Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Firen Edition
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Master of Characters - season 2 » Oceny postaci #2
 Drukuj temat
Firen Edition
Indiger
Tutaj możemy pogadać o Firenie, wymienić jego dobre lub złe strony. Oceniamy w skali od 1 do 5 z możliwością przyznania połowy punktu
 
Zakuba
Firen, moim osobistym zdaniem, jest postacią ofensywną. Posiada umiejętności pozwalające na zaatakowanie przeciwnika i zadanie mu odpowiedniej ilości obrażeń. Pierwszym atakiem są ogniste kule, które można wystrzelić trzy pod rząd, przez co jedna po drugiej odbijają naszym przeciwnikiem w powietrzu. Są także łatwe do odbicia, przez co można łatwo "odwdzięczyć" się naszemu oponentowi. Drugim atakiem jest ognisty bieg. Firen staje w płomieniach i zostawia za sobą smugę ognia. W tym czasie odbija on większość kulek, a bieg (bez szkody dla nas) przerwać mogą wtedy: Phoenix oraz Dragon Punch, Strzała energetyczna, Tarcza, Sonata Śmierci. Umiejętne pokierowanie postacią pozwala także na rozszerzenie ilości tych ataków, jednak jest to już kwestia ćwiczeń. Ponadto, Firen w czasie biegu podatny jest na ataki od tyłu. Kolejną umiejętnością jest ognisty podmuch, który pozwala nam np. na zablokowanie dasha. Wykorzystać go można także w kilku combosach: pierwszym może być doprowadzenie przeciwnika do stanu kiwania, wykonanie podmuchu, wrzucenie wroga w płomień, a na koniec wykorzystanie runbuga i wykonanie dasha w stronę lecącego przeciwnika. Drugim combosem jest rzucenie przeciwnika piłką baseball'ową i zaatakowanie podmuchem. W ten sposób obrażenia naprzemiennie zadaje piłka oraz płomień. Tutaj jednak należy uważać, gdyż w wielu przypadkach okazuje się to być DoP'em. Ostatnią umiejętnością jest oczywiście wybuch, który pozwala na dobicie przeciwnika, gdy posiada małą ilość HP.

Ocena: 4,5
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
PlackozordxRecoome
Firen vs Firen to jakaś totalna lipa. Spam kulkami, spam bieganiem, spam wszystkim. Walki są nudne i trwają zdecydowanie za długo. Wspominałem już o spamie? 2/5
 
Shade
Tak jak przy wcześniejszych postaciach rozpisywalem się na pół strony tak teraz jakoś nie mam weny.
Co tu dużo mówić... Firenowi jako postaci dałbym 4/5, ale jak napisał nasz pan P walki z nim zazwyczaj sprowadzają się do spamu wszystkimi mocami i wygrana w pojedynku Firen vs Firen jak obaj gracze nie ogarniają za bardzo go zależy głównie od szczęścia i walki nie są takie ciekawe.

Postać: 4
Walki: 2
czyli 3/5
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Broda
Ja po prostu lubię tą postać podobają mi się w niej comba i walka wręcz
6/5 :D
Koledzy ale zauważcie że my tu opisujemy firena a nie walki firen vs firen ;)
"Graj tak żeby wygrać..." - Koczko 2015
 
Son Koczko
Ta postać to gówno 0/5
Argggh motherfuckers!
 
Verleo
Ja chciałbym tylko ustosunkować się do wypowiedzi Clicketa. Dokładniej do ognistego biegu. Jest on de facto przydatny tylko na krótki dystans, (choć i wtedy doświadczony gracz może przerwać ten skill :D ) bo przy długim biegu można go przerwać na wiele więcej sposobów niż to opisał Clicket. Przy dobrym wyczuciu czasu wystarczy przykładowo zwykłe uderzenie większością, o ile nie wszystkimi, postaciami. Szczególnie łatwe jest to Johnem, Davisem czy Deepem. Nie ustosunkuję się do walki Firen vs Firen, bo raczej poza MoCem takie walki mają miejsce bardzo rzadko, o ile w ogóle. Z resztą wypowiedzi Clicketa raczej się zgadzam, a za mało użyteczny ognisty bieg odbieram pół punktu.

Ocena: 4
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Shade
Mało użyteczny ognisty bieg? To ja nie wiem z kim Ty grałeś xD
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Verleo
Spróbuj pobiec trochę dłużej i albo dostaniesz szlaga w ryj, albo kulkę w plecy, albo cokolwiek innego. xD Graj przeciw komuś bardziej doświadczonemu a dostaniesz combo na ryj po 3 krokach. xD
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
KINGAdijanko
Firen to chłopak.
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Fear
Firen, postać której nie ogarniam, nie umiem wykonać połowy combosów ( m.in pierwszego opisanego przez Zakubę, ponieważ zanim zdążę wykonać podmuch, to przeciwnik już wstanie i mnie bije :< ), nie umiem się nim bić i jedyną taktyką to ciągłe używanie wybuchu.

Firen to ofensywna postać, która nie zadaje wielu obrażeń, ale jak dokładniej spojrzysz, to jednak zadaje ich bardzo dużo, wybuch pozwala zabrać wrogowi tyle hp, że zanim spojrzysz straci już połowę, a ty tylko 1/5 z tego.

Firen ma wiele użytecznych skilli do combosów, ale niestety nie każdy umie je zrobić :<
Drugie
miejsce wEasy Cup'ie #13
__________________________________________
Drugie miejsce turnieju Easy Cup 2vs2.
Razem z Shiftem

_________________________________________

Statuetka w kategorii "Najbardziej lubiany gracz" i kategorii Najlepszy avatar
 
Fear
dałbym 2 na 10, ale nie umiem skracać i wyszło 3/5
Drugie
miejsce wEasy Cup'ie #13
__________________________________________
Drugie miejsce turnieju Easy Cup 2vs2.
Razem z Shiftem

_________________________________________

Statuetka w kategorii "Najbardziej lubiany gracz" i kategorii Najlepszy avatar
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018