Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: ćwierćfinały
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Archiwum turniejów » Easy Cup #11
 Drukuj temat
ćwierćfinały
Hubi
wyniki
 
Ananasik
Jak nie ma nawet jeszcze par rozlosowanych :D
Oskar 2014 - Najlepsze Opowiadanie
 
Ananasik
Ja 0:5 Shift
Jak dla mnie to on wykracza ponad EC
Oskar 2014 - Najlepsze Opowiadanie
 
Shift
Shift 5-0 Ananasik
 
Perun
Wygrałem z Fearem 3:2 :)
Wynik wynosił już 2:2, miałem około dziesięciokrotną przewagę w liczbie HP, robiłem tornado, które zabiłoby Feara, a on wtedy zapauzował grę. Kiedy wrócił gra nie dała się odpauzować. Mam nawet ScreenShota. Według mnie ten punkt powinien zostać przyznany mi, ale Fear przyznał mi go, jak sam określił, poprzez walkower, po czym wyrzucił z klanu :(
 
Fear
Fear 2-3 Perun (?)

Musiałem wyjść na dwór, ( kazał mi ojciec ) a ten wyłączył grę i kłóci się o 3-2 bo "wygrywał", do tego mnie wyzywa od cip i słabych xD
Drugie
miejsce wEasy Cup'ie #13
__________________________________________
Drugie miejsce turnieju Easy Cup 2vs2.
Razem z Shiftem

_________________________________________

Statuetka w kategorii "Najbardziej lubiany gracz" i kategorii Najlepszy avatar
 
Fear
Hmm...może to nie było 1/4, ale i tak wątpie, żeby tornado mnie zabiło ( Pub potwierdizł ), niech się jebie z tym swoim 3-2.
Drugie
miejsce wEasy Cup'ie #13
__________________________________________
Drugie miejsce turnieju Easy Cup 2vs2.
Razem z Shiftem

_________________________________________

Statuetka w kategorii "Najbardziej lubiany gracz" i kategorii Najlepszy avatar
 
Com
Grzany 3-2 Pub (Piękne były te walki, ale byłeś zbyt pewny siebie)
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Shade
Pub 2:3 Grzany
1. Jak to jest możliwe, że zagrałem z nim do tej walki 9 meczy i 8 z nich wygrałem, a tym razem on wygrał?!
2. Uwielbiam te nasze walki 5minutowe...
3. Uwielbiam to pp Grzanego czekającego aż ja go zaatakuje :/
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Perun
Nie wyłączyłem gry, to po pierwsze :) po drugie, miałem blisko dziesięciokrotną przewagę w HP :) po trzecie, Hubi jasno ocenił, że skoro zatrzymałeś grę w połowie wykonywania ciosu wygrywam poprzez walkower :)
Później chciałeś jeszcze ze mną grać, przegrałeś 3:1 :) także to chyba jasno pokazuje, kto jest lepszy :)
 
Son Koczko
Jak cie wywalił z klanu to możesz dojść do mojego.
Argggh motherfuckers!
 
Pudzian
Och och, cóż za emocje w tym EC :) Większe niż w normalnych turniejach.

Propsy dla Shifta za skilla. Wygrać w ćwierćfinale 5-0 to niezłe osiągnięcie. Przewaga psychologiczna na półfinał jest już zbudowana :P

Co do dziesięciokrotnej przewagi hp Peruna- śmiem wątpić aż w taką różnicę, ponieważ nawet gdyby miał full hp(500), to Fear musiałby mieć 50. A tyle można zbić zwykłym dashem, który zabiera 70.
Czy Perun wyłączył grę? Nie wiem jak było naprawdę, ale stawiając się na miejscu gracza, który prowadzi w ostatniej walce dość znaczącą ilością hp, nie wyłączałbym gry, a dokończyłbym walkę chcąc zachować repka :) Natomiast to, że Fear włączył pauzę, jest to trochę podejrzane. I Fear bardzo brzydko się zwraca do byłego kolegi klanowego tylko dlatego, że ten go pokonał. Do tego wyrzucenie z klanu. Dziwne zachowanie. Panowie, proszę o więcej kultury, naprawdę nie chcę rzucać ostami, bo nie na tym rzecz polega. Trochę zdrowej rywalizacji!

