Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: DB, DBZ, DBGT i DBK
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » OFF Topic
 Drukuj temat
DB, DBZ, DBGT i DBK
KINGAdijanko
witam szanownych kolegów! :) ostatnio wróciłem do Dragon Balla po kilku latach(dokładniej w środę wróciłem do tego anime). tutaj by było zwykłe pierdolenie, ale go nie będzie xD. są cztery serie, a dokładniej: Dragon Ball, Dragon Ball Z, Dragon Ball GT, no i Dragon Ball Kai który został wyprodukowany na dwudziestolecie tego niesamowitego anime. jakby nie patrzeć to te anime jest prawie dwukrotnie starsze ode mnie xD(bo ja mam 13 lat a DB 25 ;-;). może przejdę do ocenienia...
Dragon Ball - 10/10;
Dragon Ball Z - 10/10;
Dragon Ball GT - 10/10;
Dragon Ball Kai - 9/10
a wy co sądzicie o tym anime? myślę, że każdy kto to oglądał, napisze coś nt. DB...

@EDIT BY MOJA MAMA, JP 10% BO NA WIĘCEJ NIE POZWALA: tutaj będzie spoiler, więc Uirro, który chyba nie oglądał wcześniej tego anime, może być na mnie wkurzony, za spoilerowanie ;-;.
koniec był dla mnie dosyć dziwny. Songoku(chyba tak to się pisało) wsiada na Shen Longa, a Smocze Kule w niego wnikają. po chwili Son i Shen odlatują. po jakimś czasie ostatnia Kula wnika w Goku, po czym staje się niewidzialny, jakoby On i smok stanowili od tej chwili jedność. Goku oczywiście pojawił się potem kilka razy, ale nie odrywał znaczącej roli.
żegnam
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
x1 x1
 
HUBI898
Po 18 latach wychodzi nowa seria Dragon Ball Super premiera jest w lipcu w Japoni a w Polsce to nwm kiedy!!!!!!
 
Kuba4ful aka Senpai
Ale jeszcze nie koniec, powstają kinówki gdzie nad scenariuszem pracował twórca mangi Akira Toriyama. Nazywają się Battle of Gods i Ożywienie Friezy (nie pamiętam oryginalnej nazwy xD)
 
Indiger
Dragon Ball GT to filer, oznacza to że jest to tylko alternatywny ciąg dalszy DBZ i nie musi się to z niczym pokrywać. Wiele wątków z DB GT jest nielogicznych i nie ma pokrycia z oryginałem stworzonym przez pana Akirę Toriyamę.
Co do nowej serii, nie popadał bym zbyt szybko w zachwyt, patrząc po poziomie ostatnich kinówek możemy również zauważyć odstępstwa od oryginału.
 
Kuba4ful aka Senpai
Podajcie swoje ulubione postacie bo jak nie to nic nie zrobię xD.
Ja to podzieliłem tak:
Saiyan Saga: Gohan
Namek Saga: Vegeta, jak powstało Team Three Star (pozdro dla kumatych :D) byłem rozdarty pomiędzy Gohanem a Vegetą.
Android/Cell Saga: Podczas androidów była to przyprawa do zup, przez chwilę był to Piccolo (fuzja z Kamim), ale dalej po obejrzeniu troszku odcinków parodii byli to Trunks i Gohan w tym samym czasie xD.
Buu Saga: Nie obejrzałem do końca więc mogę zmienić zdanie ale narazie jest to Gohan.
GT Saga: W ogóle nie oglądałem więc się nie wypowiem.
Saga Jazdy Samochodami xDDDDDDDDDDDD: Dla jaj to podałem bo to mój ulubiony filler xDDDDDDDDD. W tym fillerze był to Piccolo xD.
@Chwalenie się - Dzisiaj o 13 przyszło do mnie DB Xenoverse na xxx 369 :D.
@Offtopic - Koniec kary na kompa minął mi dzisiaj rano :D.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018