Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: League Of Legends
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » Gry
 Drukuj temat
League Of Legends
Zakuba
Odkopię temat, bo zacząłem grać ;). Szczerze mówiąc to jestem trochę sceptycznie nastawiony do LoL'a i wolę sobie pograć w Starcrata 2 albo nawet w WoW'a. Ale jeśli ktoś jest tu początkujący (lvl 10 lub niższy), to bardzo chętnie popykam ;)
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Kuba4ful aka Senpai
@Zakuba Mam level 13 pasi? Lubię grać w Lol'u w chowanego (HnS(Hide and Seek)).
P.S Gram na EUNE
 
trickster
Grajcie w moba dla mężczyzn - dota2!
A nie dla dzieciaczków i mlodych zenków
 
Riki
Trickster, Dota nie jest dla każdego. :) Casuale grają w LoL'a i niech tak zostanie.
 
bleeq
grajcie w counter strike evil
x1
 
Kuba4ful aka Senpai
W CS'a od dawna nie gram :D
 
Hubi
Riki napisał(a):

Trickster, Dota nie jest dla każdego. :) Casuale grają w LoL'a i niech tak zostanie.


Zależy co kto woli, osobiście sam gram w Dote i Lola, nie sprawia mi to problemu.

Jednak prawdą jest Dota > LoL

Jak ktoś chce czasami zagrać to wysyłać zaproszenia nick Susanoo serwer Eune :P
 
Zakuba
@kuba4ful - pasi :D, choć ja mam 5 lvl xD ale wyexpię do weekendu bo teraz jakoś luźniej w szkole. potraktuję to jako odstresowanie przed testami (o ile nie będę mieć chu*owych statystyk ^^)
@trickster - już niedługo ^^
@Riki - też tak uważam :P
@bleeq - wiesz, co dobre :D
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Kuba4ful aka Senpai
@Zakuba Zgadamy się na gg.
offtopic: @Zakuba Ja mam tak luźno w szkole, że wczoraj miałem od 8 do 11 :D
@trickster Mam klucz do Doty 2, ale nawet jej nie ściągnąłem :P
 
KINGAdijanko
Pewnie Ci którzy grają w lola wiedzą o tak zwanym lcs(nie wiem co to oznacza :(). Pamiętając Roccat który gra teraz na tych lcsach, to w zimie zajął trzecie miejsce zyskując 15 tyś a teraz jest na ostatnim, gdyż nie mają w ogóle pracy zespołowej jak kiedyś. Teraz grozi im odejście od lcsów, ale mogą nadal występować wtedy kiedy skończy się już finał. Jeżeli wygrają to grają dalej w lcsach a gdy przegrają to nie mogą chyba w następnym roku w tym zagrać
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Kuba4ful aka Senpai
@Adijanko123 Jaka historia :O. W sumie to jest prawda jak byłem na suppie z gościem który umiał grać zespołowo miałem 5/0 gdy schodziłem z linii a jak z kimś dla którego tylko kille się liczyły to miałem 2/12 i on mówił, że jestem noobem.
 
Gad
Ktoś jeszcze w to gra? Przecież z tymi tardami się nie da. Na początku było w porządku. Ale w zeszłym roku przyszła taka fala niemyślących graczy, najczęściej w wieku okołogimnazjalnym, którzy mózgu nie używają, a sami wyzywają ludzi z drużyny.
Kilka miesięcy już nie gram, bo po prostu nie da się znieść atmosfery, jaka tam panuje. 80% graczy ma ok. 15 lat i nie da się z nimi dogadać.
Gra ma ogromny potencjał, ale no niestety, ja się wykruszyłem po trzech latach grania, po tym co spłynęło na serwery. Żadnej przyjemności już nie odnosiłem z grania gier rankingowych na solo. A team piątkowy nie za często był dostępny, więc siłą rzeczy zrezygnowałem.
Czasem jednak pogrywam, ale teraz już się nie przejmuję niczym i, nawet na rankedach, jak ktoś mnie mocno rozdrażni, to troluję.
Jakby ktoś pytał : udało mi się zaledwie dojść do platyny w tym sezonie, ale niestety spadłem za nieaktywność.
 
Hubi
Ja gram, ale tylko normale.
Mi udało się dotrzeć do serii do platyny, ale nie udało mi się jej wygrać, potem pojawiły się BOLe i drophacki, przestałem grać rankedy i powoli spadam.
Gadziu jakbyś chciał to czasami coś pograć możemy. ^ ^
 
Ruqer
Ja jeszcze gram, mam pewną grupkę osób, z którymi sobie gram :) Chociaż poziom wkurwienia przy grze z randomami... over 9000
Btw. Chętnie zagram z kimś w SMITE :P
 
Fear
Ja mogę zagrać chętnie w LoLa.
Mam 2 konta no i w tym smurf :C
Fearoar - 7LV - teraz na nim gram
Xioll - Silver III - tylko czasem, z kolegami

Muszę zgodzić się z kolegami powyżej, że ostatnio w LoLa zaczęły grać dzieci dla których liczą się tylko kille, albo dzieci które nic nie umieją i co chwile wchodzą pod turrety.
Przez takie coś, gra robi się chujowa, ale jak trafisz jakiś fajny ogarnięty team, to można by grać i grać :)
Drugie
miejsce wEasy Cup'ie #13
__________________________________________
Drugie miejsce turnieju Easy Cup 2vs2.
Razem z Shiftem

_________________________________________

Statuetka w kategorii "Najbardziej lubiany gracz" i kategorii Najlepszy avatar
 
Zakuba
DSS szuka graczy do sekcji LoL. Minimalne wymagania to 30 poziom doświadczenia, brak banów i pięć w miarę ogarniętych postaci.
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Fear
Halo Zakuba! Niech będzie DSS, mogę jungle i..w zasadzie wszystko!
Drugie
miejsce wEasy Cup'ie #13
__________________________________________
Drugie miejsce turnieju Easy Cup 2vs2.
Razem z Shiftem

_________________________________________

Statuetka w kategorii "Najbardziej lubiany gracz" i kategorii Najlepszy avatar
 
Zakuba
Dobrze, to zgłoś się do gracza o nicku Grzegorzmon na LoLu. Powiedz żeś jest od zakuby i żeby cie sprawdził czy się nadajesz.
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018