@Pubinio
Wiedz, że niektórzy gracze nie pokazują wszystkiego jeśli nie grają na punkty ;) Widocznie tak zrobił Grzany i jak widać- wyszło mu to na dobre.
A robić tak można z wielu powodów. Aby nie pokazywać przeciwnikowi wszystkiego co się umie. Aby potestować sobie różne strategie, sprawdzić jak przeciwnik zachowuje się w określonych sytuacjach. Lub po prostu sprawić aby przecinik poczuł się pewny siebie i myślał że jest dużo lepszy, przez co może zlekceważyć przeciwnika na swoją zgubę.

Walki 5 minutowe świadczą nie tylko o pasywnej grze Grzanego, ale też o Twojej :P Bo gdybyś przejął inicjatywę i atakował, to zniszczyłbyś go w minutę, ewentualnie on Cb.
I bawi mnie wygarnianie przeciwnikowi rzeczy jeśli się przegra. Gra pasywna jest pojęciem względnym. Zakazane jest uciekanie przed walką, kiedy np nie ma się many lub ma się mało hp. Natomiast czyhanie na błąd przeciwnika nie jest zakazane. Taki styl gry. A odmienne style są wszędzie, dajmy na to taki tenis stołowy. Nie wszyscy muszą atakować jak źli, tłuc o stół ile wlezie. Są gracze ofensywni, jak i defensywni.
Ale nie widziałem repków, więc nie wiem jak naprawdę grał Grzany :)


Czekamy na ostatniÄ… walkÄ™ ;)

Mimo, że Ananasik krzyczy, że Shift jest ponad EC, to ja wcale nie jestem pewien jego zwycięstwa. Kilka dni temu w turnieju organizowanym przez Lexena, obaj wymienieni gracze spotkali się i Shift uległ Lexenowi 3-2. Także wszystko jest możliwe. Ciekaw jestem rozwoju wydarzeń.
 
Ananasik
Nie chodzi mi o to że Shift wygra (chociaż tak uważam) tylko to jest pochwała dla jego skilla :P
Oskar 2014 - Najlepsze Opowiadanie
 
Kolgrim
Oddaje w/o, bo jutro wyjeżdżam. Dzięki za gre.
 
Ananasik
W jeden dzień wszystko :D
Oskar 2014 - Najlepsze Opowiadanie
 
Shade
@Pudzian, tyle, że z Grzanym grałem wielokrotnie na punkty (kilka razy do cw i raz OPPL) i za każdym razem wygrywałem ja.
No cóż, nie zauważyłem aby Grzany grał jakoś inaczej niż zazwyczaj i w stylu gry, i nie pokazał jakiejś odmienności poza tym, że grał MOCNO pasywnie i czekał aż to ja wykonań ruch, ale na moje oko poza tym graliśmy jak zwykle - 4x Deep vs Deep i 1x Firen vs Freeze.
No nwm, może przyczyniło się to, że (nie napiszę w jaki sposócool Grzany przez ostatnie 2 dni nadstrajał moja psyche i po 2 przegranych zacząłem skakać na niego bez opamiętania :P
Hehe, Grzany twierdzi, że to były piękne walki, ale jak dla mnie walki, które trwają około 5 minut mocno mnie denerwują xD
No nic, życzę Ci toście, abyś wygrał to EC to wyjdzie, że ledwo przegrałem ze zwycięzcą :D
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Com
Nie. Przegrałeś nie przez to, że cię obrażałem na GG, ale przez to że jestem lepszy. ^^
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018