Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Zagadki psychopaty
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » Zabawy forumowe
 Drukuj temat
Zagadki psychopaty
Shade
Na początku trochę jak intro do serwisu informacyjnego :P
x1 x1
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Tokagero
To był Fryderyk, jako zapalony gracz a może nawet zbyt zapalony postanowił wykonać misję w prawdziwym życiu. Tą misją było zabicie Maxa. Nie martwił się o konsekwencje no bo przecież zawsze można wczytać save :v (zgaduje że Breivik miał podobny tok myślenia). Kamery załatwił za pomocą apki na telefon własnej roboty. Inny nóż przy ciele niż ten którym został zabity Max? Po prostu Fryderyk nie miał już miejsca w ekwipunku po tym jak zgarnął loot z Maxa, więc musiał wyrzucić coś niepotrzebnego. Dodatkowo jeśli ciało posiadało dużą liczbę śmiertelnych ran, np 17 dźgnięć, każde śmiertelne, to tym bardziej przemawia to za jego winą, bo po co walić 17 razy skoro można raz. Taka sytuacja jest możliwa tylko u zapalonego gracza, otóż Fryderyk najprawdopodobniej złapał laga i przez to dźgnął więcej razy niż musiał.
Proszę bardzo, oto moja wersja tego, co się tam stało.
x1 x3
 
KINGAdijanko
Nawet się uśmiechnąłem. Ale nie, bo było mówione o trzech postaciach, a nie o jednej :P
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
RexEx
Jest wiele możliwości, to jest jak zgadywanka, żądam o wycofanie tej zagadki i żeby zadał ktoś inny inną.
Ona nie ma logicznego sensu, mógł go zabić każdy.
 
Verleo
Zabójstwa dokonał Fryderyk (tak jak to opisał Tokagero, z drobnymi poprawkami), pomogłem mu ja, a zapomniałem o tym gdyż jestem niespełna rozumu i mam alzheimera, stąd też nóż kuchenny. Byłem wspólnikiem i miałem zdobyć broń, ale Fryderyk wyśmiał mój pomysł z nożem kuchennym. Jako typowy gracz komputerowy wiedział, że taka broń zadaje mały dmg. Na szczęście trzeci wspólnik, Marcin, pomyślał o tym, że jestem niespełna rozumu i skołował dobrą broń za mnie. Początkowo miał nie brać udziału w akcji, ale okazało się, że skrycie nienawidził ofiary (stąd przekreślone zdjęcie, które zgubił podczas zajścia). Nie pomógł mi też podczas ostatniej sprawy, gdyż wiedział że planujemy to morderstwo. Nie chciał być z tym kojarzony.
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
x1 x1
 
KINGAdijanko
Jesteś głupi Rex :S
@Verleo, źle. Chociaż z Marcinem dobrze myślałeś.
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Verleo
Mi pasuje ta odpowiedź ze względów 'fabularnych' więc na niej poprzestanę, mimo że jest błędna. xD
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
PlackozordxRecoome
Verleo napisał(a):

Mi pasuje ta odpowiedź ze względów 'fabularnych' więc na niej poprzestanę, mimo że jest błędna. xD

Dlatego ta zagadka to zgadywanka tak jak napisał RexEx, sami musimy się domyślić, bo z tego co adi nam napisał praktycznie niczego nie zdołamy wywnioskować(w sumie wszystko sprowadza się do czegoś takiego jak; "to Marcin, bo tak, ale jakoś spróbuję to wytłumaczyć, może trafię";). W dodatku talentu literackiego tutaj się nie dopatrzyłem. Przynajmniej wiemy, że Marcin jest w to zamieszany xDD

No, ale spróbuję!

Zabójca to oczywiście Karol, który dłużej planował zabójstwo - dlatego nie chodził do szkoły. Niestety, nakryłeś go na gorącym uczynku, jednak przypomniałeś sobie, że pomógł Ci w ostatniej akcji. Dlatego Ty pomożesz teraz mu. Nie musiałeś do tego namawiać Marcina, twojego dobrego kumpla, który akurat z szedł z Tobą przez park, on zawsze Ci pomoże. Po skończonym morderstwie Karol miał wątpliwości, nie wiedział czy może Ci ufać, dlatego zamienił narzędzie zbrodni, wszystko po to, żeby namieszać w twoich ewentualnych zeznaniach.
 
KINGAdijanko
Prawie wszystko dobrze przedstawiłeś, ale prawie. Jak chcecie to mogę zmienić zagadkę skoro nie umiecie czytać ze zrozumieniem ^ ^
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
PlackozordxRecoome
osoby, które podałem są dobre? xD

@fear
Tylko Marcin był u Verleo, do mnie napisał "prawie wszystko dobrze, ale prawie", więc nie wiem skąd Ty to wyczytałeś.
Edytowane przez PlackozordxRecoome dnia 10-10-2015 15:39:09
 
Fear
z tego co czytam, to tylko Marcin
Drugie
miejsce wEasy Cup'ie #13
__________________________________________
Drugie miejsce turnieju Easy Cup 2vs2.
Razem z Shiftem

_________________________________________

Statuetka w kategorii "Najbardziej lubiany gracz" i kategorii Najlepszy avatar
 
KINGAdijanko
Z tym Karolem było dobrze! Ale ten Marcin tutaj nie pasuję, bo było napisane że nie pomógł przy ostatniej akcji ;/ Proponuję jeszcze raz przeczytać informację o postaciach : D
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Shade
Ja od razu pasuję. To samo było z zagadką o imprezie. Jak Adi daje zagadkę to nieważne czy odpowiedź pasuje do fabuły, ważne, żeby pasowało do tego, co Adi sobie uzna za rozwiązanie :v
 
http://supremesquad.forumpolish.com
KINGAdijanko
Nie umiecie myslec jak L!
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Com
Ja tam bym coś wymyślił, ale nie chce mi się tego czytać.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Fear
TO PO CO PISZESZ COKOLWIEK?
Drugie
miejsce wEasy Cup'ie #13
__________________________________________
Drugie miejsce turnieju Easy Cup 2vs2.
Razem z Shiftem

_________________________________________

Statuetka w kategorii "Najbardziej lubiany gracz" i kategorii Najlepszy avatar
 
Broda
To był fryderyk bo jak to mówią rodzice za dużo nagrał się w te komputry a potem wyszedł na ulice zabijać ludzi xD
"Graj tak żeby wygrać..." - Koczko 2015
x1 x1
 
Com
Bo mam takie prawo
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Broda
Ja Karol i Monika ponieważ Ty zaplanowałeś zabójstwo Karol jak napisałeś pomógł ci w tej akcji a Monika nienawidziła go więc ci też pomogła
"Graj tak żeby wygrać..." - Koczko 2015
 
Tokagero
Typowi gracze komputerowi, oskarżają o zabójstwo Fryderyka, bo jest typowym graczem komputerowym...
L myślał jak L i wiemy jak skończył.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018