Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: KOLESIOSTWO
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Sugestie
 Drukuj temat
KOLESIOSTWO
Ananasik
W sumie Pudzian ma tą samą władze :P Podziwiam jego opanowanie :O
Oskar 2014 - Najlepsze Opowiadanie
 
Gri
OK JUŻ CHYBA WIEM O CO CHODZI.


Nieźle się tu dzieje, emocje! ;d

Trzymajcie się admini, dacie radę! ;P I przyzwyczajajcie się, że po rękach nikt nie całuje nigdy. Ale później po latach fajnie sobie powspominać, że coś się włożyło w rozwój sceny, także mimo wszystko warto! :)

NIEZŁY POST PUDZIAN!

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Com
Ta kłótnia jest nudna. To może dorzucę coś czego pewnie nikt nie wie.

Sprawiedliwość walsa w konkursie na admina.

Z tego co wiem, to sam kazał zacząć kłótnię (Tą w której było 100 komentarzy) hubiemu, a potem go za to wyrzucił.

Zakubie obiecał posadę redaktora w zamian za to, żee wyrzuci go z konkursu.

Fear natomiast miał się nie odzywać przez 3 dni do koczka, żeby przejść dalej.

Dorzucę jeszcze to co słyszałem. (Nie mam na to potwierdzenia, więc nie wiem) Blq o wszystkim podobno wiedział.

Lf2.pl kolesiarstwo?
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Gri
xD hahah Wals to było dobre.

Grzany, nie czytałem o tym konkursie na admina, ale czy te zadania nie są delikatnie podejrzane? xD

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Ananasik
Ja pierdole, zatrzymajcie swoje teorie dla siebie, bo OPC nie bd
Oskar 2014 - Najlepsze Opowiadanie
 
Com
Ale to nie moja teoria. To potwierdzone.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Shade
@Ananas, i tak nie będzie, bo jest za mało graczy, a w OPC zazwyczaj brało udział około 30 osób, więc nie byłoby takich emocji jak normalnie i byłby to raczej niewypał ;/
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Ananasik
Ale można by spróbować, 27 i 29 jak namówimy Matiego i Karola to dobra liczba xD. A po za tym propo adminów tylko wymagamy a nic nie doceniamy - admimi lfpc serio są mocno spoko, dużo robią i wgle
Edytowane przez Ananasik dnia 31-01-2015 17:38:13
Oskar 2014 - Najlepsze Opowiadanie
 
Son Koczko
LF2.PL KOLESIARSTWO!!!
Argggh motherfuckers!
 
Walsemore
Pragnę wyrazić oficjalne stanowisko administracji LF2 PC odnośnie OPC:
OPC nie będzie, gdyż administracja na godzi się na poziom nienawiści do niej skierowanej.
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
Ananasik
A ja się im nie dziwie. Ludzie, przestańcie. Pomyślcie co WY zrobilibyście na ich miejscu - pewnie całkowicie nic. Zakończcie tą paranoje póki jest szansa na dalsze fajne życie na lfpc. Poprzepraszajcie się nawzajem i wgle. Ja nie chce cierpieć przez te kilka osób
Oskar 2014 - Najlepsze Opowiadanie
 
Danken
Co wy tu odwalacie xD

Gri dobrze mówi, #potwierdzone_info

Dark i Kamiloslav: Was już do reszty Budda opuścił? Pomijając to, że temat jest podany niepoważnie, bez żadnego wyjścia B.

Już nie mówię że Koczko miałby coś wymyślić ale Adrian, ile Ty masz lat? :X
Jeden z drugim powinni dostać osta za spam z caps lockiem - bo, dokładnie tak, jak mówisz Dark, trzeba mieć to podejście jak do człowieka, nie jak do "świętej krowy". A wy tu odwalacie kamieniowanie.
I jeszcze, skoro nie zamierzasz wchodzić w polemikę, to skończ temat i zaakceptuj fakt że decyzja zapadła. I siedź cicho.

...a jak zamierzasz rozmawiać o sprawie (co brzmi jak bardziej rozsądne wyjście), to wejdź w polemikę, bo żal patrzeć na te wasze wrzaski.

Co innego zajęcia moderatora, a co innego temat dyskusji (gdyby tu miała miejsce dyskusja ;x)
A reszta młodzików, też ciśniecie bekę nie wiem z czego, a potem płaczecie że nie będzie OPC. Dzieci z tego nie będzie;x

Za dobrze się wam zrobiło chyba. Chcecie flejmu? Dawno nie mieliście napinki z IH?

A Ty Wals też chyba po pysiu dawno nie dostałeś. Faktycznie, męki i katusze przeżywacie, bo trzeba napisać newsa. Pudzian to dobrze opisał, że jest ciężko, ale ogarnij, XerXesie ^^

bleeeh...
"Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich.
Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie."


Friedrich Nietzsche
 
Shift
Ludzie OPC jest raz w roku chcecie jakiś nie wypał 15 osób max ?
i czekać znów rok na OPC. Lepiej pomyśleć 2 razy bo potem będzie płacz.
 
Ananasik
@Danken Właśnie :( Dogadajcie się jakoś i niech wszystko wraca do normy, a to oznacza OPC :D
@Shift Naliczyłem 25+ osób
Oskar 2014 - Najlepsze Opowiadanie
 
Son Koczko
LF2.PL KOLESIARSTWO!!!
Argggh motherfuckers!
 
Ananasik
Ja pierdole, Koczko, nie psuj wszystkiego, błagam cie no, mnie to bawiło z początku, ale jak widze skutki to to się robi bardziej straszne niż śmieszne
Oskar 2014 - Najlepsze Opowiadanie
 
Shift
Scena już nie ta sama co kiedyś z każdym rokiem co raz gorzej
 
Son Koczko
LF2.PL KOLESIARSTWO!!! Last!!
Argggh motherfuckers!
 
Walsemore
Koczko dostaje osta za spam. Jednak okazało się, że mam możliwość wlepiania ostów :)
A ja nie lubię dostawać po gębie :<
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
Zakuba
Wals może możesz wlepiać osty, ale bana to już raczej nie dasz :/


Grzany napisał:
Zakubie obiecał posadę redaktora w zamian za to, żee wyrzuci go z konkursu.

Coś Ci się pomyliło, Grzaniec :(
Wals wcale nie wyrzucił mnie z konkursu. To info to fake, a napisał tak, gdyż chciał żebym rozpętał kolejną gównoburzę pod newsem, ale pokierowałem się "swoim" rozsądkiem i jego niecny plan nie wypalił. Ot, po prostu.
Więc następnym razem nie gadaj głupstw i nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcie, bo tak to się tylko kompromitujesz. :(
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018