kto Bardziej obiektywnie oceni.

Podczas dwóch następnych minut w ciągu dalszym za Tobą ganiałem jednocześnie spamując dyskami z nadzieją, że w końcu przed czymś nie uciekniesz. Nie chciałem żeby ta walka trwała do 3 w nocy, serio.

Oczywiście, ze wygrywałeś wszystkie walki na pięści, bo było ich tak mało, że w ogóle się ich już w tym meczu nie spodziewałem.
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Alladyn
Jeśli średnio co 7 sekund średnio robiłeś dysk to trudno było żebyś nie gonił za mną a tornad. W pierwszych minutach nie dość że było mało to może 1 Cię zahaczyło. Z 30 hp na 500 niczego nie zmienia. Jak nie chciałeś żeby walka trwała 4 minuty a 2 to mogłeś nie spamić dyskami i blokować tarczami wtedy szybciej bym to zakończył. Co do walki wręcz to nie rozumiem. Z tego co było na repkach to kiedy nie robiłeś szarży dysków to było dosyć dużo walki wręczz mojej strony to że unikałem Cię biegiem gdy miałeś ewidentnie zwycięski zasięg to wyciągasz ale to że chwilę później zaraz po ucieczce kontrowałem na pięści to już nie widzisz ? ;/
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Verleo
Jak już liczymy to liczmy dokładnie.
Verleo:
-Kulka: 13
-Tarcza: 16
-Dysk: 16
-Heal: 2

Apczu:
-Kulka: 32
-Sople: 5
-Tornado: 9
-Miecz: 1

Serio? 32 kulki? to daje według Twoich obliczeń kulkę co 7 sekund podczas trwania całego meczu. Gdzie oczywiście prawdą jest że zwiększone użycie skilli padło dopiero po pierwszej minucie. Jasne, że byś to szybciej skończył jakbym w Ciebie wbiegł. Równie dobrze mogłem stać i patrzeć jak mnie rozwalasz. Tylko jaki jest sens we wbieganiu w Twoje kulki?
Oczywiste, że spamowałem dyskami. Co mogłem innego zrobić na zasięg Twojej kulki? Przy robieniu tarczy - uderzyłbyś we mnie kulką. Przy robieniu kulki - uderzyłbyś we mnie kulką, lub ją zamroził co i tak skończyłoby się dla mnie źle. Jeślibym po prostu w Ciebie chciał wejść - kulka. Wniosek jeden. Tylko dyskiem mogłem cokolwiek zrobić. Przez 90% meczu goniłem Cię. Pozostałe 10% to przerwa w gonieniu na heal, i Twoje niespodziewane ataki na pięści ktore kończyły się Twoim zwycięstwem, bo jeśli atakujesz ze 3-4 razy w przeciągu 4 minut, to serio, nie spodziewałem się. Warto też wspomnieć że mój 'spam' tarczami w dużej części był użyty w czasie walki wręcz lub przy próbie walki wręcz. Również przy próbie zablokowania Ci drogi ucieczki i próbie złapania Cię. Tarcza stworzona po to bym za nią stał to jedynie tarcza przed healem.
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Alladyn
Sople, Tornada i miecze były ok tu się chyba zgadzamy. A kulki ? Miały żałosną siłę przebicia. Zazwyczaj leciały po 2-3 pod rząd więc tak naprawdę rzucałem je we większych odstępach czasowych. Większość z nich i tak poszła w eter. Trafiły przez cały mecz może 2. Gdybyś je potrafił odbić/ nie wystawiał się na nie po skosie to zapewne byłoby ich mniej. Te 2 kulki nie wygrały mi meczu. Mecz wygrała mi... walka wręcz. Udało mi się 4 razy z tobą wygrać w walce wręcz. Dobremu graczowi np. Dennisa już 3 wystarczą do zakończenia spotkania. A Ty ile razy wygrałeś walkę wręcz. Raz. Bo zamiast stać jak wóz z drewnem i machać kijem oraz stawiać tarcze mogłeś wykazać trochę inicjatywy. A Ty ponad 60% życia zabrałeś mi tarcza + pogoń. Ja rozumiem że tego da się uniknąć. Ale na tak cholernych lagach jest trudniej szczególnie jeśli on to robi ... 16 razy. Czasami nawet po 2 tarcze. Chyba tylko bot dałby rady wyjść bez szwanku. I tak w każdej rundzie. Nie ma sensu wbiegać w moje kulki. Wystarczyło potrafić się ustawić. Nawet odbijać. Z tych 32 kulek przypadkowo trafiły moje 2. I to przez łud szczęścia. I zabrały minimalne ilości HP. A twoje tarcze nie dość że na dłuższą metę nieuniknione to jeszcze biorą dużą ilość HP i nie da się przed nimi obronić.

