Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Regulamin LF PC - zmiany, opinie, poprawki, niedociągnięcia #2
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » Zasady gry LF PC
 Drukuj temat
Regulamin LF PC - zmiany, opinie, poprawki, niedociągnięcia #2
Shade
@Verleo, przecież ja o tym wiem, w końcu napisałem, że Dark "regeneruje"sobie HP nie robiąc przy tym PP, ale niektórzy robią paskudne PP (stanie w tarczy Johna dopóki nie zniknie itp.

@Dark, Plackozord, Verleo, nie wytłumaczycie tego komuś kto w każdym meczu ma tempo poziom żółw, a lagi są standardem. Rozumiem nawet Grzanego, bo coś co jest dla niego normą, a nawet bronią my chcemy zabronić.
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Com
Nie wiem jak Ty chcesz dashować z piłką, aha no i jak udawać, że rzucasz? Postać robi zamach, ale piłeczka zostaje? xDDD Pozbycie się piłki wymaga trochę czasu, a później wykonanie dasha jeszcze więcej, pamiętaj, że twój przeciwnik nie stoi jak kołek. Osoby, które polegają na swoim szybkim czasie reakcji(czyli chcą "zaskakiwać" przeciwnika) mają chujnie w grach na lagach, bo ich największy atut w tej chwili przestaje mieć znaczenie, bo przeciwnik ma w chuj czasu na reakcję. Troszeczkę pomyśl zanim coś napiszesz.

Pomyślałem. Czytaj dokładniej, tam nie było mowy o piłce, a pałce. Z pałką da się dashować, więc nie widzę problemu w szybkim dashu na przeciwnika po upadku na ziemię.

@Dark, Plackozord, Verleo, nie wytłumaczycie tego komuś kto w każdym meczu ma tempo poziom żółw, a lagi są standardem. Rozumiem nawet Grzanego, bo coś co jest dla niego normą, a nawet bronią my chcemy zabronić.


Bronią? Przecież ja gram dwa razy lepiej bez lagów.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
PlackozordxRecoome
BiYoRi napisał(a):

Nie wiem jak Ty chcesz dashować z piłką, aha no i jak udawać, że rzucasz? Postać robi zamach, ale piłeczka zostaje? xDDD Pozbycie się piłki wymaga trochę czasu, a później wykonanie dasha jeszcze więcej, pamiętaj, że twój przeciwnik nie stoi jak kołek. Osoby, które polegają na swoim szybkim czasie reakcji(czyli chcą "zaskakiwać" przeciwnika) mają chujnie w grach na lagach, bo ich największy atut w tej chwili przestaje mieć znaczenie, bo przeciwnik ma w chuj czasu na reakcję. Troszeczkę pomyśl zanim coś napiszesz.

Pomyślałem. Czytaj dokładniej, tam nie było mowy o piłce, a pałce. Z pałką da się dashować, więc nie widzę problemu w szybkim dashu na przeciwnika po upadku na ziemię.

Dalej mi się wydaje, że spadnięcie na ziemie(bo pozycja do wyrzucenia pałki i dashowania jest trochę inna) i ponowny skok z dashem trwa dłużej niż ponowne wciśniecie obrony przeciwnik też nie będzie stał i tylko czekał z gardą na twój atak.
Co do piłki to rzeczywiście pojebalo mi się, ale sytuacja z piłeczką może być taka sama
Edytowane przez PlackozordxRecoome dnia 27-09-2015 13:00:48
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018