Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: 4 Fun combat games
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Little Fighter 2 » Wyzwania
 Drukuj temat
4 Fun combat games
As098
Siema wszystkim jak wiecie wróciłem na scenę i wpadłem na pomysł nowego systemu rozgrywek a mianowicie 4 fun combat games polega to na mianowicie walkach 4 fun w różnych trybach gr do wyboru oto one:
1. Tryb standardowy, czyli 5 walk zasady LF PC

2 Tryb eliminacji
Każdy z gracy wybiera 3 postacie jakimi gra np. Davis, Woody, Dennis, jeśli przegra się jakąś postacią nie można jej użyć ponownie, walka do 3 wygranych.

3 Tryb master of charakters.
Walczymy tymi samymi postaciami gracze wybierają 5 postaci którymi chcą grać wśród nich jest ulubiona postać każdego z graczy np. ktoś gra turnieje Dennisem a drugi Davisem więc te postacie będą dostępne.

4 Tryb strzelca:
Dostępne są też postacie Henry i Rudolf
Henry 1x sonata
Rudolf 1x znikanie i 1x klony

5 Walki postaci drugoplanowych
Walki postaciami Justin, Jack, Mark, Soccerer, Jan, Monk, Hunter [bez Knighta].

To tyle przy zamieszczeniu wyniku należy dodać tryb gry w jakim się grało, jak kto chce może też wstawiać repki.
No to kto zagra :D
 
Verleo
Co Wy macie do tego Knighta? :/ xD
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
As098
To proste Knight ma pancerz trzeba go uderzyć 3 razy aby zadać mu jakieś obrażenia. Niemal wszystkie dasze przyjmuje na zbroje. Grając Knihtem wystarczy wziąć pałkę lub kosę a wtedy jest się bardzo trudnym do pokonania [ kiedy Knight weźmie jeden z tych przedmiotów szybko wyprowadza ciosy ].
Edit: nikt nie rzuci mi wyzwania ?
 
Verleo
Ale w momencie kiedy knight weźmie pałkę lub kosę to drugi knight przecież także może wziąć, szanse równe. xD (bo taką sytuację miałem na myśli, źle doczytałem i dopiero teraz zauważyłem, że w punkcie piątym nie jest narzucona walka tych samych postaci. xD )
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
As098
Tryb gry Master of Charakters
postać Firen
As098 5:0 SirApczu
 
Alladyn
Dobry mecz ale momentami chyba w 3 partiach As ugrał na mniej niż 1/5 życia. To się nazywa zimna krew :D
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018