"Warto też wspomnieć że mój 'spam' tarczami w dużej części był użyty w czasie walki wręcz lub przy próbie walki wręcz."


To jest bujda. 2 minuta 25 sekunda. 2 minuta 36 sekunda. 2 minuta 52 sekunda.... itd. Albo próbuje do Ciebie podejść i za atakować a Ty robisz dysk (i tak kilka razy pod rząd a później się dziwisz że uciekam i zarzucasz mi PP) albo też to prostu stoję sobie na drugim końcu planszy a tu dysk, tarcza, 2 dyski, tarcza... w sumie cała 2 minuta tak wyglądała.

Tarcza stworzona po to bym za nią stał to jedynie tarcza przed healem.


Verleo zobacz 2 minutę repka 3 walki. 3 tarcze gdy próbowałem walczyć wręcz serio ? 90% gonienia mnie ? Nie dokończa. Ty próbowałeś się ustawić na swój sposób a ja na swój. Mój zasięg wymagał trochę więcej biegania. Ale jak już go miałem to robiłem z niego użytek. W przeciwieństwie do Ciebie bo ty zamiast zrobić użytek z zasięgu to tarcza, dysk, ciągłe powolne schodzenie w dół z wciśniętym klawiszem ataku zamiast dynamicznych zmyłek i naprawdę ofensywnego a nie pseudoofensywnego grania. Po meczu z Tobą grałem z yBananem. I też był mecz Freeze vs John. I on wykorzystywał w taki sposób pięści Johna i na spokojnie wygrał. Trudno mi było ominąć tą pseudoofensywną barierę z zasięgiem Freeze więc biegałem żeby mieć lepszy zasięg ale jak już go miałem to walczyłem na pięści. Ty jak miałeś taką sytuację to tego nie robiłeś. Ogólnie moje zastrzeżenia odnoszą się do walki 2,3,4 i 5 nie tylko 3.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Verleo
Zobacz pierwszą minutę walki, a zwłaszcza sam początek, gdzie ganiam za Tobą jak idiota. Przed Twoimi kulkami łatwo było uciec? Jasne, bo w nie nie wchodziłem jak idiota, dlatego NIE MIAŁEM MOŻLIWOŚCI do Ciebie podejść. Wygrałeś 4 walki wręcz bo 1 walka wręcz w przeciągu minuty nie jest czymś czego można by się spodziewać. Zwycięstwa nie dały Ci te 4 walki wręcz. Gdyby tak było, wygrałbyś tę walkę w 30 sekund, bo przez pierwsze 30 sekund ganiałem za Tobą i próbowałem doprowadzić do walki wręcz właśnie. Wygrałem jedną walkę wręcz bo tylko jeden raz udało mi się Ciebie złapać. Wygrałem, bo nie zaskoczyłeś mnie, że jednak używasz pięści. 9 tornad na jedną walkę jest ok? Nie, nie jest ok. Przynajmniej wg mnie nie jest ok.

Tak, Twój zasięg wymagał więcej biegania, skakania i więcej kulek.

Dynamika? Na tych lagach? O czym Ty mówisz? Ile razy bezsensownie dałem sobie zasadzić kulkę/sople/tornado w ryj, bo przez lag nie udało mi się odskoczyć, nacisnąć defa czy cokolwiek innego. Ile razy wypuściłem Cię po pierwszym uderzeniu, bo nie udało mi się wykonać drugiego przez lag?

Jasne, że Banan potrafił wykorzystać Twoje PP przeciwko Tobie, bo on ma zdecydowanie większe doświadczenie i większego skila ode mnie. Nie widziałem repków więc nie wiem, może nawet nie dałeś rady uciec? Albo nie przyspamiłeś 32 kulkami przez które nawet nie dało się do Ciebie podejść?

Że tak zapytam, co Ci się nie podoba w walce #2? Że udało mi sie skutecznie nie pozwolić Ci uciec? Walka #4, skopałem Cię na pięści, gdzie tu problem? Walka #5 to Twojego spamu ciąg dalszy, choć nie aż w takim stopniu, w dodatku ja nauczony doświadczeniem walki #3 już bardziej spodziewałem się Twoich ataków na pięści i ogólnie Twojego spamu.

