Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Mapa CW
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Sugestie
 Drukuj temat
Mapa CW
Shade
Cześć! Przyszedł mi do głowy pewien pomysł, a mianowicie Mapa Clan Wars.
Mam na myśli, żeby powstał taki jakby obraz, na którym każdy klan miałby swoje tereny, które mogą zostać podbite (poza stolicą klanu, której nie dałoby się zdobyć) w klanówkach.
Byłaby aktualizowana co jakiś czas. Klan, który posiadałby najrozleglejsze tereny w danym miesiącu dostawałby nagrodę w wysokości np. 10pkt. do rankingu klanów

CoÅ› w tym stylu:
i519.photobucket.com/albums/u354/Hillard_05/WOT-TES-2.jpg

I sobie pewnie myślicie: po co?
Po to, żeby cw miało jakiś cel i ta mapa mogłaby spowodować, że cw byłyby chętniej i częściej rozgrywane.
Wszystkiego oczywiście nie rozplanowałem, ale jakbyście mi powiedzieli co na ten temat sądzicie i jeśli przyjmiecie to z aprobatą to zabiorę się za to.
Napiszcie co o tym pomyśle sądzicie ;)
Edytowane przez Shade dnia 30-12-2014 23:44:42
x4
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Ananasik
Jestem jak najbardziej za! ;D Tereny BF to Rosja? :D
Oskar 2014 - Najlepsze Opowiadanie
 
Com
Pomysł wyjebany w chuj. A jak się nie zgodzicie to Stachu wyszkoli was w jeden księżyc. :<
Jestem za, ale nie pasuje mi ilość punktów do rankingu. Nawet za 1 miejsce w MoC są 3 punkty, więc 70 miesięcznie to trochę za dużo. Natomiast gdyby dostawało się 5 pkt. to nawet dobry pomysł jeśli tylko komuś chce się to aktualizować.

AF bierze Czechy, i chuj.
Edytowane przez Com dnia 31-12-2014 13:42:05
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Shade
Podałem 70 pkt. jako przykład, faktycznie, trochę przesadziłem :D ale tak z 10 na miesiąc dla klanu mającego najrozleglejsze tereny byłoby chyba uczciwe.

Chciałbym poznać też opinie innych, śmiało, piszcie!
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Dark SoR
Dobra rozkmina w chuj propsuje !
 
Fear
Jestem za! BF jest największe B|
Drugie
miejsce wEasy Cup'ie #13
__________________________________________
Drugie miejsce turnieju Easy Cup 2vs2.
Razem z Shiftem

_________________________________________

Statuetka w kategorii "Najbardziej lubiany gracz" i kategorii Najlepszy avatar
 
Shift
Jestem za walka o Teren,będzie motywacja do CW :)
 
Hubi
I po 2 dniach na mapie zostałyby tereny IH, BB i AF. Tyle wygrać xD
x1
 
Zakuba
Zgadzam się z Hubim. Pomysł ciekawy, ale yBnn na pewno będzie chciał pokazać, jakim to on jest zajebistym imperatorem jest :P
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Ananasik
A może jakieś sojusze dodatkowo?
Oskar 2014 - Najlepsze Opowiadanie
 
Kuba4ful aka Senpai
Zrobimy nowe NATO xD
Pomysł ciekawy, #BF# na Rosję!
 
Ananasik
Wiedziałem że to będzie miało wzięcie, ale nie spodziewałem się że aż takie :O
Oskar 2014 - Najlepsze Opowiadanie
 
Shade
To coś z tego będzie? Bleeq, Pudzianie co myślicie na ten temat?
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Gad
Ja zabieram się za mapkę we flashowym stylu, gdzie tylko będzie się podstawiać danę w pliku XML, może Wam się przydać
 
Dark SoR
Dobra robić mape nie pierdolić :)
 
Zakuba
Klan, który posiadałby najrozleglejsze tereny w danym miesiącu dostawałby nagrodę w wysokości np. 10pkt. do rankingu klanów

A potem by się resetowało. Coś w rodzaju ligi albo sesji :P
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
As098
Pomysł fajny, trochę pomyślałem i opracowałem sposób jakby mogło to wyglądać.
- Każdy klan musi mieć na początku tyle samo rejonów i każdy z nich miałby te samą wartość. Każdy klan miałby jeden rejon oznaczony np. gwiazdką którego nie można zdobyć.
- Podczas pojedynku klanowego zarówno klan wyzywający jak i broniący się stawia rejon. Np. jeśli klan LT rzuci wyzwanie BB i przegra traci jeden ze swoich rejonów.
- Żeby nie było nadmiernego zamieszania turnieje walk klanowych Cv mogą być ogłaszane w newsie walki mogą trwać np. miesiąc
- Nie wiem czy to potrzebne ,, każdy klan może rzucić wyzwanie 2 klanom w tygodniu''
- Odmowa przyjęcia wyzwania oznacza automatyczną utratę rejonu.
- Klan który ma najwięcej rejonów zdobywa 10 - 30 punktów do rankingu klanów.
- Przy kolejnym turnieju walk cv wszystko wracało by do stanu początkowego.
- Przy turnieju trzeba założyć odpowiedni temat oraz opisać jakie klany walczą ze sobą np. BF vs AF i umieścić wyniki ich walk najlepiej w jednym poście aby nie było zbytniego bałaganu.
- Po odbyciu walki klanowej należało by zaktualizować mapę.
Systemy rozgrywek:
Każdy klan wyznacza po 3 najlepszych graczy ze swojego klanu rozgrywamy 5 walk a wygrywa strona mająca więcej małych punktów. Np.
AF vs BB
Koczko, Grzany, Lexen vs Skiba, Shift, Ananasik. Każdy gra z każdym 5 walk, każdy mały punkt się liczy w przypadku remisu każdy z klanów wyznacza swojego najlepszego gracza.
Np. Koczko vs Skiba i rozgrywajÄ… 5 walk.
Według mnie po trzech graczy z każdego z klanu będzie najbardziej sprawiedliwie. Przy jednym graczu wygra AF a przy dwóch IH. A nie każdy klan ma 4 graczy. Więc po trzech będzie najbardziej sprawiedliwie.
Posłużyłem się przykładami aby nie było nieścisłości w mojej wypowiedzi. Teraz czekam na wasze komentarze co o tym myślicie:D
x2
 
Fear
Nie powinno być "Klan który odrzuci wyzwanie traci automatycznie rejon", bo BB i AF by wszystko przejęły :c
Drugie
miejsce wEasy Cup'ie #13
__________________________________________
Drugie miejsce turnieju Easy Cup 2vs2.
Razem z Shiftem

_________________________________________

Statuetka w kategorii "Najbardziej lubiany gracz" i kategorii Najlepszy avatar
 
Pudzian
@As, Nie każdy klan ma czterech graczy i nie każdy klan ma trzech graczy :P IH ma obecnie dwóch. Co w takim przypadku? Może wprowadzić jakieś sojusze i na czas walki z innym klanem możnaby poprosić o pomoc klan, który posiada tereny przyległe?
Oczywiście wiąże się do z tym, że każdy do sojuszu będzie chciał wciąć gracza jak najlepszego, a to będzie wpływało mocno na kombinowanie.
Jest to tylko luźna propozycja.
 
Dark SoR
Ja i Blq już pracujemy nad projektem MAPY CW oraz elegancką porządną ligą tak że czekać ! :)
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018