Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: League Of Legends
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » Gry
 Drukuj temat
League Of Legends
Ramper
Gra ktoś może w tak zwanego lola, chętnie z kimś potrzaskam normale :O
 
plef
Jestem chętny, aczkolwiek wolę Dote. Ściągnąłem przedwczoraj ze względu na Dominion. Zgadamy się na gg ; )
 
Kozi
na jakim servie ? jeśli na USA to zaproś nick : k00zi
jeśli na eu wschód to zaproś : k000zi

W LoLa gram już 1.5 roku :D Często na skype lub mumble ;)
 
Ramper
No ja gram na EU NE. Nick: Ruqer :P
Ja głównie skype, ale na ts3 też pogadam :P
 
Kozi
No to trzeba się zgadać; )
 
plef
Mam prośbę, by każdy który ma zamiar zagrać w LoLa skontakował się ze mną na gg. Twórcy LoLa wprowadzili system zaproszeń. Chodzi o to, że im więcej osób uda mi się zachęcić do gry, tym lepsze nagrody będę dostawał :D Wystarczy, że podasz mi swój mail, ja wyślę zaproszenie, ściągniesz grę, wbijesz 5 level i gotowe. Ty nic nie stracisz, ja zyskam wiele, a i jeśli będziesz mieć ochotę, to pogramy razem. Gram często z kolegami, rozmawiamy na tsie, więc i ty będziesz się mógł do nas przyłączyć.
Czekam na ciebie!
Czym jest LoL?
League Of Legends jest grÄ… stworzonÄ… przez Riot Games.
Jest to nowy gatunek gier komputerowych - MOBA czyli Multiplayer Online Battle Arena.
Na czym polega League Of Legends? Otóż dostajemy do wyboru gamę bohaterów, z których wybieramy jednego i ruszamy do walki z przeciwnikiem, zdobywamy doświadczenie, kupujemy przedmioty niezbędne do realizacji naszej taktyki, tworzymy własne koncepcje rozwoju bohatera, walczymy przeciwko graczom z całego świata.
W grze liczy się refleks, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, percepcja, doświadczenie oraz przede wszystkim zgranie z resztą drużyny. Tworzymy wspólnie strategie, taktyki, znajdujemy słabe punkty przeciwnika i bezwzględnie je wykorzystujemy. Gra jest bardzo szybka, efektowna i nastawiona na maksimum akcji, pojedyncza rozgrywka zajmuje zazwyczaj od 25 do 50 minut i jest pełna pięknych walk i starć obu drużyn, zakończona smutną porażką bądźpamiętnym zwycięstwem.
Warto dodać, że gra ta jest i będzie darmowa, autorzy utrzymują się z wprowadzonego w grze sklepu gdzie możemy kupić nowy wygląd naszego bohatera bądźodblokować postać, której jeszcze nie mamy (oczywiście wszystkie funkcje wpływające na budowanie przewagi w grze są dostępne także dla graczy, którzy nie chcą wydać ani złotówki, wspierając autorów gry wybieramy po prostu drogę na skróty, dla przykładu odblokowując wszystkie postacie szybciej).

Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.<<< trailer
proszęproszęproszęproszęproszęproszęproszęproszęproszęproszęproszęproszęproszę
Ale reklama :P
Edytowane przez plef dnia 01-02-2012 14:36:53
 
Ramper
Ja mam już 7 zaproszeń xD
jeszcze 3 ^^
 
Gad
A no właśnie. Ja też gram na East, od wrześnie 2010.
Edytowane przez Gad dnia 01-02-2012 15:08:00
 
Ramper
Ja gram od lutego 2011 też na east
Jaki nick ? :P
 
Riki
Grałem w LoL'a, ale wole Hon'a ;) Bardziej do doty podobny.
 
Ramper
Nieeee, dla mnie hon to czarna magia. Zagrałem kilka razy i wydaje mi się mniej "przejrzysty" niż lol.
 
2Fast
Starcraft II + Blizzard DotA > LoL
imo.
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
Hubi
Ja gram nick Xtremee , dzisiaj z Ramperkiem graliśmy <3 : D
 
Gad
Nick: Nie mam kieszeni

@2fast
Proste, że Dota jest fajniejsza, ale:
1. jest płatna
2. sporo bugów, których nikt nie naprawia
3. nie ma reconnecta po dc (! zlapiesz laga i juz nie pograsz)
4. nie ma kar za wychodzenie z gry!
 
Riki
1.Płatna? To znaczy, że jest płatna, a na Warcrafcie 3 była za darmo?
2.Dokładnie dlatego gram w Hon'a, bo bardzo podobne do doty, ale lepsze puki nie grałem w Dota2.
3.No bezsens z tym było dopiero potem jakiś program był, żeby nie wywaliło od razu. W LoL'u i Hon'ie jest możliwość reconnect <3
4.Jak grałem na W3 na Playdota.eu to był ban na kilka dni. W LoL'u nie wiem, bo krótko grałem. W Hon'ie jest w procentach liczone i można bana dostać na kilka dni chyba, jeśli się dc robi ciągle.
 
Gad
1. Na w3 była za darmo, pod warunkiem, że kupiłeś W3. W3 nie jest za darmo, czyli cała dota nie jest darmowa, za to LoL tak.
Może Dota2 będzie free (były takie pogłoski) to wtedy się przerzucę :).

A grafika w HoN'ie mi nie odpowiada w ogóle.

 
Son Koczko
Byście do LF2 potrenowali , a nie w jakieś badziewie grali.
Argggh motherfuckers!
 
Riki
Koczko napisał/a:
Byście do LF2 potrenowali , a nie w jakieś badziewie grali.


lf2 to nie jedyna gra na świecie to samo jak ty grasz w GTA 4.
 
Hubi
Gad napisał/a:
1. Na w3 była za darmo, pod warunkiem, że kupiłeś W3. W3 nie jest za darmo, czyli cała dota nie jest darmowa, za to LoL tak.
Może Dota2 będzie free (były takie pogłoski) to wtedy się przerzucę :).

A grafika w HoN'ie mi nie odpowiada w ogóle.


też słyszałem że Dota 2 ma być darmowa , fajnie by było , jednak jak tak będzie to przerzucam się , choć będzie ciężko , po roku gry w lola jak zagrałem w dote to masakra x]
 
plef
Gad napisał/a:
Proste, że Dota jest fajniejsza, ale:
1. jest płatna
2. sporo bugów, których nikt nie naprawia
3. nie ma reconnecta po dc (! zlapiesz laga i juz nie pograsz)
4. nie ma kar za wychodzenie z gry!

W Docie są kary za wychodzenie z gry i jest możliwość reconnecta (w przypadku wyłączenia internetu gra "czeka" na ciebie dłużej, niż zwykle) Wystarczy grać na platformie dotalicious. Są również achievementy :D
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link. Polecam.
O jakie bugi chodzi ci chodzi? Gra jest przecież często aktualizowana, wchodzą nowe patche.

Ogólnie to tak: Dota>LoL>HoN
Edytowane przez plef dnia 01-02-2012 18:57:32
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018