Kulka + Tornado + Dash, no faktycznie, nieduży wpływ na walkę. 45+80+70= 195 hp to nieduży wpływ na walkę? Kiedy już kolejna kulka w końcu we mnie weszła, bo ja zrobiłem kulkę zamiast się przesunąć przez laga. (min. 1.05)

Kulka + Tornado + Dash po raz drugi (min 1.45) kolejny niewielki wpływ na walkę po tym jak zostałem zamrożony kulką bo zirytowały mnie podchody i próbowałem Cię dashować.

Kulka + dash - 115 hp (min 2.00) faktycznie, rzadko puszczałeś te kulki. Tutaj mój błąd że dałem sobie przywalić tą kulką. Powinienem lepiej grać na lagach. Ale faktycznie rzadko puszczałeś te kulki, przecież nie było sensu puszczać kulki jak leżałem na deskach.

I tak dalej. Nie chce mi się już wałkować tego tematu. Prawda jest taka, że nie dałeś mi wyboru. Dostosowałem swoją grę do Twojej.
Edytowane przez Verleo dnia 15-02-2016 12:30:10
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Alladyn
Kulki mają ograniczony zasięg w pionie. W poziomie na pewno i tak Ci nic nie zrobią i w tym aspekcie miałeś dużą przewagę. Wygrałeś jedną walkę wręcz bo nie chciałeś bardziej ofensywnie zaatakować a zchodziłeś na pewną pozycję i stałeś na niej czekając aż nie wejdę w twoje pięści i tego nie robiłem. Wygrałem 4 walki wręcz bo miałem dobrą pozycję, ustawienie, a na dobre ustawienie w walce wręcz Freeze musi pracować w przeciwieństwie do Johna. Co do pierwszych 20 sekud tak jak mówiłem pojebał mi się klawisz ataku ze skokiem i przez to skakałem jak pojebany. Sam niewiedziałem co się stało. Ale później skoku używałem tylko do odskoku w sytuacji gdzie miałem niedogodnąpozycję czyli byłem pod linami albo popierdalał za mną dysk. A właściwie to 16 dysków. Mój zasięg wymagał biegania bo Freeze był za wolny na zmyłki na tym zasięgu a kulki służyły do tego żeby odepchnąć Cię odemnie. To że "udało" Ci się w nie wejść to już twój problem. Te 32 kulki nie zmieniły nic. Mogły i by być 2 i i tak cała walka wyglądała by dokładnie tak samo. Za to dyski nakurwiające co 7 sekund + tarcze tarcze i tarcze diametralnie spowolniły tempo gry. Za to kulki pomagały mi w wyrobieriu zasięgu i przełamaniu twoich PP-tarcz. Puściłem te kulki w takim a nie innym momencie dla zmyłki. Ja nie mówię że rzadko ale to napewno nie był spam. To było wymierzone działanie aby uzyskać odpowiednią pozycję do walki wręcz i nie dać Ci się leczyć, spamić tarcz, dysków, iść jak czołg z góry na dół z naciśniętym atakiem i narzekać że jak nie mam szans wygrać to szukam lepszej pozycji itd. Sama kulka groźna nie jest. A tornado przy zużyciu dużej ilości many na kulki to trudna sprawa. Równie dobrze i z dużą szansą mogłem oberwać dash + 2 dyski albo 3 ciosy + dysk. A te 3 walki to skomentuje krótko. Druga walka to ewidentnie dobrze grałeś początek a potem szarża dysków jak już zobaczyłeś że mam mało życia. Walka piąta tam też za dużo dysków na końcu poleciało + ewidentna gra na czas i regeneracje HP.

I w końcu 4 walka. Tu nie mam pewności więc pytam. Czy czasem 3 ciosy 2 jebnięcia tarczą uderzenie i odbicie od dwóch tarcz to nie jest przypadkiem DoP ? A jeśli nie to czy to odbiciu od tych tarcz mogłem tego idealnie wymierzonego dasha uniknąć i dalej nie ma DoP-a czy jest DoP ?
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
ybnn
Ok, koniec tego licytowania się. Nie chcę widzieć kolejnego posta na ten temat.
Decyzje w tej sprawie podejmie Bleeq i Indiger (oni nie są w klanie z żadnym z was) więc piszcie do nich na privie o to co sądzą.
 
