Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Breakdowny Pudziana - o co biega? - Ankieta
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » OFF Topic
 Drukuj temat
Breakdowny Pudziana - o co biega? - Ankieta
Indiger
Siema, dzisiaj podczas rozmowy z Pudzianem wpadłem na fajny pomysł. Otóż Pudzian jest na tyle doświadczonym graczem, że mógłby oceniać walki innych graczy w postaci Breakdownów jak to wyglądało za czasów bytności yBanana.
Po każdej fazie turnieju odbywałoby się głosowanie, który pojedynek ma zostać oceniony. Zwiększyło by to aktywność związaną z udostępnianiem repków, ponieważ każdy chciałby żeby to jego walka była przeanalizowana.
Na stronie głównej została wystosowana ankieta, która powisi 2-3 dni. To od was zależy czy reaktywujemy tą serię. Muszą być spełnione 2 warunki:

1. Wraz z wynikiem walki udostępniane byłby replaye, które brałyby udział w głosowaniu ( wiadomo przy wyniku 5-0 gdzie mecz jest jednostronny można by odpuścić sobie)
2. Wasz feedback, czyli głosowanie, polecanie replayów

Mam nadzieję że pomysł wypali, dzięki czemu każdy może się czegoś nauczyć a przy okazji zobaczy jak wygląda jego styl z perspektywy 3 osoby.

Piszcie co sądzicie o tym pomyśle
 
Verleo
Pomysł bardzo fajny. Popieram. Co tu więcej mówić? xD Myślę, że warunki które Przedstawiłeś byłyby też racjonalne, żeby Pudzian nie musiał ględzić czegoś w stylu 'oo, a tu Verleo, po raz kolejny dostaje po dupie i przegrywa 5-0' xD
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Son Koczko
Ja też mogę spróbować jakbyście chcieli.
Argggh motherfuckers!
 
As098
Dajcie też breakdowny postaci takie jak woody dennis freeze
 
Shade
Popieram, breakdowny postaci są dużo bardziej przydatne i ciekawsze :P
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Son Koczko
Żeby któryś się znał tak na postaciach jak ybnn.
Argggh motherfuckers!
 
Shade
A Ty się nie znasz? Poza tym Fiol został mistrzem postaci, prawda? To on mógłby robić breakdowny postaci ;p
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Son Koczko
Ybnn znacznie lepiej się zna, np, że jak trzyma cie davis i próbuje na tobie zrobić shrafe i jak się pójdzie do przodu to nic ci się nie dzieje, to on tym np w ogóle nie wiedziałem.
Argggh motherfuckers!
 
Pudzian
Nie dysponuję raczej taką wiedzą jak yBnn, ale żeby zrobić coś dla sceny, to postaram się taki breakdown nakręcić :)
Aktualnie pracuję nad breakdownem Freeze'a, mimo że pierwotnym zamysłem było robienie breakdownu walk, a nie postaci.

Większość materiałów już mam. Dzisiaj pewnie już nie dam rady, ale w przyszłym tygodniu postaram się go wrzucić. Zobaczymy jaka będzie Wasza reakcja. Jeśli stwierdzicie, że moja praca poszła na marne i że niczego się nie dowiedzieliście, to projekt porzucę.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018