Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Drodzy Admini
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » OFF Topic
 Drukuj temat
Drodzy Admini
DanielS
Drodzy Admini, powiem tak, jestem na tej scenie dopiero od stycznia grałem w lf2 wcześniej już ponad 6 lat będzie tyle że grałem offline z Shiftem się znam całe życie od małego razem się wychowaliśmy i razem napier****my w lfa było zajebiscie Shift gral juz ponad pol roku online , pomyslalem ze ja też spróbuje ale nie miałem sprawnego kompa i dalej go nie mam , dlatego nie chciałem grać online ale Shift, nie bede pisał Shift Tylko to jest Marcin a ja Jestem Daniel dla jasności , Marcin Zaproponował że moge u niego grać hmm no to czego nie jakiś turniej mogę pyknąć no to założyłem sobie konto i zaczełem grać było fajnie 1 moj turniej to Trololo przegralem go 2 to Easy Cup , ja osobiscie uważam że jestem lepszy niż np Koczko, Fioletix czy kto inny << to przyklad , jestem lepszy na normalnym tempie, tak myślę.
Doszedłem jedynie do wniosku takiego że nie mogą grać na jednym komputerze dwie osoby bo wlasnie takie coś się dzieje jestem caly czas oczerniany i znieslawiany straszony przez Analsa Feara , ze dostane bana od admina , pisze do adminow wiec z prosba o pomoc w rozwiklaniu tego , Admin Clicket niestety nic nie może poradzić, Indigier napisal do Feara ze jest pewny ze ja to Marcin.
co do reszty adminow nie dostalem ani jednej wiadomosci co do tego czy dostaje tego bana czy nie Admini się nie spiesza ale mysle ze jakbym mial dostać bana to juz dawno by to zrobilii i w czym problem ? dlatego pisze do was zebyscie uspokoili resztę graczy zeby tak nie pisali nie ich problem nie ich sprawa a więć Admini Zajmijcie się tym Problemem PRoszę was o to jak nie chce wam się myslec co zrobic w tej sytuacji jak to rozwiklac od razu dajcie nam bana i bedzie po Klopocie.

Z Poważaniem Daniel (Bombastic).
x2 x2
 
Ananasik
Nie wierzcie mu, błagam ;_;
Oskar 2014 - Najlepsze Opowiadanie
 
Shade
Popłakałem się [*]

Tak na marginesie to piszesz, że jesteś lepszy od Koczka i Fioletixa, a wcześniej piszesz, że przegrałeś w Trololo Cup getlost
Piszesz, że jesteś oczerniany... Oczerniany czym? Tym, że jesteś Shiftem wg nas? Czyli Shift to obraza? ;]
x1 x1
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Fear
Lepszy od Koczka i Fiola mówisz? ;-;
Drugie
miejsce wEasy Cup'ie #13
__________________________________________
Drugie miejsce turnieju Easy Cup 2vs2.
Razem z Shiftem

_________________________________________

Statuetka w kategorii "Najbardziej lubiany gracz" i kategorii Najlepszy avatar
 
Son Koczko
Dostał wpierdol do 0 ode mnie i twierdzi, że jest lepszy od Fiola i mnie.
Argggh motherfuckers!
 
DanielS
haha :D normalnie :]
 
Fear
Co "normalnie"? ;-;
Drugie
miejsce wEasy Cup'ie #13
__________________________________________
Drugie miejsce turnieju Easy Cup 2vs2.
Razem z Shiftem

_________________________________________

Statuetka w kategorii "Najbardziej lubiany gracz" i kategorii Najlepszy avatar
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018