Indiger
Hmm dobrze obejrzałem replaye. Wynik pozostaje bez zmian już tłumaczę.

Wszystkie walki były w porządku, oprócz 3. (Apczu w piątej mógł przechylić wygraną na swoją stronę, nieudany dash Freeza po tornadzie).
Pierwsze 2 minuty były w miarę ok. Później coś się zaczęło psuć. Apczu nie chciał podchodzić, grał na dystans za to Verleo spamował tarczami raz za razem, serio nie widziałem tylu tarcz Johna w jednym pojedynku.
Tarcze Verleo mogą podpadać pod spam a gra defensywna Apcza pod pp, które nie jest tak wyraziste na tle pojedynku jak spam tarcz. Apacz wygrał walkę numer 3, lecz to Verleo wygrał cały mecz więc wynik 3:2 pozostaje bez zmian.
Apczu możesz winić tylko siebie za ten nietrafiony dash na koniec piątej walki, a ty Verleo przesadziłeś delikatnie z tarczami, co można w sumie lekko usprawiedliwić ale pomimo wszystko było ich za dużo. Taka ma puenta.
Edytowane przez Indiger dnia 16-02-2016 13:39:00
 
Broda
Dzień dobry przyszedłem tutaj wywołać kłótnie na skale całej sceny :D
Macie replaye:Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
A moje pytanie to "Czy to skakanie Henrego to nie jest PP."
Zapraszam wszystkich do kłótni !
"Graj tak żeby wygrać..." - Koczko 2015
 
Alladyn
Dobra to ja też mam pytanie. Czemu w temacie kontrola repków DARK odpowiadają admini?
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Pudzian
Nie będzie żadnej kłótni. Sytuacja dla mnie jest jasna i klarowna. Nie ma mowy o PP. Pub cały czas Cię atakuje. Co z tego że skacze? Henry jest postacią dystansową, więc musi się dużo ruszać.
Twoim zadaniem jest wykorzystać to, że wiesz, że za chwilę skoczy i odpowiednio na to zareagować. Momentami Ci się udawało. Po prostu nie umiesz jeszcze grać na Henrego. Naucz się tego, zamiast próbować pozyskać punkty przez zgłaszanie czegoś takiego.

Prędzej pod PP zaliczyłbym Twoje stanie Firenem i uciekanie.

Czemu administracja? Bo Dark milczy, a ktoś odpowiedzieć musi.
x2 x1
 
Dark SoR
milczę bo ybnn fuchę mi przejął :D
Honorowy Aferowicz Polskiej Sceny LF2.
 
ybnn
Bo z tobą nigdy nie wiadomo czy znasz aktualne zasady czy nie znasz :D
 
Dark SoR
spoko zrobisz mi szkolenie hehe :D
Honorowy Aferowicz Polskiej Sceny LF2.
 
Com
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Chcialbym sie zapytac czy apczu nie robil tutaj pp. Wedlug mnie latanie z jednej strony planszy na druga i spamowanie gwiazdkami, to pp. Domagam sie przyznania tej rundy na moja korzysc :^(
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Alladyn
W takim razie ja zgłaszam rundę pierwszą.

1. Zastrzeżenie- Bjori łamie tam punkt 2.5 regulaminu pijąc mleko

2. Zastrzeżenie- Ja również w tej rundzie grałem trochę bardziej defensywnie i Bjori też i wszystko byłoby spoko do połowy rundy od kiedy Bjori zaczął łamać absolutnie wszystkie punkty podpunktu 2.7 regulaminu grając schemat (tarcza, 2 dyski, rzucenie przedmiotu nawet nie w celu walki aby uciec od zwarcia) i tak w kółko. Czy w takim razie skoro to co ja robiłem w drugiej rundzie gdzieś od połowy drugiej rundy jeśli uznacie za PP to w pierwszej nie powinno też być PP Bjoriego ?
Nawet jeśli obaj w pierwszej rundzie robiliśmy PP w pierwszej rundzie to chyba powinien być punkt dla mnie skoro on pije mleko.

Rep: http://www.lf2replays.com/view/agxzfmxmMnJlcGxheXNyDwsSBlJlcGxheRi5yMABDA

PS. To są repki Bjoriego. Bjori siebie podpisał jako ch** a mnie jako AS xD
Edytowane przez Alladyn dnia 23-12-2016 10:51:37
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Com
No chyba cie pojebało.

