Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Zagadki psychopaty
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » Zabawy forumowe
 Drukuj temat
Zagadki psychopaty
Litmash
Już bliżej być chyba nie można. Choć właściwie mogę uznać chodziło o martwy płód. Broda dawaj zagadkę.
 
PlackozordxRecoome
nie mam pojecia kogo cieszy martwy płód...
 
Litmash
Aborcjonistów.
 
Broda
Ok :D
"Woody siedział sobie na górze, postanowił zejść z góry, wsiadł na klacz, schodził 3 dni z góry, a gdy był już na dole dalej siedział na górze jak to zorbił?"
Od razu mówie że nie chodzi mi o jakieś góry na górach ani inne mistyczne rzeczy xD
"Graj tak żeby wygrać..." - Koczko 2015
 
Kuba4ful aka Senpai
Był na górze dla tych co są pod ziemią xD
 
KINGAdijanko
Jego klacz miała na imię Góra.
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
PlackozordxRecoome
Litmash napisał(a):

Aborcjonistów.

Myslisz, ze ich to cieszy? Że robią to dla zabawy? Serio? Użyjcie mózgu, bo to jest poniżej krytyki.
 
Broda
Adijanko zgadł :( sam nie wiem skąd znam tą zagadke xD
"Graj tak żeby wygrać..." - Koczko 2015
 
KINGAdijanko
Ja tą zagadkę znam z iCarly xD
EDIT: Moja zagadka będzie miała trzy części (taka zagadka opowiedziana z 1 osoby), więc się przygotujcie! W okolicach 20:30 będzie 1 część.
Edytowane przez KINGAdijanko dnia 09-10-2015 19:46:58
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
ybnn
Kogo smucą ferie zimowe? Nikogo....jak się zaczynają. Ale jak w niektórych miejscowościach się zaczynają w innych się kończą.
Za to martwy płód? Tam gdzie początek łączy się z końcem prawie w ogóle do tego nie pasuje. Przynajmniej nie tak dosłownie jak w przypadku ferii. I tak jak ktoś wytknął, wątpię żeby kogokolwiek radował martwy płód. Jesteś chory, chujowa zagadka, przegrałeś.
 
KINGAdijanko
Część pierwsza! Fajnie się to czyta z tą piosenką: Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Dzisiaj o północy został napadnięty i zabity Max Kolonko. Do zabójstwa doszło w parku. Obok jego ciała było narzędzie zbrodni i zdjęcie klasowane. Jego twarz była przekreślona. Według policji morderca to kolega z klasy. Nie wykluczają też rodzeństwa uczniów. Czyżby ktoś się mścił? Nie wiadomo. Priorytetem jest znalezienie sprawcy. Dowiem się tego za wszelką cenę, dowiem się kto go zabił. Pójdę do banku naprzeciwko. Być może kamery widziały jak go zabijano. Posłuchaj, morderco. Prędzej czy później cię odnajdę, bądź tego pewien.
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Broda
yyy czy ja jestem jakiś niedojebany że nie widze tej zagadki? xD
"Graj tak żeby wygrać..." - Koczko 2015
 
KINGAdijanko
Pisałem że to będzie 3 częściowa zagadka :<
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Broda
to dlaczego nie jebniesz jej za 1 razem tylko mamy czekać? ;p
"Graj tak żeby wygrać..." - Koczko 2015
 
Shade
Martwy płód? Zagadka nie trzyma się kupy. Kogo niby cieszy martwe dziecko? Chyba tylko nekrofilów ;-; i gdzie tu początek i koniec? Wiem, życie i śmierć te sprawy, ale jakoś nie pasuje to wyrażenie.

@Broda, tak zawsze wygląda zadawanie zagadki przez Adiego: rozdzielanie na kilka części > sztuczne przedłużanie > kilka prób odpowiedzi > nikt nie zgaduje > Adi daje komuś odpowiedź na gg xD
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Litmash
No sorki :(. Trochę ta zagadka nie trzyma się kupy. Słaby jestem w ich robieniu, a tylko matematyczne umiem rozwiązywać.
 
KINGAdijanko
@Broda, chwyt marketingowy cool cool
@Pub, bo nie umiecie czytać ze zrozumieniem. Dlatego daję odpowiedzi. Żebyście nie musieli się już męczyć ^^
Piosenka: Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Część druga:
Zainteresowały mnie dwie sprawy, które są dosyć dziwne.
Pierwsza sprawa: Narzędzie zbrodni przy ciele było złe. Podczas sprawdzania zauważyłem jak sprawca atakuje czymś innym. Natomiast przy ciele znajdował nóż kuchenny. Czyżby ktoś się bawił? Czyżby ktoś chciał, żeby jego odnalezienie było praktycznie niemożliwe? Nie wiem tego. Wiem tyle, że sprawca okazał się sprytniejszy niż przewidywałem.
Druga sprawa: W tym morderstwie prawdopodobnie brały udział aż trzy osoby. Pierwsza osoba, która zabijała była chuda, wysoka. Więcej nie mogę powiedzieć na temat tej osoby, bo kiedy już się szykował do ataku, coś zasłoniło kamery. Nie mogę powiedzieć co, bo jak już doszło do zabójstwa, te rzeczy zniknęły, ktoś je wziął prawdopodobnie. Utrudniło to tylko śledztwo.
Nie mogę czekać, muszę złapać sprawcę najszybciej jak mogę. Te dwie rzeczy mogą mocno spowolnić śledztwo. Czas pozyskać informację na temat kolegów z klasy mojego przyjaciela. Jak będę miał czas to sprawdzę jeszcze rodzeństwo kolegów z klasy.
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Broda
weź nie hamuj tematu...
"Graj tak żeby wygrać..." - Koczko 2015
 
Alladyn
@adijanko aż prawie zapomniałem nucie. Dodałem do ulubionych bo zajebiście pasuje do przeglądania tego tematu :D
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
KINGAdijanko
Nuta: Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Część trzecia (czyli ostatnia hihihihihihihi):
Po kilku godzinach obserwowania dowiedziałem się co nieco. Zapiszę sobie to tutaj, w moim dzienniku. Oczywiście to są osoby z klasy, nie miałem czasu na ich rodzeństwo.
Tomasz - tajemniczy, jakby coś ukrywał;
Klara - zwykła, przeciętna koleżanka z klasy;
Bartosz - cichy, nieśmiały;
Marcin - to mój drugi najlepszy kolega, we wszystkim mi pomaga, choć przy ostatniej akcji nie pomógł mi;
Aleksandra - gwiazda klasy, zbyt głośna;
Monika - nienawidziła zmarłego;
Paulina - szara myszka;
Fryderyk - typowy gracz komputerowy;
Ja - nie lubię o sobie pisać, więc nic tu nie napiszę;
Karol - Pomógł mi przy ostatniej akcji, ale potem go nie widziałem, bo nie chodził do szkoły;
Ewa - "służąca" Aleksandry;
Spróbuję najpierw pogadać z Tomaszem, a potem z Karolem, choć może nie będzie miał ochoty ze mną gadać po tym co się stało. Sprawca jest blisko, czuję to. Mogłem to być również ja. Chociaż w to wątpię.
PS nie uznaję takich odpowiedzi: ,,To była Paulina bo tak", "To było trzech sprawców". Nie. Macie to dokładnie opisać. Kto i jak to zrobił. Powodzenia : > Jestem fajny
Edytowane przez KINGAdijanko dnia 10-10-2015 10:48:58
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018