Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Wojna
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Artykuły » Opowiadania
 Drukuj temat
Wojna
Fear
Twórczość Walsemora i Ananasika zainspirowała mnie do stworzenia własnej serii, ale obserwując ich styl pisania, ciężko będzie mi chociażby napisać opowiadanie w połowie dobre takie jak ich.

Rozdział I - Napaść


- To co zwykle - powiedział Deep do kelnera baru "Red"
- Już się robi - odkrzyknął

Deep, czekając na piwo z chipsami rozkoszował się dźwiękiem szybkiej muzyki dochodzącej z radia położonego w rogu baru.

Muzyka ta wypełniała całe pomieszczenie, przyprawiając niektórych o złość, nie ma co się dziwić, dzień w dzień leciała tutaj ta sama piosenka.

Deep nawet nie zauważył gdy kelner przyniósł mu zamówienie, zamknął oczy i powoli odpłynął w sen.

- Halo, żyjesz? - dobiegł go znajomy głos, jednak żeby poznać osobę wydającą ten dźwięk, musiał otworzyć oczy - Śpisz już trzy godziny, zaraz zamykają lokal - powiedział Davis

Deep pomyślał o tym co czeka go w domu, ciepła kąpiel, ciepłe łóżko i piękny sen.

Szybko pozbierał się i wyszedł z lokalu nie żegnając się ani nie płacąc za piwo.

Idąc do domu poczuł ból na karku, ktoś uderzył go czymś ciężkim...zemdlał.
 
KINGAdijanko
Ostatni wers przypomina początek mojej zagadki angry
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
x1
 
Walsemore
Powiem tak - dość specyficznie napisane, ale używaj konsekwentnie czasów xD.
Czekam na dalsze części :>
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
Fear
Rozdział II - Ciemna podróż

Deep obudził się w ciemnym pomieszczeniu

- Halo? - krzynął licząc na odpowiedź, ale usłyszał tylko echo

Deep pomyślał, że to któryś z jego kolegów robi sobie żarty, rozejrzał się po pomieszczeniu, ale było za ciemno.

Po chwili jego oczy przystosowały się do otoczenia i zaczął dostrzegać ściany, był w długim i ciemnym pomieszczeniu.

Zaczął iść przed siebie wymachując swym ostrym mieczem, jakby chciał się bronić, chociaż sam nie wiedział przed czym.

Po chwili wędrówki ujrzał światło, podszedł bliżej i ujrzał wielką, zakapturzoną postać.

- Witaj Deep - usłyszał

- Witaj, kim jesteś i co ja tu robię?

- Nie pamiętasz? Może i dobrze... - odpowiedział chrypliwy głos

- Czyli się znamy, wyjawisz mi swoje imię ? - spytał poddenerwowany Deep

Nagle mały wojownik poczuł czyjeś silne ręce na ramionach, nie mógł oprzeć się ich sile i upadł na ziemie.

Ostatnią rzeczą jaką ujrzał była zakapturzona postać uderzającą go swoją wielką pięścią w twarz...
 
Fear
Ale to krótkie :| następna część będzie dłuższa :)
 
Kuba4ful aka Senpai
Moje robiłem godzinę a też jest krótkie xD
A co do opowiadania, to fabuła jest strasznie monotonna.
Edytowane przez Kuba4ful aka Senpai dnia 01-11-2014 13:18:41
 
Walsemore
Błagam, niech go nie ogłuszy Julian! Już dość Juliana! Niech to będzie Łysy z Brazzers czy Sasha Gray, tylko nie Julian!
A, i rozkręcaj się szybciej :P
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
x1
 
http://www.lf2.pl
Ananasik
Dawaj dalej :)
Oskar 2014 - Najlepsze Opowiadanie
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018