W pierwszej rundzie obaj nakurwialiśmy takie pp, że nawet dark z walsem tak nie potrafią. W drugiej robiłeś to tylko ty. Mleko piłem przez jakąś sekundę, bo kurwa próbowałem cie gonić po całej mapie to miałem prawo kurwa wejść na mleko i przez przypadek sie napić. Jest różnica pomiędzy robieniem pp umyślnie, a przypadkowym napiciem sie mleka przez sekunde.

Przecież to czy przez przypadek podniesiesz mleko to loteria. To tak jakby sie tłumaczyć że umarłes bo kamień na ciebie spadł i sie nie liczy. Tylko czekaj... Taki punkt już jest w regulaminie! Więc czemu ja nie mógłbym przypadkowo sie napić? To nawet mi nie zregenerowało prawie hp.

Tak więc raczej nie.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Alladyn
xDddd Bjori stap nikogo nie obchodzi czy zrobiłeś to umyślnie czy nie po prostu złamałeś regulamin.

Powiem Ci coś życiowego. Jak złamiesz przykładowo prawo to nikt go nie zmienia nagle nawet jak jest według Ciebie słabe tylko dostajesz to co Ci się należy za to co zrobiłeś.

"Bo kurwa goniłem cie" - chyba próbowałeś go podnieść z ziemi a potem spierniczać za tarcze i zrobić ze 2 dyski

Ja od pewnego momentu zacząłem grać ofensywnie a Ty zacząłeś grać jeszcze większe PP. Przecież pod koniec reszte HP jakaś 1/4 to były prawdopodobnie twoje dyski odebrały mi HP.

Tego czy zrobiłeś to umyślnie czy też nie nie jestem Ci wstanie udowodnić (w sensie z mlekiem). Za to fakty że pod koniec obaj mieliśmy ultra mało HP w tej rundzie i że zrobiłeś dokładnie to samo w 3 rundzie zostawiam do interpretacji własnej.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Com
Pierdolisz bez sensu. Dam ci kurwa przykład. Powiedzmy że chcesz rzucić mlekiem, ale nagle masz takiego laga że przypadkowo zamiast rzucić mlekiem to zacząłeś je pić. Czy kurwa za coś takiego należy sie karać? Nie, bo to jebana loteria czy ci lagnie czy nie. Nie porównuj regulaminu jakiegoś turnieju w grę, do łamania prawa, bo to dwie różne rzeczy.

"Bo kurwa goniłem cie" - chyba próbowałeś go podnieść z ziemi a potem spierniczać za tarcze i zrobić ze 2 dyski

O czym ty kurwa gadasz. Przecież ja mówiłem o 2 rundzie a ty mi tu o jakichś dyskach xDD

Ale odniose sie do pierwszej rundy jeszcze. Oboje robiliśmy pp przez całą grę. Ani ty ani ja nie zaczęliśmy grać ofensywnie więc nie mów mi rzeczy typu "ale ty łamałeś regulamin bardziej!!!"

W obu rundach przypadkowo napiłem sie mleka na 1 sekunde. Wyleczyło mi to może z 20 hp. Czy to naprawde jest ilość która mogła by w tych grach coś zmienić? Nie jest. Zgodziłbym się z tobą gdyby w którejś z gier zostało mi 50 hp, czyli mniej więcej tyle ile sobie mogłem tym mlekiem wyleczyć. Problem w tym że nawet jakbym nie wypił tego mleka to i tak wynik byłby ten sam.

Dlatego uważam że punkt w 2 rundzie należał sie mi.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Alladyn
Co do PP to nie mam się zamiaru odnosić. Zadecyduje Dark czy ktośtam inny kto się tym teraz zajmuje.

Co do cytatu to pisałeś to do pierwszej rundy bo dalej pisałeś o podnoszeniu mleka w zdaniu lol

Przechodząc do samego mleka to lagi ? Serio ? Przecież tempo było ok nie rwało nawet razu. Bjori to nie jest loteria ludzie podnoszą w meczach dziesiątki butelek i nikt z nich nie pije. A Ty zrobiłeś to dwa razy w ciągu pięciu rund. Jak nie chcesz podnosić i pić z butelek to mam dla Ciebie dwa rozwiązania

-Nie naciskaj blisko butelki klawisza ataku
-Poćwicz wraz z botami chodzenie tak aby nie pić z butelek
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018